Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kobietki.

Jak Wam się zaczął dzień?

Ja już o 7 byłam na bierzni godzinka marszu stawia na nogi :grin: potem trochę siłki i baterie naładowane na cały dzień :mrgreen:.

Teraz mam młodego chorego :wink: więc siedzę w domu, ale wieczorkiem wyrywam się do kina na Turystę :grin: .

A Wy jakie plany na weekend macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam!! :mrgreen:

u mnie w sumie też jakoś idzie z dietką ale nie aż tak rewelacyjnie jak Magdzikowi :grin: gratuluje!!

jeśli chodzi o studniówkę to już praktycznie wszystko jakoś pozbierałam ,,do kupy" dzisiaj idę jeszcze do cioci troszke sukienkę przerobić bo kupiłam za dużą :grin: no i byłam we wtorek na solarium pierwszy raz w życiu i się nie dziwię że Magdzik tak śmiga bo ja osobiście mogłabym chodzić codziennie:P dla mnie to przyjemność ale już po pierwszym razie (6 minut) jestem prawie że brązowa więc pójdę dopiero w poniedziałek jeszcze raz i w środę :wink: no i nie wiem jak to możliwe ale moje koleżanki które chodzą np regularnie od kilku tygodni przynajmniej 2 razy w tygodniu wcale ode mnie nie odbiegają :lol:

no i pójdę się jeszcze za chwilę zważyć, również ważę sie codziennie :lol: dzisiaj rano wróciłam właśnie z imprezy urodzinowej i wytańczyłam się za wszystkie czasy a że alkohol też odwadnia to chociaż na moment mam nadzieję, że się ucieszę z niższej wagi :D ale muszę się pochwalić, że przełamałam się i teraz tylko bym chodziła w sukienkach bo super się w nich czuję i może też komplementy tak na mnie działają :D

i wiecie co.. chciałam Wam podziękować za wsparcie na początku mojej diety bo ostatnio po przemyśleniach i dochodzeniu do tego od czego sie zaczęło moje odchudzanie stwierdzam, że takim kołem zamachowym było forum i chyba dzięki Wam tyle osiągnęłam i trwam nadal, i na prawdę o wiele pewniej się czuję a nawet bym powiedziała że jestem bardzo pewna siebie :grin:

więc dziewczyny nie odpuszczajcie!! jak to mówią zepnijcie pośladki i szybciutko kończymy razem tą dietkę a chociaż przechodzimy do 3 fazy :P :grin:

teraz czas na odsypianie :grin:

miłego dnia !! ;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh prawa mlodosci :wink: Justyska pewnie masz ciemna karnacje albo poprostu szybko sie opalasz. ja po 6 minutach bylam zjarana jak kurczak z rozka albo raczej jak jakis prosiaczek. cala czerwoniutko-rozowa :grin: ale staram sie teraz chodzic 2 razy w tygodniu po 6-8minut. mam nadzieje ze do sierpnia troche koloru zlapie. bo umnie jest tak ze zrobie sie czerwona i po 2-3 dniach wszystko mi zlazi i znowu jestem biala jak corka mlynarza :mrgreen: no ale malutki efekcik juz widac wiec jest dobrze, zreszta ja uwielbiam sie wygrzewac w solarium. leze slucham muzyczki i mam chwilke tylko dla siebie pelen relaks :grin:

mam nadzieje ze pochwailisz sie fotkami po studniowce zebysmy mogly ocenic Twoja figurke, sukienke i efekt koncowy. a komplementy naleza Ci sie bo sporo juz osiagnelas i napewno niezla laska z Ciebie :grin:

szyszuniu poczekaj jak tylko woda zejdzie to efekty tez beda :grin: nic sie nie martw. skoro nie grzeszylas to jest dobrze i obie mozemy byc z siebie dumne :grin:

jedno mnie tylko przeraza ze jak pisze posta to widze z boku przepisy na rozne dania ciasta i desery i az mnie skreca zeby cos sobie zrobic. a wtedy znowu wszystko na marne. kilogramy wracaja szybciej niz ja sie ich moge pozbywac :/ musze byc twarda. do slubu coraz blizej a ja nie chce byc ogromna panna mloda. buuuuuuuuu..... niech mnie ktos przytuli....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej!

Dzisiaj skusiałam się na coś słodkiego do kawy i zrobiłam kogel-mogel ze słodzikiem i byłam bardzo zadowolona z tej przekąski (chyba z 20lat temu ostatni raz jadłam) do póki jej nie spróbowałam bllleeee...:mrgreen: coś okropnego, nigdy więcej.

Co do zdjęć smakowitości załączonych obok to możemy sobie tylko wyobrazić jakie to wszystko musi być pyszniutkie mniam...

ale damy rade dziewczyny trzymamy się zasad i nie patrzymy na boki :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny, gdzie sie podziewacie???

ja wlasnie ucieklam do sypialni bo Marcin robi sobie placki ziemniaczane i nie chce zgrzeszyc... oj jak bym sobie takiego placuszka zjadla... mniam mniam.... ale musze byc twarda. dzisiaj rano mialam juz tylko 1.5 kg do wagi suwaczkowej wiec nie chce tego przekreslic bo jak zjem placka to znow potoczy sie lawina grzechow i nie bede wiedziala kiedy przestac.

co do slodkosci to polecam bezy... pyszne sa. i dozwolone. no albo jakis smakolyk z przepisow ktore sa na forum. ponoc dziewczyny zachwalaly WZ-ke albo mleczna kanapke Sliweczki. warto sprobowac :mrgreen:

milego weekendu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęłam swoje zmagania w lutym 2010 roku . Od tego czasu codziennie czytam wasze wpisy , więc jestem na bieżąco na początku ważyłam 95kg i udało mi się dojść do 78kg , w ciągu 7 miesięcy . Byłam bardzo zadowolona z efektu , ale niestety przerwałam dietę a waga poszła znów do góry . Teraz jestem z powrotem na diecie od 2 tygodni , ważę 85 kg . Muszę przyznać że ten drugi start jest cięższy i kg spadają wolniej . Jestem pewna że z wami będzie mi raźniej . POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie i cześć bella2 będziemy mocno trzymać kciuki by tym razem się udało :mrgreen: ale my też potrzebujemy wsparcia bo tyle pokus wszędzie :grin: razem zawsze raźniej :wink:.

Dzisiaj byłam w Lidlu ehhh...ile tam pyszności słodkości ale nie dałam się i zakupiłam kilka rzeczy light :grin:.

Mimo zapewnienia autora tej diety że ochota na słodycze mija to u mnie się to kompletnie nie sprawdza :grin: magdzik te bezy to sklepowe czy jakieś specjalne bo obawiam się że w tych bezach to mega dużo cukru jest, a on też zabroniony. Jeszcze do tego mam dwóch słodyczożerców w domu i wystawiaja mnie codziennie na próbę :grin:.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bella2 to twarda jesteś żeby przez prawie rok żeby się nie odezwać :mrgreen:

iguana magdzik pisała o bezach z naszych przepisów jak wejdziesz na smacznego na forum i potem na diety to tam są przepisy na okres diety protal faza uderzeniowa i tam masz prawie 30 stron przepisów i na różne słodkości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszunia,tak naprawdę, to nie wiedziałam jak się zalogować ciągle mi coś nie wychodziło, a tak wogóle,dostęp do internetu ciężki. jestem z bardzo małej miejscowości a dokładnie mówiąc z większej wioski więc nie miałam kogo prosić o pomoc. Teraz mam już w końcu internet więc od razu jestem z wami,chociażnadal dużo nie umiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.