Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Karola ja Ci doradzam i pewnie inne dziewczyny powiedza Ci to samo, zacznij juz warzywka, bo nie ma sensu ciagnac pierwszej fazy przez 10 dni. Zrazisz sie do bialek a najwiecej i tak spada w pierwszych dniach diety. Nie katuj sie juz :mrgreen: ale to tylko moje skromne zdanie:)

A jak wam idzie dziewczynki? ja jak narazie w paracy polecialam bezgrzesznie :wink: zobqczymy jak sie dzien zakonczy.

Lece znowu tylek na solarium wygrzac i troche sie odstreswowac.

papapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczęta u mnie byly male grzeszki ale jakos daje rade. Dzis przyszedl mi orbiterek :mrgreen: wiem nie mozna cwiczyc ale byl juz wczesniej zamowiony ;p

Sluchajcie od jutra zaczynam warzywka chociaz jeszcze mysle o przedluzeniu jeden dzien. Choc jak same piszecie nie ma sensu ciagnac samych bialek.

Musze jeszcze dzis przewertowac jakie tam warzywka mozna jesc liste zrobie i dalej brne do spadku wagi. Wiem w suwaczku mam 65 ale cieszyla bym sie nawet jesli schudla bym do 70 lub 75 :wink: oj tyle czasu jeszcze ;o

szok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny i "stare" protalki gdzie jestescie???

mam okropny dylemat. a mianowicie, skoro wprowadzamy nasz organizma w ketoze to czy slodzik nas zniej nie wybija skoro jest dozwolony to raczej nie.. no ale tak jakos sie zastanawiam. niby to slodkie, wiec juz nic nie wiem, moze jednak lepiej zeby nie uzywac slodzika i nauczyc sie zyc bez niego :mrgreen:

co wy o tym myslicie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Magdzik dziękuję za sugestię aby zacząć już warzywka.

Ja używam słodzika. Niestety pomimo usilnych starań nie jestem w stanie pić gorzkiej herbaty.

Pozwalam sobie również na Pepsi light, uznałam że jak jest dozwolona to w momentach jak mam ochotę na słodkie to piję pepsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny

magdzik iriis jest w polsce więc sama rozumiesz że nie ma czasu na odwiedziny forum, bożenka też jest na koncertach za granicą

marudka pisała że ma iść do szpitala a czemu maragretka się nie odzywa to nie mam pojęcia może coś napisze z pracy

miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Ostatnia Szanso - poceszyłaś mnie :mrgreen: Ale chwilowo jestem bardzo zła.. Bo jeden lekarz powiedział, że dzisiaj wyjdę - i niestety się nastawiłam.. i to był mój błąd.. Bo zbadał mnie Docent i stwierdził, że jeszcze tą glukozę zrobimy (Do której już dwa razy podchodziłam i wiadomo jak się kończyło..) i jakies inne badanie.. i że to potrwa kilka dni.. nie jeden dzień, tylko kilka..

Auto to mi chyba odholują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej protalki dzis zaczyna faze II i tak przeglądając internet w poszukiwaniu warzyw które moge jesc znalazłam

Dozwolone warzywa w 2 fazie: bakłażan, biała kapusta, brokuł, brukselka, cebula, cykoria, cukinia, dyni, fasolka szparagowa, ogórek, papryka, pomidory, rzodkiewka, sałata, szpinak, soja

Zabronione warzywa w 2 fazie: awokado, biała fasola, bób, ciecierzyca, groch, kukurydza, ryż, zielony groszek, ziemniaki

Czyli mam rozumiec ze warzywa takie jak np: marchew kalafior pietruszka nadal są zabronione????????????????

( - jak tu życ bez marchewki ;O )

I powiedzcie mi jak sie sprawa ma do zup jak bym chciała je troszke zagęscic kaszą manna?

Buziaki :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz wszystkie warzywa oprócz tych które wypisałaś jako zakazane trzeba tylko ograniczyć marchew i buraki no i kapustę kiszoną i ogórki kiszone ale tylko dla tego że są słone i zatrzymują wodę w organizmie i może waga wzrosnąć ale za dwa dni woda i tak zejdzie także jak masz ochotę to jedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.