Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :(

Pewnie do świąt nie będzie czasu aby odwiedzić nasze forum więc

chciałabym też złożyć wszystkim świąteczne życzenia.

By Wam wszystko pasowało,by kłopotów było mało,byście zawsze

byli zdrowi,by problemy były z głowy,by się wiodło znakomicie,by

wesołe było życie!

Każdy już czym prędzej bieży,by dołączyć do pasterzy. I ja spieszę

z życzeniami,bo nie mogę być tam z Wami. Zdrowia,szczęścia,

pomyślności i niech dobroć wśród Was gości. I niech Boga wielka

moc na Was spłynie w Świętą Noc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. i ja się dołączam do życzeń świątecznych :(

Dziewczynki!! Wszystkiego najlepszego z okazji tych rodzinnych świąt, żeby były spędzone w miłej, ciepłej atmosferze :)

PS - Adam się właśnie wziął za okna.. :) chyba więc będą umyte na święta :)

post-13995-089825400 1293095961_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

Dużo się u mnie ostatnio dzieje, zmienia i nie mam czasu na forum... a do tego przygotowania przedświąteczne.... i nerwówka w pracy żeby wszyscy kierowcy zza granicy zdążyli zjechać do domu na święta, rozładować się itd......

Dietowo niestety nic sie nie dzieje bo mam za dużo okazji do łamania zasad diety ......... :)

Ciesze sie widząc na forum dawno niewidziane Protalki, Bożenko przyłączam sie do twojego apelu, żeby zaglądać na forum niezależnie od skuteczności czy efektów diety.

Wszystkim forumowiczom życzę miłych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, trafionych prezentów, radości ze wspólnego spędzania czasu przy choince i opłatku.

A tak po cichutku Wam powiem, że najprawdopodobniej w przyszłym roku w sierpniu .......zostanę BABCIĄ....... trochę to spadło na moje dzieci znienacka i komplikuje plany mojemu synowi i jego narzeczonej ale... mówi sie trudno...... oboje są już po studiach, syn pracuje ale narzeczona jeszcze nie ma pracy, maja gdzie mieszkac więc mam nadzieje, że nie będzie źle.......a ja juz sie cieszę.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele zdrowia szczęścia sukcesów

prawdziwych przyjaciół powodów do radości

genialnych pomysłów pogodnych dni szczęśliwych podróży

miłych niespodzianek życzliwych sąsiadów przychylnych urzędników

mądrych doradców idealnych sytuacji prostych dróg

jasnych spraw ciepłych słów szampańskiego nastroju

sprawiedliwego snu przenikliwego spojrzenia szczęśliwej ręki

trafnych decyzji oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2011

wszystkim Protalkom :( życzę Ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:(

Kochani życzę wszystkim tu obecnym bardzo rodzinnej atmosfery świątecznej, mile spędzonego czasu przy pachnącej choince, radości oraz miłości. A na nadchodzący rok spełnienia planów i zamierzeń (nie tylko tych dietetycznych) i jak najwięcej uśmiechu.

Mam nadzieję ze mimo diety każdy znajdzie na wigilijnym stole smakołyki które wprowadzą w ten świąteczny nastrój.

Olinka

ps Maragrette serdeczne gratulacje dla syna i narzeczonej oraz dla Ciebie również ... to następne święta spędzicie z maleństwem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Kochane...

dojechalismy szczesliwie, ale o drodze opowiem Wam innym razem.

wpadlam zeby zyczyc wszystkim protalkom zdrowych i spokojnych swiat. duzo usmiechow na codzien, oby zmartwien bylo jak naj mniej. Zeby wszystkie Wasze marzenia spelnialy sie zaraz jak o nich pomyslicie i oby grzeszkow dietetycznych bylo jak najmniej. Zycze Wam upartosci w dazeniu do celu i zadowolenia z kazdego nadchodzacego dnia.

Maragrete gratuluje bardzo, to chyba najpiekniejszy prezent jaki dzieciaczki mogly Ci sprawic :( moja mama tez ciagle marudzi ze moglabym miec dzieciaczka, a ja najmlodsza w rodzinie i skoro juz planuje slub to poczekam z dzidzia do tego momentu...

WESOŁYCH ŚWIĄT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :(

Ja również chciałam życzyć radosnych, spokojnych świąt oczywiście w rodzinnej atmosferze, dużo miłości, spełnienia marzeń szczególnie tych najskrytszych oraz samych sukcesów w nadchodzącym roku!! :)

Wesołych Świąt!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszysz jak wiatr życzenia niesie?

Hula po polach i szumi w lesie,

Jak stuka w okna, wchodzi w kominy

I obserwuje dziecięce miny?

Jeśli to słyszysz, to zamknij oczy,

Niech świat z dzieciństwa znów w życie wkroczy.

Poczuj makowca zapach wspaniały.

Zobacz za oknem, świat cały biały.

Już karp się smaży, kompot gotuje,

Mróz znów na szybach kwiaty maluje,

A Ty radosna z iskierką w oku,

Szukasz Gwiazdora, czekasz do zmroku.

Teraz, choć wiosen trochę przybyło,

To wiatr ten sam, szumi nam miło.

Ja razem z wiatrem ślę Ci życzenia,

Niech Ci się spełnią wszelkie marzenia,

A pierwsza gwiazda świecąc o zmroku

Niesie Ci radość w tym Nowym Roku.

Niech ten szczególny czas Świąt Bożego Narodzenia

będzie dla Was okazją do spędzenia

miłych chwil w gronie najbliższych,

w atmosferze pełnej miłości i wzajemnej życzliwości

Pozdrawiam światecznie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

`*.*´¨)

¸.♥´¸.♥*´¨)

(¸.♥´ (¸.♥`

(`*♥.¸ (`*♥.¸ ¸.♥*´) ¸.♥*´)

♥*♥ WESOŁYCH ŚWIĄT ♥*♥

Niech te Święta

Tak wspaniałe `` . __/\_._

będą całe ``````` _).♥ (_

jakby z bajek `````` ●

Niechaj gwiazdka ``,●,●,

z nieba leci ``````,●,*,●,

niech Mikołaj ````,●,*,*,●,

tuli dzieci ``````,●,*,*,*,●,

Biały puch `````,●,*,*,*,*,●,

niech z ```````,●,*,*,*,*,*,●,

nieba ```````,●,*,*,*,*,*,*,●,

spada ````````````█|█`````

niechaj piesek●●¤ۣۜ๘(¯`♥´¯)¤ۣۜ๘●●

``````__/\_._`` w nocy gada

``````_).♥ (_``.Niech choinka

````````.● `````pachnie pięknie

```````,●,●, ```no i radość

``````,●,*,●,` będzie wszędzie !

`````,●,*,*,●,

````,●,*,*,*,●, ….niech biały opłatek

```,●,*,*,*,*,●, ``w dłoni nie drży

``,●,*,*,*,*,*,●, `z lęku jak z zimna

`,●,*,*,*,*,*,*,●, ```niech drży

```````█|█````` szczęściem

●•●¤ۣۜ๘(¯`♥´¯)¤ۜ

ۣ๘●•● wzruszony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Witam wszystkich poświątecznie. Ale nagrzeszyłam w te święta.... i to nie specjalnie słodyczami ale owocami, winkiem i innymi nieprotalowymi daniami.... :(

Szkoda wchodzić na wagę.......... :), :) .............ale nic to przed nami Nowy Rok, nowe postanowienia, nowa czysta karta życiowa.......... oby tylko wytrwać.

Dzięki wszystkim za gratulacje.

Iwona 455 - witam cie w naszym protalowym gronie i życzę wytrwałości w diecie. Poniżej podaję linki do przydatnych wątków na naszym forum, które gorąco ci polecam, ale przede wszystkim polecam dokładne przeczytanie książki, bo to pomaga zrozumieć zasady i wytrwać w diecie.

- 29 stron przepisów

- produkty polecane przez nas przy diecie proteinowej

- przykładowe menu dzienne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też witam poświątecznie :(.

Grzeszyłam co nie miara,ale tak jak moja poprzedniczka z Nowym Rokiem nowe postanowienie poprawy :)

Maragretto gratuluję Ci z całego serca maluszka,tak szczerze to ja sama nie mogę się już tego doczekać.Bardzo bym chciała w przyszłym roku pod choinkę otrzymać taką informację na prezent gwiazdkowy :).

Trzymajcie się cieplutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Ja pragnę się przywitać :)

Pogrzeszyłam również ostro. Na weselu było tyle pyszności,że nie mogłam

tylko patrzeć.W sobotę to nawet niewiele zjadłam ale w niedzielę to cho cho.

Ciasta to pojadłam chyba najwięcej. Wesele było super,muzyka czadowa,

jedzonko pyszne. Niestety trochę ludzi nie dopisało. A w poprawiny to połowa

nie przyszła.Młodzi zamiast kwiatów poprosili o posłanie totka i tylko trafili

jedną trójkę :(

Dziś niestety idę na noc do pracy. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dzieczynki...

ja tez nagrzeszylam, ale jak nie grzeszyc jak mamcia takie pysznosci mi pod nos podstawia. wage omijam szerokim lukiem bo biedna pewnie by pekla jak bym na nia weszla. no ale tak jak niektore tutaj postanowilam zaczac po nowym roku wszystko od nowa i obym tym razem wytrwala. jak tylko wrocimy do anglii to skonczy sie podjadanie.

swieta mielismy smutne bo zmarl babci maz :( i klopoty sie zaczely pietrzyc.

jeszcze w niedziele jakjechalismy do polski to pojechalam sie z nimi zobaczyc, a juz we wtorek o 6 rano zadzwonila babcia ze Herbert nie zyje :) smutne to by jak tam bylam to wogole po nim choroby nie bylo widac. zupelnie nic. a teraz babcia zostala tam sama, nie zna jezyka na tyle zeby mogla sobie poradzic w urzedach no i jutro rodzice jada tam po nia zeby nie musiala tam sama byc. pozniej tylko pojdac zabiora meble przywioza samochod i babcia chyba narazie zamieszka u nas :)

mialam wam wogole napisac o drodze jak jechalismy do polski... masakra. wyjechalismy w sobote o 15. ujechalismy moze jakies 15-20 km i stanelismy na 10 godzin bo tir zablokowal droge. odechcialo mi sie podrozy i chcialam wracac do domu, ale Marcin przekonal mnie ze musimy jechac i zalatwiac slub. jak juz udalo nam sie roszyc to droga i tak byla paskudna. ale powoli jechalismy. zajechalismyh do babci (800km => 22 godziny) zjedlismy tam cieply obiad, wypilismy herbate i roszulismy dalej. zlapala mas sniezyca, wiec stanelismy na godzine zeby sie troche uspokoilo. a najlepsze bylo jak juz wjechalismy do polski. 15 km od domu droga byla nie przejezdna bo nawialo sniegu w pol i nie dalo rady jechac, nawet tiry sie blokowaly. i stalismy w polach niedalekol domu jakies 4 godziny... :) koszmar... ogolnie znowu jechalismy 42 godziny i mam dosyc podrozy.

ze slubem tez ciezko nam idzie to zalatwianie. w kosciele odsylaja mnie od parafii do parafii i zaden ksiadz nie moze mi udzielic informacji ani dac zgody na slub w innym kosciele .... a wswzystko przez to ze zawsze mielismy tylko 2 parafie a od mniej wiecej 2 lat mamy 4. i kazdy umywa rece i odsyla mnie do innego ksiedza. a jeszcze kancelarie parafialne czynne sa 3 godziny w tygodniu i musze czekac do czwartku. narazie wybralismy sale i jedziemy podpisac umowe w czwartek a po nowym roku podpisujemy umowe z zespolem. jeszcze fotografa musze znalezc i kamerzyste, ale to jutro bedziemy z Marcinem jezdzic i szukac. fotografa w sumie mam tylko musze sie z nim umowic i obejrzec wiecej zdjec no i ewentualnie podpisac umowe. gorzej z kamerzysta, ale tym to sie juz chyba Marcin zajmie. nie wiedzialam ze tyle latania jest zeby slub zorganizowac.

dobra, bo rozpisalam sie nie na temat i smuce tutaj... trzymajcie sie kochane i gdybym sie juz nie pokazala to zycze Wam wszystkim duzo szczescia w Nowym Roku, spelnieniia marzen i wielu sukcesow. ah... i oby zamierzone cele staly sie rzeczywistoscia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.