Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

napisałam rano pięknego, długiego posta i mi komputer zechlał.... :P

A wiec teraz w skrócie :

Grazzia - fajnie,ze nie tylko ja jestem taka sierota i przypalam garnki, bo myślałam, że tylko mnie się to zdarza... bo jestem rozkojarzona, zabiegana, niedospana

Z uderzeniówka i powrotem do II fazy u mnie tez nie wyszło, póki co planuje po 1.XI - może się uda, bo nadal jestem grzesznica zamiast się wziąć w karby i wrócić na właściwe tory

Bożenko - gratuluje spadku !!!! :) Zazdroszczę ci i chyba cie juz nie dogonię... jesli chodzi o przejście do III fazy...

Co do roślinek to albo ja za mało skutecznie szukałam, albo te centra ogrodnicze wokół mnie są słabo zaopatrzone, bo starałam sie znaleźć ale albo mi obiecywali na wiosna albo wywalali na mnie oczy,że czegoś dziwnego szukam. Potem juz dalej nie próbowałam, bo miałam przygotowania do wyjazdu , potem wyjazd a teraz to nie wiem czy juz nie za późno by było. No nic , temat zostaje do wiosny...

Co do twojej roboty i ciężkiego dnia to tak sobie własnie w sobotę myślałam, że w zwiazku z ostatnim etapem przesłuchań Konkursu Chopinowskiego to wy jako orkiestra z każdym z 10 finalistów będziecie musieli grac koncert Chopina, który uczestnicy finałowej grupy muszą zagrać, a więc dla ciebie na pewno roboty dużo. Współczuję, choć tak jak juz mówiłam i tak zazdroszczę ci twoich umiejętności i ciekawej pracy. Trzymaj sie ! :-)

Jusiu - po burzy przychodzi słońce, i w zwiazkach tez tak bywa ! :-)

Tashi - ja u siebie takich zmian jak ty opisujesz nie zauważyłam ale za to dużo wolniej rosną mi i włosy i paznokcie, mój organizm chyba na pewno "wrzucił oszczędny bieg"

Wislandio - witaj z nami Protalami ! Wynik masz imponujący, gratulacje. Co do menu III fazy to jemy to samo co w II tyle że nie ma potrzeby zachowania tego naprzemiennego rytmu. I tyle, a jesli chcesz konkretnych podpowiedzi to cofnij sie ze 2 strony i tam ja w swoich postach podawałam linki do naszych pomocniczych wątków z menu, z przepisami, z produktami.

Saga - fajnie ze zajrzałaś. Gratuluje utrzymania rygorów diety i nowej, lepszej pracy. !!! Kasa to ważną rzecz choć nie najwazniejsza, ale jak mozesz sobie poprawic... to trzymam kciuki za powodzenie twoich decyzji :)

Iriss - fotki super, czekamy na relacje i wrażenia

Iza66 - witaj z nami na forum i witaj na diecie. powodzenia !!! Jak widzisz ja tez miałam trzycyfrowy wynik wagowy na starcie i jakoś mi sie udaje spadać, mam przestoje, grzechy na sumieniu i wahnięcia wagi ale...

Jolcia - trzymaj sie tej III fazy ! dobrze że zniwelowałaś wzrost wagi i znów wróciło wszystko do normy .

Przyłączam sie do twoich kciuków za koleżankę.

Wszystkim miłego wieczoru życzę i spadków !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:lol: - pierwszy dzień diety, ,jest cężko dopołudnia spoko, ale teraz koszmar na okrągło czuje głód, ciągle bym coś jadła:neutral:

ściągam przepisy bo nie mam pomysłu co robićdo jedzenia , potem zrobiłam zakupy i wiem jedno że muszę leliej rozplanować organizacje przyrządzania posiłkłów, dzięki za wsparcie i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny. Ja zaczynam od jutra. Nie mam jeszcze książki, ale czytałam dużo w necie. Napiszcie proszę jak dokładnie wygląda druga faza? Chodzi mi o przemienność fazy I i II.

Witaj - jak podasz maila to prześlę Ci skany kasiążki - tam wszystko jest super wytłumaczone :) Ja już jakiś czas na diecie nie jestem, więc nie będę podejmowała tej próby. Ale na pewno ktoś Ci odpisze!!!

Dziewczyny, kurcze - muszę z moją małą Nilką iśc na OPERACJE!! :-) Taka kulka jej się na ramionku zrobiła. Dostała dwa razy zastrzyk, po pierwszym ładnie to zmalało i zmiękło.. A po drugim.. znów urosło i stwardniało :) Weterynarz powiedział, ze przeżyje - tym bardziej, ze jej to nie boli i w ogóle się nie zmieniła - tak samo ciekawska i wścibska jest jak zawsze :-)

W piątek biorę wolne i chyba tak ją chciałabym oddać w ręce lekarza.. Chyba, że każe nam przyjść wcześniej - dzisiaj będę dzwonić i się umawiać.

Przez to też do pracy jechałam dziś samochodem - muszę z domu drugą klatkę wziąć.. żeby Mała sama, w spokoju mogła dochodzić do siebie!!

Miłego dnia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Witam nowe protalki i życze powodzenia w dietowaniu.

Troszkę sie nie odzywałam ale czytam prawia regularnie.Ktoś ostatnio pytał o chleb w 3 fazie.muszę powiedzieć że ja na początku sie bałam i kupowałam taki paczkowany pełonoziarnisty ale teraz to różnie bywa czasem zwykły razowy albo jakiś mieszany jem i waga nie reaguje na to.jestem co prawda z kologram do przodu ale to wina tego że ostatnoi sie nie trzymałam w ryzach i jadłam co mi w ręce wpadło.

wogóle to nie mogę się opanować przed orzechami włoskimi.wiem że ich nie wolno a ostatnio ich tyle wciągnęłam że szok.i przez tą pogodę chyba strasznie mnie do słodkiego ciągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej ! Witajcie Protalki i Protale !

Witam kolejne nowe koleżanki na naszym forum i życze powodzenia.

Marudko - trzymam kciuki za udany zabieg twojego zwierzaczka, pierwszy raz słyszę żeby takie zwierzątko operował, bo psy, kotki to owszem ale takie maleństwo...

I26 - witaj ! :)

U mnie z waga bez zmian, suwaczek nieaktualny, jest mnie o dużo za dużo... :-)

Ale sie nie poddam tylko podejmuje dalsza walkę... na pewno wygram !

Miłego dnia wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maruda będę wdzięczna za skany;-)

POSZŁO :) A Ty weterynarz jesteś :) Byłabyś już drugim na forum!!! Oj - bo to takie moje marzenie, tylko do marzenia.. :-) bycie weterynarzem!!

Marudko - trzymam kciuki za udany zabieg twojego zwierzaczka, pierwszy raz słyszę żeby takie zwierzątko operował, bo psy, kotki to owszem ale takie maleństwo...

Ja też nie wiedziałam, ze w ogóle się weterynarze zajmują takimi maluchami - i z poprzednimi nie bardzo chodziłam.. Ale wtedy też mała byłam, a rodzice to raczej przeciwni byli mojemu zwierzęciu, a ja pieniążków nie miałam. Teraz to już spokojnie mogę dbac o mój inwentarz!!! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaaaaaaaaajcie!!!!!!!!!!!! U mnie tez bez zmian,pewnie sie organizm zorientowal co jest grane i juz nie bedzie tak latwo.... Pozdrawiam wszystkich i zycze milego dnia!
Mam nadzieje, ze się nie poddajesz!! Czasami tak jest - na pewno znowu będzie spadać!! :)
Zapomniałam zapytać napiszcie w którym sklepie w Polsce można kupić skrobię kukurydzianą i słodzik w płynie pozdrawiam
Tu masz wątek z produktami dozwolonymi!! Przeszukałam go i na str. 4, 8 post od góry, Margatere wstawiał - jest słodzik w płynie z Kauflanda, Magda się nazywa! <BR>A Skrobię to w sklepach ze zdrowa żywnością szukaj, a jak nie mają to pewno Ci zamówią. A jakby co to moge kupić u siebie i Cie przesłać - jakbyś chciała - nie ma problemu!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cieplutko :)

IZA 66 jak jesteś głodna to jedz ile chcesz.Warunek mają to być produkty

protalowe.

MAPHILOSOPHIE witamy Cię i trzymamy kciuki za sukces :-)

I26 witaj po przerwie :-) .Dzięki za informacje na temat chlebka.

MARAGRETE zmień suwaczek abyśmy mogły lepiej Cię dopingować.

TASHI nie trać wiary i chęci bo wszystko przepadnie.

KOSTKA czemu tak mało piszesz kochana.Słodzik dostaniesz w każdym

markecie.Skrobie możesz zastąpić mąką kukurydzianą.

Ja dziś serwuje sobie ucztę ,żupa gołąbkowa z forum smaczny i ciacho.

Waga ładnie stoi w miejscu co mnie cieszy. Operacja koleżanki się udała

i dziś idę ją odwiedzić. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.