Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczyny, wpadam skladac zyczenia!!!! pamietam o Was i forum ale u mnie masakra wagowa, jestem dokladnie w tym stanie, w jakim zaczynalam dukana rok temu w pazdzierniku, czyli 58 kg...ech, oczywiscie postanowienie noworoczne jest, od 1wszego biore sie za siebie na pewno nie z dukanem, bo to dla mnie za duza katorga ale mam nadzieje, ze uda mi sie po swojemu i nie polegne...

Kochane zycze Wam spelnienia choc jednego postanowienia, pozytywnego myslenia, wspanialej imprtezy noworocznej i w ogole wszystkiego naj!!!! ja musze spadac do kuchni gotowac na dzisiejsza imprezke:) Buziaki dla Was!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! :)

ja również przyszłam się tylko zameldować bo od wczoraj mam chyba grypę żołądkową więc leżę w łóżku i tak właśnie dzisiaj spędzę wieczór ale jakoś nie żałuje :)

ale Wam wszystkim życzę udanej zabawy sylwestrowej i oczywiście szczęśliwego Nowego Roku!! :) i podłączam się do wszystkich poprzednich życzeń :) :(

do usłyszenia już w nowym roku:)

buziaki ;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również życzę Wszystkim SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU :(

Wspaniałej zabawy w ten piękny wieczór, spadków wagi ,dużo radości,

zdrowia i wszystkiego najlepszego :)

Ja powoli zbieram się do pracy na noc :) ,ktoś musi .

Do zobaczenia za rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :grin:

Ja dla odmiany życzę wszystkim Wszystkiego Najlepszego juz w Nowym Roku :grin: :grin: :grin:

Nie miałam już siły, żeby do Was zajrzeć rok temu :mrgreen: Moja mama wyszła już ze szpitala, czuje się w miarę dobrze. Ja pracowałam w Sylwestra i jak przyszłam do domu o 22.30 z trudem dotrwałam do pólnocy, i niedługo po zasnęłam jak kamień. To tyle z moich wyczynów sylwestrowo-zabawowych :wink: O wadze wolę nie wspominać, ale mam nadzieje, że z Waszą pomoca chociaż trochę schudnę przed moim wyjazdem do Japonii i Chin, wyjeżdżam 13 stycznia.

Mam nadzieje, że Wy również sie pojawicie na forum jak juz się wyśpicie i odpoczniecie po balach i hulankach . Pozdrawiam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poniedziałkowo i NOWOROCZNIE!

Współczuje pracującym w tę noc Protalkom - Bozenko, Jolciu - taki macie fach... ale pewnie już się do tego przyzwyczaiłyście.

Wszystkim Protalkom i odwiedzającym nasze forum życzę : pogodnego, szczęśliwego Nowego 2011 Roku, spełnienia wszystkich marzeń, sukcesów w pracy i harmonii w życiu rodzinnym, wymarzonych sylwetek i wytrwałości w diecie

Maliszko, Bozenko, Sandro - ja tez poległam w dietowaniu przez ten okres świateczno-noworoczny na całej linii... juz na wage nawet nie wchodzę, żeby sie nie dołować, ale przed nami Nowy Rok, nowe postanowienia, szanse i możliwości... damy radę ... na pewno... osiągniemy sukces ! czego sobie i Wam życzę ! :mrgreen: :wink: :grin:

Bożenko- ciesze sie że z mama juz lepiej, z moim tata niestety coraz gorzej, gaśnie nam w oczach...

Zazdroszczę ci tych twoich podroży służbowych do egzotycznych miejsc, które możesz zwiedzać... juz przecież całkiem niedawno byłaś w Japonii i teraz znów, eh.. fajnie masz, korzystaj z każdej chwilki wolnego czasu, napawaj sie tamtymi klimatami, widokami i zdawaj nam relacje..

Maliszko - gratuluje przeprowadzki, sprężyliście sie ze tak szybko to poszło... jak załatwisz tam na górze spłatę kredytu za ciebie... to o mnie tez wspomnij.. mnie już niewiele zostało .. do 2013 roku... ale chętnie przyjmę każda pomoc sił nadprzyrodzonych w tej spłacie... :grin:

Justyska - powrotu do zdrowia !

Ja swoja noc sylwestrowa spędziłam na prywatce u przyjaciół, było fajne towarzystwo zgranych i znanych mi osób, tańce, pyszne jedzonko (niestety...) i kupa smiechu więc jestem zadowolona. Wróciłam do domu około wpół do szóstej więc wytrzymałam prawie całą noc... Sala balowa to owszem fajny pomysł ale prywatne imprezy tez bywają udane, nasza była super !!!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Nvidio ! - w naszym protalowym gronie możesz dzielić sie swoimi wątpliwościami, problemami z dieta ale i sukcesami. Dietowanie w grupie idzie znacznie raźniej. A ile kilo masz zamiar zrzucić ? Pozdrawiam i życzę sukcesów ! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Nvidio ! - w naszym protalowym gronie możesz dzielić sie swoimi wątpliwościami, problemami z dieta ale i sukcesami. Dietowanie w grupie idzie znacznie raźniej. A ile kilo masz zamiar zrzucić ? Pozdrawiam i życzę sukcesów ! :grin:

dzięki za powitanie :wink: strach się przyznać ale ważę 75 kg a wzrostu mam 166 cm :mrgreen: masakra. myslę że ok. 15 kg musze:( tylko ile mi to zajmie to nie mam pojecia. Ty już dużo schudłaś? buzka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Ja dzisiaj się trzymam dzielnie diety, mam nadzieję, że będą efekty :wink:

Witaj Nividio, zyczę Ci powodzenia i wytrwałości. Mierzę dokładnie tyle samo cm. co Ty :mrgreen: Podaje Ci kilka linków, które mogą Ci się przydać w odchudzaniu:

Maragretkocieszę się, że się dobrze bawiłaś i życzę Ci samozaparcia w sprawach diety :grin:

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i zachęcam do przelewania swoich mysli no nie na papier tylko na ekran komputera :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i ja się witam w tym nowym roku :mrgreen:

Podobnie jak Margaretka - sylwestra spędziłam ze znajomymi na 'domówce' - ale raczej było to tylko posiedzenie i jedzenie.. Bo nie było nas parzyście i nikt nie chciał robic przykrości naszej przyjaciółce - choc pewno nie łatwo jej było wśród dwóch zamężnych przyjaciółek w ciązy.. :grin:??: Mam nadzieje, że i naszej Ewelince się w końcu życie ułozy!!!

W domu byliśmy o 4, mieliśmy co prawda spac u znajomych.. no ale mój Adam to maruder.. i wolał wracac do domu, więc jakoś się wykręciłam z noclegu. Za to na drodze spokojnie, mało samochodów i o dziwo miejsce do parkowania mieliśmy pod blokiem.

A jutro jadę do rodziców.. Mama chyba już mi wybaczyła moje świąteczne bałaganienie.. :lol: Ale znowu badanie krwi.. A w piątek jedziemy na te prenatalne, mam nadzieje, że się nie zgubimy, bo nie bardzo dokładnie wiemy gdzieznajduje się klinika do której mamy trafic.. Jak się nie uda to gdzies zaparkujemy i weźmiemy taksówkę i już!!

Maluch znowu zaczął się wiercic :grin: więc rozumiecie, że moje samopoczucie jest o niebo lepsze!!! Za to waga rośnie z dnia na dzień..

Acha.. mam za sobą wizytę na porodówce. Były w sumie trzy dziewczyny - tez bym chciała żeby było tak mało ludzi jak ja będę.. Jedną bidulkę to na fotelu oglądliśmy.. Booo... mają w szpitalu nowy fotel do rodzenia i nasza prowadząca szkołę rodzenia koniecznie chciała żebyśmy zobaczyły, a rodząca zgodziła się żebyśmy weszły jej do sali! Chyba zaczynam się bac tego szpitala. :grin:??: Okazało się, że nie ma tam wcale znieczulenia.. :wink: I źle i dobrze, bo gdybym miała za to zapłacic 400zł to napewno bym się nie zdecydowała, ale gdybym mogła je wziąc za darmo, to bym się zastanowiła..

Jakoś tak przed świętami dorwał mnie taki ból w dole pleców.. że pomyślałam, że się zaczęło.. :grin: ale to nie było to i jeśli bół ma byc jeszcze gorszy.. to nie wiem czy dam radę to przetrwac... Dobrze, że Adam nadal chce byc przy mnie.. w tym momencie.

Juz zaczynamy miec sny z naszym synkiem. Mi się śniło, że urodziłam go w domu.. i jakiegos takiego duże, że już szło z nim

rozmawiac.. A Adamowi się śniło, że go kąpał, ale jakoś mu zniknął w wodzie i nie umiał go w niej znaleźc..

No to tyle, bo znów się rozgadałam.. :grin:

miłego wieczorku Kochane Babeczki!!! No i witam Nową Nvidię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczynki. Dawno mnie nie było (chyba z rok niedługo bedzie). Widzę, że "stara ekipa" jest na bieżąco tylko ja sie zapuściłam. No ale wracam od dzis na łono protalowiczów. Niestety przybyło tu i ówdzie a i cel z suwaka nie był osiągnięty. Milo znów Was poczytać. Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.