Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiałem się też nad tą dietą, chciałbym zrzucić ok 9 kg, ale ogólnie to nie lubię stosować diet, bo zawsze się zapominam, a w szczególności teraz zbliża się taki okres, że większość rodziny ma urodziny, więc nie wiem czy dałbym radę :mrgreen: Zastanawiam się przez jaki okres czasu stosuje się tą dietę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

dany skoro nie stosowałeś wcześniej diet i nie masz dużo do zrzucenia to nie będziesz długo na diecie tym bardziej że jesteś facetem i znacznie szybciej zrzucisz tą wagę niż kobieta nikt jednak ci nie powie jak długo ci to zajmie bo każdy jest inny i to indywidualna sprawa

sylwuśka dziewczyny stosowały też system 3/3 bo nie dawały rady 5/5 i sobie chwaliły najważniejsze żeby w ciągu miesiąca było tyle samo dni proteinowych i warzywnych

rosołek możesz tylko taki nie tłusty możesz sobie włożyć na noc do lodówki a potem zdjąć tłuszcz a kluski lane możesz oczywiście tylko pamiętaj że dziennie można jedną łyżkę mąki

iguana31 witaj wśród nas całkiem dobrze ci idzie tylko tak dalej

magdzik bardzo ci współczuje straty świnki ja też kiedyś miałam i wiem że to są cudowne zwierzątka

mam nadzieje że masz na kącie kolejny dzień bez grzeszku ja jak coś wezmę do ręki zakazanego (odruch bezwarunkowy) to myśle o tobie i odkładam więc bardzo mi pomagasz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyszuniu wiesz chodzi o to,że teraz chcialam ugotowac bo i dla mej malej pociechy przy okazji :mrgreen:

Wiesz jak gotuje kurczaka to zawsze najper go obgotowuje wylewam wode, później leje świeżą i dopiero dodaje wszystkie składniki :wink: Myśle, że będzie ok. A co do tej mąki to widzisz nie wiedziałam, że tylko jedną łyżke dziennie.

A czy takie kluseczki wyjdą też z samych jajek ? może takie robiłas?

wiesz musze jednak stosowac jeden na jeden bo u nas wszyscy prawie ze stycznia i same imprezy :grin:

A np można stosować jeden na jeden a później zmienić np 5/ 5 nie chyba nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pomogę jak już coś robię to na jogurcie naturalnym tylko ew. serek homo tak jak już szyszunia pisała.

Dany myślę że jak będziesz wystawiany na pokusy to raczej odpuść sobie tą dietę lub podejdź do diety i unikaj takich okazji bo w fazie uderzeniowej nie możesz sobie pozwolić na grzeszki, przyznam że trzeba się przestawić w żywieniu i w "brzydkich" nawykach np. u mnie to było podjadanie :wink:.

Powiem tak jeżeli masz 9kg do zrzucenia zacznij np: na początek od ograniczenia węglowodanów pieczywo zamień na razowe lub pełnoziarniste, makarony, ciasta i ciasteczka wyrzuć z jadłospisu, zamień biały ryż na brązowy i unikaj dań z mąki, nie pij słodkich napoi i soków,unikaj serów żótych, topionych i camembertów, przestaw się na wodę herbatę i kawę, unikaj sosów do mięs i jedz mięso z warzywami bez dodatków (ziemniaki, ryż biały, makaron) i ostatni posiłek o 19tej.

Wiem że ograniczenia takie pomagają szczególnie panom mój mąż w ten sposób zgubił parę kilo szczególnie z brzuszka ale warto też poćwiczyć i na pewno będa efekty :grin: .

Życzę wytrwałości jeżeli podejmiesz próbę.

Jak tam dziewczyny się trzymacie???

U mnie dzisiaj bez grzeszków :grin: jestem po kolacji i mam pełny brzuszek :mrgreen:.

Jutro śmigam na siłkę i bierznię.

Miłego wieczorku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorowa pora piekne panie i pana ktory nam sie pojawil (tylko nie wiem czy nie ucieknie)

u mnie dzien bez grzeszkow i w nagrode poszlam na solarium (znowu :mrgreen: )

szyszuniu ciesze sie kochana ze myslisz o mnie i nie grzeszysz, ja tez mysle o tym co tutaj publicznie obiecalam i mam nadzieje ze wytrwam do konca bo jak sobie przypominam o Was to tez grzeszki odkladam na bok :wink:

najgorzej jest jak musze Marcinowi obiad zrobic bo wtedy pokusa jest najwieksza, ale szykuje sobie wtedy wode z blonnikiem i popijam sobie podczas gotowania jakos wytrwam

jutro napisze ile znowu mniej (o ile bedzie cos mniej)

pappa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc laski :mrgreen:

jak wam idzie??? u mnie po 4 dniach jest 3.6 mniej. czyli rewelacja :wink:

coprawda do suwaczka brakuje mi jeszcze 2.6 ale juz blizej niz bylam :grin:

wierze ze sie uda, bo mnie motywujecie. a jesli zgrzesze to zlejcie mnie i zakopcie w ogrodku :grin:

milego dnia...

ahaaaa..... ja sie waze codziennie. moge wtedy kontrolowac po czym waga spada o po czym stoi albo rosnie.

a wogole to czytalam ze osoby ktora waza sie codziennie straca w ciagu roku okolo 5-7 kg wiecej niz osoby ktore waza sie raz w tygodniu. no ale... kazdy robi jak uwaza... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie dziewczynki

ja niestety nie pochwalę się kolejnym spadkiem bo wczoraj zjadłam za słonego kurczaka i wiedziałam że zatrzymam wodę ale jest bez grzeszków

ja też się ważę codziennie rano i jest mi z tym dobrze

magdzik rewelacja gratuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.