Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Uff, w koncu koniec dnia, ale jestem zadowolona , bo kupe rzeczy zrobilam, no i grzecznie pod wzgledem jedzenia.

No Bozenko, to Ty wkrotce przejdziesz do wyzszej klasy czyli III - wielkie gratki. Jak drgnelo 0,5 to i pewnie za ciosem cala reszta.

Ja jutro sprawdze czy moje dobre sprawowanie waga doceni.

Tashi - ta dieta faktycznie przesusza wlosy. Ja zawsze mialam suche, a teraz to jakby pierun w mietle...... Biore skrzypovit i troche witaminek, zeby jeszcze nie zaczely wypadac. Co do cery, to nie mialam klopotow i teraz tez nie mam, ale dziewczyny pisaly, ze faktycznie poprawila sie znacznie. Dobrze ze masz tak swietne samopoczucie, bo to zawsze latwiej znosic niedogodnosci diety.

No to dobrej nocki i do jutra!!!!. I piszcie duzo, duzo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystkim :)

Grazia czemu chcesz na uderzeniówkę wrócić? Czy na 4 fazie przybrałaś?

Witaj Jolcia !nie ,nie przybralam w IV fazie na wadze,skonczylam II faze na 63kg i tak sie waga utrzymuje,czasami 64,ale dzien bialkowy i wraca;teraz mysle ze przy moim wzroscie(154cm)moglabym jeszcze przynajmniej te 3-5kg schudnac,ale wiem ze wiek swoje tez ma prawa,znajomi odradzaja,sama nie wiem .Pojawily mi sie tylko tzw.boczki,a waga ok!

Witam wieczorowo wszystkie protalki.Nie wazylam sie dzisiaj ,jestem przed @ .U mnie dzisiaj piekny ,sloneczny i co wazne bezwietrzny dzien.Udalam sie z corkami na zakupy,kupilam buciki,a cory plaszczyki na zime;pozniej pojechalismy do tesciowej ogarnac jej troszeczke ogrodek przed zima.Teraz juz kapiel i moze jakis filmik,musze troszeczke posiedziec z mezem bo w tygodniu tak malo sie widzimy. Zycze wszystkim udanego wieczorku i pieknej niedzieli.Pozdrawiam:):-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Ja jestem na diecie od pierwszego lipca 2010r. przed odchudzaniem ważyłem 103 kg czułem już się z tym źle a zwłaszcza z brzuchem z przodu to mi najbardziej przeszkadzało teraz ważę już 83 kg i powoli chcę przejść do fazy trzeciej , chciałbym się dowiedzieć co można jeść w fazie trzeciej a mianowicie chodzi mi o przykładowy jadłospis na dzień, z góry dzięki POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S Chociaz lubie ryby i warzywka i miesko to zaczynam miec ochote na kanapke....oddalabym krolestwo za kawalek chleba.....

Witam wszystkich baredzo serdecznie. Chlebek wcale nie jest taki dobry, sprawdziłam, sama nie wiem za czym ja tak tęskniłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maragrete - super że udało Ci się troszkę podreperować siebie, Krojanty to podobno rewelacyjne miejsce choć nie na każdy portfel.

Widzę, że Twój suwaczek też blisko 3 fazy.

Jolcia gratuluję 3 fazy - jabłuszka są rewelacyjne sama zjadam często 2 dziennie. Uwielbiam też jogobellę, tylko czwarki są od zestawu jabłko i duża jogobella - wolne. Dobrze że waga się utrzymuje bo to zjadam więcej niż pozwala na to Dukan, ale za to zjadam też więcej białka mimo iż jestem w 3 fazie.

Marudko - gratuluję chłopczyka,choć w sumie to najważniejsze żeby dzieciątko było zdrowe.

Pochwalę się troszkę od 1 listopada zmieniam pracę, fajnie tu jest i szkoda mi odejść ale tam dokąd idę zarobię 1/4 więcej niż mam teraz także myślę że warto, choć taka zmiana to stresik, ale cóż idą ciężkie czasy wszystko coraz droższe w końcu pracuje się dla pieniędzy, mam nadzieję że nie będę żałować zmiany.

Miłej niedzieli. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola ola!!

jestem wrocilam:)nie wiem ile kilo ciezsza;niewazne:)

bylo cuuudownie!!!!

poki co zmykam spac;ledwo zyje:(

w zalczeniu troche tropikow.....

z gory pprzepraszam,ze takie wielkie te fotki;nie mam sily dzis zmniejszac..

pozdrawiam!

!post-18726-080243500 1287315933_thumb.jp

post-18726-032314500 1287316051_thumb.jp

post-18726-015621300 1287316232_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niedzielnie!

GRAZIA jesteśmy podobnego wzrostu. Ja mam 152 i ważę obecnie 67 kg.

Mam jeszcze nadwagę ale na razie wystarczy mi chudnięcia. Może kiedyś.

Też uważam,że w pewnym wieku nie należy przesadzać.

WISLANDIA gratuluję pięknego spadku wagi. Zapraszamy do 3 fazy.

Jeśli chodzi o jedzonko to jem to co w dniach p+w .Sama wymyślam sobie

dania na które mam ochotę. Rano wcinam chlebek z serem a w południe

owoc.

Wczoraj trochę zgrzeszyłam w ramach uczty bo byliśmy u znajomych.

Dziś waga pokazała 1 kg więcej. Zobaczę co będzie jutro.

SAGA witaj po przerwie.Gratuluję zmiany pracy. Nie martw się będzie dobrze.

Takie dziś czasy ,że musimy patrzeć na to co dobre dla nas.

Ja tak jak Ty uwielbiam jogobellę.Zjadam 2 małe prawie co dziennie.

A jaki jesz chlebek na 3 fazie? Pytałam dziewczyn ale nikt nie odpisał.

IRISS superowe zdjęcia,aż chciałoby się tam pojechać.

Jak wypoczniesz to opowiedz nam coś więcej.

U mnie dziś w pracy spokojnie. Jeszcze tylko 4 godzinki i do domeczku.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolcia i Grazzia - witajcie w klubie niskoroslych. Ja tez sie paletam w okolicach 153. Obecnie waze 62 kg, ale postaram sie podietkowac do 58. Startowalam wiosna z 74 kg. Zwazywszy, ze waga poszla w dol ponad kg mam nadzieje, ze wytrwam.

Irysko.- jestes okrutna, jak mozna katowac nas tak pieknymi widokami, kiedy u nas za oknem szron - oczywiscie zartuje, czekamy na wiecej zdjatek i srawozdania z pobytu.

Witam nowych forumowiczow Izke i Wislandie - Izce powodzenia zycze na poczatku dietkowej drogi, a Wislandii przestrzegania zasad III fazy , na ktorej ja niestety poleglam i nabralam niepotrzebnych kilogramow.

Milego tygodnia dla Wszystkich!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elkamelka – z tym pianistą to tak wymyśliłam, bo mi się zawsze marzył chłopak pianista, że będzie mi wieczorami przygrywał – tak romantycznie.. Ale na marzeniach się skończyło ;-P

Margaretko – oj nie wiem jak urządzić pokój Małego.. jeszcze!!! Na razie w kuchni stanął w końcu spowrotem stół, bo tak był cały czas w dużym pokoju. Nic w tym dziwnego by nie było, gdyby nie to, że jest strasznie ciężki i trzeba go obracać bokiem żeby się w drzwiach zmieścił (a naprawdę w sumie na styk się mieści..) – więc przenoszenie go jest dość problematyczne.. Dlatego teraz już na zawsze zostanie w kuchni. Przynajmniej nie będzie się patrzeć na telewizor podczas jedzenia.. A w małym pokoju na razie trzeba zmienić położenie biurka, żeby Małemu łóżeczko postawić z dala od okna, co by się za często nie przeziębiał.

Szyszunia dziękuję!!! Jeszcze jeden się nie urodził, a ja już myślę o co lepiej będzie się starać w przyszłości!! Tzn. czy o braciszka czy siostrzyczkę.. Nieźle się rozkręciłam.

Dziękuję Jolciu za wyjaśnienie!! Oj to kiepsko z tymi nóżkami.. Dobrze, ze nas to nie dotyczy!!!

Grazzia – dziękuję – no i masz zdolnego chłopaka ;-P Z tym zamykaniem laptopa HAHAHA Bo skoro do naprawy – to chyba mu się udało go zamknąć :)

Elkamelka, Grazzia – to u mnie mała Nilka tylko lubi wyjmować klawisze.. Za Chiny nie wiem jak jej się to udaje.. Ale wystraszy sekunda nieuwagi, włazi na kolanka, myk na stół i ani się człowiek nie obejrzy, a już klawisz luzem..

Bożenko gratuluję spadeczku – na tym etapie – to naprawdę ciężko wywalczony będzie każdy gram!!!

Dzięki Jusia25 za słowa otuchy :-) No na szczęście nas to nie dotyczy – a Wam to chyba się udało i całe szczęście – może u Twojego synka to była niewielka wada!! Dobrze, że udało Ci się ją wyleczyć. A kłopoty w związku miną :) Zawsze są jakieś nieporozumienia.. nie ma opcji żeby codziennie było tak samo idealnie.. Będzie dobrze, tylko trzeba walczyć, a czasami spuścić z tonu!!!

Wislandia – gratuluję osiągniętego rezultatu!!! Na pewno już ktoś Ci ktoś odpowiedział –więc ja życzę tylko powodzenia :P

Sago – oj tak, najważniejsze żeby było zdrowe. A Tobie bezstresowego przejścia do nowej pracy!!! Świetnie, że zarobisz troszkę więcej, bo fakt czasy nie za ciekawe, wszystko jest w sklepach, a ludzie i tak na to kasy nie mają..

Iriss witaj po swoich wojażach – czekam na opowieści!!! A widoczki REWELACYJNE!!! Aż nie Meksykowe.. chciałoby się powiedzieć!!! Bo ja Meksyk to tylko u Cejrowskiego widziałam, a on bardziej miasto i smog pokazywał.. Nie wiedziałam, że tam takie lazurowe wybrzeża są :-?

Iza66 – powodzenia z tym ‘jutrem’ – mam nadzieje, ze Ci się udało!!! Witaj w naszym gronie!!!

Miłego dnia dziewczyneczki – gdyby nie to, że zaczynam kolejny tydzień ciąży, to bardzo bym nie lubiła poniedziałku. To lecę jeszcze poczytać co ciekawego się dzieje w 19tym tygodniu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:grin:

Dzisiaj mam bardzo ciężki dzien w pracy, mam nadzieję, ze go jakoś przetrwam.

Dziękuję bardzo za wszystkie gratulacje, nawet nie macie pojęcia jak to pomaga w dalszej walce

Iriss, fajnie, ze już jesteś, czekamy na pełne sprawozdanie z wyjazdu, a fotki piękne:grin:

Witaj Iza, życzę Ci powodzenia i wytrwałości, jeśli Ci sie to spełni, sukces masz gwarantowany. Troszkę się czuję jakbys była moją imienniczką przez liczbę 66 przy nicku.

Pozdrawiam Wszytkich i życzę miłego dnia:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie :)

Witaj Iza w naszym gronie :-) .Życzę Ci wytrwałości i sukcesów w diecie.

Jak tylko będziesz chciała to wszystko Ci się uda.

Moja waga wróciła do normy po sobotnim wyskoku co bardzo mnie cieszy.

Elkamelka już masz piękny wynik i na pewno małymi kroczkami osiągniesz

ten upragniony.

Bozenko życzę Ci aby ten dzień nie był taki trudny i szybko zleciał.

A ja dziś trzymam kciuki za operacje mojej koleżanki (kobiece sprawy).

Wiem ,że będzie dobrze ale stres jest zawsze.

Miłego dnia wszystkim :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.