Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Protale:grin:

Wczoraj mi coś przeskoczyło w kręgosłupie i jestem połamana. Mam nadzieję, że szybko się z tym uporam, bo mi niestety przeszkadza. Również wczoraj zajmowałam się opatulaniem moich roślinek, tych bardziej wrażliwych na mróz. Teraz wyglądają jak duchy, bo użyłam białej agrowłókniny. Jednak moja kotka podeszła do tego z typowym dla siebi stoickim spokojem. Bardziej ją denerwuje śnieg i chciałaby wszystkie 4 łapy trzymać w górze.

Iriss gratuluję zakupu wagi, czy już zanotowałaś jakieś oiągnięcia? Fajnie, że sobie sprawiłaś choineczkę, zawsze to jakaś namiastka polskich świąt. Jeśli chodzi o mojego przyjaciela to postanowiłam mu pomóc mówiąc o wszystkim bez ogródek niezależnie od tego jak to sie skończy dla naszej przyjaźni.

Ostatnia Szanso gratuluję spadku. Często tak jest, ze te kolejne spadki nie są już takie efektowne jak pierwsze, ale najważniejsze, żeby utrzymać tendencję właśnie w tym kierunku, a nie w przeciwnym.

Życzę Wszystkim miłej niedzieli:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry!!

Wkurzona jestem bardzo....moja nowa(i wcale nie tania )waga zwyczajnie nie dziala!!!!!!Wsciekla jestem no!!bede musiala jechac ja oddac.

Więc Bozenko poki co nie mam sie czym pochwalic:(Chcialabym zobaczyc Twojego zdenerwowanego sniegiem kota:)

ostatnia szanso- zawsze to jakis spadek wiec mimo iz mniejszy tez trzeba sie cieszyc:)moze to tez tak dzialac,ze za drugim podejsciem do dukana troche to bedzie wolnie szlo a moze tak jak piszesz,mauczylysmy sie pic duzo wody wiec tak naprawde nie mamy sie z czego odwadniac.

Moj Konrad gapi sie wlasnie w monitor jak ja pisze posta do Was i pozdrawia Was wlasnie:)ja tez:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dzisiaj u mnie jest tak pięknie że aż się buzia sama śmieje Słońce świeci jest leciutki mróz i wszędzie biało zupełnie świąteczny klimat oby tak dalej

wago jak zwykle do góry no ale od wczoraj warzywa więc nie jest źle

fajnie że coraz więcej dziewczyn wraca tylko że to dowód że ta trzecia faza to jest dopiero próba silnego charakteru

powodzenia dziewczynki i miłej niedzieli wszystkim

sp

fajnie że forum żyje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

widze ze malutko piszecie ja mam niezly kociol a i z diete stoje bo brak czasu wogole na jedzenie i wrzucam po drodze cos na zab ale nieduzo wiec waga stoi ale co mi tam rusze za jakis czas jak sie wszystko uspokoi a tymczasem milego wieczorku zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również się przywitam:P dzień dobry!! :)

ja dzisiaj zostałam w domku bo niestety to zapalenie spojówek mi wróciło w sobotę chyba przez to, że nie siedziałam w domku i w tym zimnie nie miało jak się wyleczyć :lol: a więc dzisiaj odpoczywam i jutro chyba też więc forum będę doglądać z większą częstotliwością niż zwykle:P

miejcie się na baczności!! :D

u nas w Małopolsce piękna zima :grin: śniegu do pasa i dalej sypie :D rano już wypychałam mojego braciszka (kupił sobie malucha, ma 18 lat) a co jest na drogach to aż się boje pomyśleć.. moja kuzynka rano pojechała do szkoły i nie dość, że autobusy jeżdżą z półgodzinnym opóźnieniem to trasę, którą zwykle pokonuje się bez korków 7 min a z korkami do 30 min to dzisiaj już jedzie 2 godziny..:/ jednym słowem Kraków jak zwykle zaspał z posypywaniem dróg :D

a z dietką bez zmian:P czytam ostatnio na różnych forach i generalnie o tej diecie jak inni ją postrzegają a szczególnie dietetycy i w sumie więcej jest opinii pozytywnych ale postanowiłam sobie, że do końca roku jestem na II fazie i od nowego roku przechodzę na 3 bo nie chcę żeby sie to jakoś odbiło na moim zdrowiu a już trochę na niej jestem :cry: no i ostatnio coraz częściej ciągnie mnie do słodkiego więc robię sobie albo jogurt/ser biały na słodko albo jem samo mleko w proszku, od którego się uzależniłam albo coraz częściej niestety budyń.. :/ dzisiaj drugi dzień z warzywkami więc jeszcze te 3 dni sobie odpuszczę bo na tym etapie jakoś nie mogę się ograniczyć ale już od piątku ostro zaczynam :lol:

dobrze troszkę Wam się pożaliłam a teraz czas na naukę :D :D

za jakiś czas zaglądnę i mam nadzieję, że mój post nie będzie ostatni :)

miłego dnia!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyneczki :)

To nam się piękna zima zrobiła.. Jejku, ale bym na narty i na łyżwy pojechała.. :lol:

Ale skoro nie mogę tak, to wracam do dziedziństwa poprzez roraty :) Oj, jak dzisiaj widziałam mamy idące na mszę ze swoimi maluchami, to sama nie mogę się doczekac! Te dzieciaczki są super jak tak przez śnieg idą z zapalonymi lapionami.. Rano i tak Adam mnie budzi, więc nie będzie to dla mnie straszny wysiłek.

A wczoraj na mszy było 16 chrztów :grin: Niezła klasa się uzbierała! Nawet tak strasznie maluchy nie płakały.. Ale chyba tylko z trójka dzieci była w takich becikach do chrzczenia, a reszta normalnie.. Mówię o tym, bo ja bardzo chce - to nie ważny szczegół, wiem.. - żeby mój mały też w takim odświętnym beciku było zaniesiony do kościoła :cry: W końcu to szczególny dzień będzie!!!

Dzisiaj na obiadek przychodzi teściowa, więc muszę trochę mieszkanie ogarnąc, ale chyba szybko mi pójdzie.

Ja Wam jeszcze nie mówiłam, ale chyba będę musiała iśc jeszcze raz na te badania prenatalne.. Moja lekarka stwierdziła, że mam za duży tych wód płodowych.. i trzeba to sprawdzic. Ale to dopiero za jakies 5 tygodni, bo dopiero w 30-32 tygodniu się robi te kolejne badania.

Co do moich dolegliwości.. to dziś znowu.. Ale tak sobie pomyślałam, że ja może na jajka się uczuliłam.. Bo zdarza mi się TO pojajecznicy na śniadanie. Jutro zjem cos innego i tak już do końca tygodnia.. i zobaczymy, jak to będzie.

Miłego dnia!!! Uważajcie dzis na śliskich chodnikach i drogach!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :grin:

Ale zima fiu fiu .Jak zwykle nasi drogowcy są zaskoczeni :) i nie

potrafią odśnieżyć na czas naszych dróg. Fatalnie się chodzi ale widok

piękny. Za godzinkę jadę do pracy załatwić pewną sprawę i zastanawiam

się jak długo będę jechała.

Witaj ostatnia szanso bo my się nie znamy :cry: .Fajnie,że jesteś z nami ale

szkoda ,że musisz zaczynać od nowa :) .

Ja wczoraj trochę pogrzeszyłam ale to przez @.Tak mnie napadło,że jadłam

słodkie a za chwile wędlinę i tak na przemian.W końcu się opamiętałam.

Dziś jestem grzeczna. Trochę mam wyrzuty sumienia ale nie mogę być przecież

taka idealna,prawda.

Wszystkim życzę zdrówka i spadków wagi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:grin:

Ciekawe czy ta piękna zima, o której piszecie od rana utrzyma nam się do Świąt.

Ostatnia Szanso u mnie jest czas zimowy na forum, nie wiem od czego to zależy. Ja mam za to dalej problem z emotkami, pojawiają mi się bardzo rzadko.. Jak dzisiaj sukcesy wagowe?

Marudko będziemy trzymać kciuki, żeby Ci te badania dobrze wyszły.

Jolciu uff, całe szczęście, że zgrzeszyłaś, bo już myślałam, że jesteś jakimś cyborgiem. Ja w okolicach miesiączki zamieniam ię w potworka pożerającego wszystko na swojej drodze, a potem muszę to nadrabiać. Faceci to mają klawe życie, w ogóle nie mają pojęcia o problemach hormonalnych.

Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego i bezwypadkowego dnia:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Po weekendzie trochę sie rozpisałyście... i dobrze.

Solitarius, Kostka ,Dam rade dawno was u nas nie było, witajcie ponownie !

Dam rade - pewnie,że cie pamiętamy Basiu droga ! :) A gdzie twój avatarek ? Chyba dobrze pamiętam twoje imię ? ja tu cały czas jestem, tkwię na II fazie ale podjadam warzywa w białkowe dni i nie mogę skończyć tej fazy... łakomstwo i miłość do jedzenia mnie gubi.... a do tego mało ruchu i wzrost wagi murowany... niestety suwaczek mój o całe 2 kilo nieaktualny...

Bożenko - dzięki za słowa mobilizacji, postaram sie... Współczuję ci bólu kręgosłupa, wiem jak to boli bo też jak wiesz miewam tego rodzaju problemy, trzymaj sie i może wybierz do lekarza albo do masażysty oni czasem lepiej pomogą niz lekarze...

Iriss - dzięki za mobilizacje, chyba masz racje wezmę sie i 1/1 może mi sie uda...

U nas dziś koszmarna pogoda, nie dość,że sypie śnieg od nocy to jeszcze wieje i zawiewa go, az nie che się nosa na dwór wychylić. Wcale nie ciesze sie z takiej pogody, nie lubię zimy, nie lubię odśnieżania przed domem, mój mąż zasłabł i zmarł na zawał w takich właśnie okolicznościach, karetka nie nadjechała na czas, zawiej była i padał mokry, ciężki śnieg w ogromnych ilościach...... zawsze taka pogoda będzie mi sie źle kojarzyć

A poza tym wybierałam sie autem do Niemiec na koniec tygodnia i nie wiem czy w takich warunkach podróż dojdzie do skutku...

Pozdrawiam cieplutko, na przekór pogodzie za oknem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej..

Ja już trochę w lepszym humorku, ale generalnie ta pogoda nie nastraja mnie zbyt dobrze..

Tak samo z jedzonkiem.. Albo nie jem, albo jem, ale nie koniecznie to co dozwolone..

O fazach jakoś sobie przypomnieć nie mogę :)

Ja to się śmieję, że na dietę grejfrutową chyba przejdę... bo ostatnio naprawdę uzależniłam się od grejfrutków Sweetie :grin:

Dzień bez dwóch sztuk to dzień stracony , ale może mi ich po prostu tak bardzo brakowało :cry:

Muszę tylko w końcu uporać się ze słodyczami... bo zawsze coś..

No ale w końcu mi się uda :lol:

Inna sprawa to ponoć mają dużo witaminy C, więc może i dzięki nim nie choruję jeszcze póki co :lol:

Waga 61,7 kg :lol: (bo mimo wszystko się trzyma i nie idzie do góry) i :) (bo jednak tych paróweczek i w ogóle całej siebie od pasa w dól to bym się pozbyła z tych 4kg).

Za was wszystkie też trzymam mocno kciuki :D

Bądźcie twarde , jak i ja na początku byłam :D

Ale w końcu i mi się uda :D

Swoją drogą.. ciągle tłumaczyłam sobie, że na jesieni będzie łatwiej, bo mnie owoców itp.. ale ta pogoda wcale nie jest lepsza na dietki.. bo mam wrażenie, że człowiekowi o wiele bardziej chce się sięgać po różne zachciewajki... :D

Całuję Was mocno,

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.