Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki szyszunia już zaglądam i będę kombinować w kuchni :mrgreen:.

Mam pytanko, dziewczyny gdzieś na forum pisały coś o szkodliwości aspartamu jeśli jest podgrzewany czy może wiecie coś więcej?

Czy to też dotyczy np.dodawania do herbaty czy kawy, czy tylko np. w trakcie podgrzewania w piekarniku lub gotowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Protalinki. Jestem raczkująca mam nadzieję,że przyjmiecie mnie do swojego grona? jestem na diecie od 5 stycznia ,pierwszą fazę zrobiłam 10 dni i o zgrozo schudłam tylko 2 kilo. Zaczynam się zniechęcać . Nie wiem co robię żle, wcinam tylko nabiał,drób piję morze wody i kefiry. Dziewczyny kupiłam błonnik owsiany ale jest w smaku ohydny ,dobra strona działa rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cieplutko po dłuższej przerwie :grin:

Byłam u rodzinki ponad tydzień i nie bardzo miałam czas na internet.

Pochwalić też nie mam się czym bo grzeszyłam :mrgreen: . Jak po świętach

nadskoczyło mi 1.6 kg to nie mogę się ich pozbyć. Przed wyjazdem już

się waga normowała ale trwało to krótko. Zbyt dużo pokus i brak warunków

do przestrzegania diety.

Na drugiej fazie trzymałam się dzielnie i nie podjadałam a teraz jak mogę

odrobinę to sięgam po więcej. Nie potrafię przestać na jednym kawałku

czekolady lub ciasta ,idzie lawina :grin:

Od jutra idę w Wasze ślady i koniec grzechów,tylko ścisłe zasady diety.

Magdzik i Szyszunia będę o Was myślała gdy przyjdzie mi ochota na

zakazany produkt.

Witam serdecznie nowe osoby : Sylwusię,Kaarolę,Iguanę,Danego,Bellę

i Lenkę :grin: Życzę Wam cierpliwości i wytrwałości oraz dużych spadków.

Magdzik miło słyszeć ,że w tym roku ślub :grin: ,gratuluję.

Życzę Ci abyś szybciutko osiągnęła wymarzoną wagę i wybrała piękną

suknie.

Przykro mi z powodu świnki :wink:

Marudko dużżżżżżo zdrówka dla Ciebie i maleństwa :grin:

Szpitale nie są takie straszne i na pewno wytrzymasz do zakończenia badań.

Szyszunia miło ,że z Madzią jesteście cały czas na forum i udzielacie odpowiedzi

nowym protalką . Wasze wyniki też są piękne :lol: ,gratuluję .

Justysko piękny masz wynik i na pewno będziesz ślicznie wyglądała na balu.

Czekamy na fotki :lol:

Bożenko Ty też o nas zawsze myślisz mimo odległości :P

Baw się dobrze i jak wrócisz to nam poopowiadasz jak było :D

Grazia i Kasias bierzmy się od galopu i nie dajmy się tłuszczykowi :D

Lenka nie wiemy jaką dużą masz nadwagę , więc trudno ocenić ile powinnaś

zgubić na I fazie. Wiem z forum,że niektórym osobą kefir utrudniał chudnięcie.

Napisz jak rozkładasz posiłki w ciągu dnia. Najlepiej rano jeść nabiał a na

kolację czyste białko ,mięso.

Pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo moja kochana Jolcia nareszcie do nas wrocilas, juz sie o Ciebie martwilam. zmienilismy slubne plany bo przeanalizowalam sklad rodzinny i stwierdzilam ze nie ma sensu zapraszac ciotek i wujkow z ktorymi nie utrzymuje kontaktu tylko po to zeby im sie pokazac. zrobimy przyjecie w mniejszym gronie ale z ludzimi z ktorymi jestem w ciaglym kontakcie :mrgreen: I Ty sie kochana nie martw bo u Ciebie ten malutki nadbagaz zleci nawet nie zauwazysz kiedy :grin:

szyszuniu ja dopiero dzisiaj zaczelam warzywka :wink: rano mialam juz tylko 1kg do wagi z suwaczka, a to znaczy ze w 6 dni zlecialo mi 5.2 i mysle ze to jest znakomity efekt. ale chyba troszke przesadzilam dzisiaj z warzywkami i mam brzuch nadety jak balon. zobaczymy jak bedzie z waga jutro :grin:

Iguana bezy robie swoje domowe ze slodzikiem. poprostu ubijam bialka ze slodzikiem, wykladam na papier do pieczenia i do piekarnika na jakies 100-120 stopni na 2-2.5 godzinki a pozniej zostawiam w piekarniku na cala noc zeby dobrze wyschly. pyszne sa :grin:

lenka mysle ze Jolcia ma racje i moze odstaw kefir na jakis czas i wtedy zobacz jakie beda efekty, bo ja pamietam ze przez kefir i maslanke waga mi stanela a pozniej nawet zaczynala rosnac...

Witam nowe dziewczynki. jak juz powtarzalam im nas wiecej tym lepiej i wieksza motywacja. :grin:

do nastepnego.... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki

co tu dzisiaj taka cisza

magdzik bardzo ci gratuluje tak świetnego wyniku po prostu bomba

jolcia zrobisz kilka dni ściśle białkowych i waga spadnie a ty przecież twarda jesteś

a co u was dziewczyny ?

irriss a ty już wróciłaś z polski jak sylwester się udał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, witajcie drogie Protalki !

Długo mnie nie było na forum ale mam problemy z rodzicami, tzn z moim tata - który ma posuwająca sie błyskawicznie demencje, mimo ze nie ma jeszcze 80 lat i parkinsona a co za tym idzie juz nie wykonuje zadnych czynności wokół siebie, wymaga mycia, karmienia, pieluchomajtek itp. pomagam mamie, która na co dzień sie nim opiekuje, a że nie mam rodzeństwa ani meza bo owdowiałam przed 5 laty więc całośc obowiązków spada na mnie i na mojego syna. On pracuje i po godzinach udziela korepetycji a ponadto w wekendy studiuje podyplomowo więc ja uwijam sie ostatnio jak w ukropie i nie mam czasu nawet na forum zaglądać. Ostatnio zakupiłam dla taty takie łózko rehabilitacyjne sterowane pilotem, materac przeciwodlezynowy i fotel toaletowy na kółkach ale mimo to jest z nim dużo pracy i obowiązków , głównie dla mojej mamy ale i dla mnie.

Co do mojej diety - to poległam na całej inii, przez ta gonitw nie mam czasu szykować sobie tak jak wczesnej dań portalowych i podjadam, podjadam... i kiepsko to wagowo wygląd. Odsuwam ponowna mobilizacje z dnia na dzień a ciuchy ponownie robią sie ciaśniejsze.

Rozumiem cie Jolciu - z tym podjadaniem to ja tez tak mam, ze jak sobie raz pozwoliłam ( świeta !!) to teraz do dzis sie rozgrzeszam i coraz cześciej podjadam, musze się zawziąc i cos z tym zrobic...

Witam nowe kolezanki Protalki i kolegów (!?!) - Dany, Bella 2, Lenkaaaa - zycze powodzenia w dietowaniu razem z nami.

Szyszuniu- dzięki za troskę, jestem, jestem, zyje tylko czasu mam mniej ale bede wpadac od czasu do czasu na pewno. Buziaki dla ciebie i samozaparcia zycze !

Iguana - podziwiam cie za wytrwałośc w ćwiczeniach, od rana na bieznie... no, no, no

Sylwuska - rosół jadałam czesto, własnie z lanymi kluskami ale zawsze obdzierałam kurczaka ze skóry żeby nie był tłusty. Co do wsparcia na forum to masz racje ja bym tez nie osiagneła tego co mam ( choc ostatnio spada mi motywcja i tyje...) gdyby nie wsparcie na forum. Pokaz foty ze studniówki, ja tez cie o to prosze.

Magdzik - brawo !! Brawo !! i za samozaparcie i za efekty porażające ! Oby tak dalej ! Powodzenia !

Ale sie usmiałam z tego ze chcesz jakby co żeby cie zakopac w ogródku... chyba tam u ciebie na wyspach bo u nas zima i wszystko zmarzniete, nie da sie...

Marudko - pozdrawiam i ciebie i maluszka, trzymaj sie, wytrzymaj ten szpital, będzie dobrze !

Bożenko - jak tam u ciebie ? jak podróz i wrażenia ? jakie klimaty tam panują gdzie jesteś ? jakie jedzenie ? europejskie ? a no i jak dieta ?

Wszystkich gorąco pozdrawiam i do następnego razu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jolciu rano wcinam otrębiankę na objad coś mięsnego a na kolację jajka albo jakieś placuszki. Między posiłkami kefir , kawa,zielona herbata i duuuużo wody. Po rzuceniu palenia waga zatrzymała się na 75 kg, teraz ważę 73-72,6 a chciałabym 58. Jak w takim tempie będę chudła to do emerytury może osiągnę wymarzoną wagę HI HI HI. Zastosuję się do Waszej rady i odstawię kefirki. Powiedzcie jeszcze co z tym błonnikiem owsianym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margaretko :wink: wróciliśmy w piątek już do domu!! Ale po przestąpieniu progu domu chciałam wracac spowrotem.. :mrgreen:??: Trochę mężuś mieszkanko zapuścił.. Może i teściowa mu 'pomagała' - ale raczej nazwałabym to WYRĘCZAŁA GO i on myśli, że już nic robic nie musi.. To straszne, że kwestia sprzątania w naszym związku wciąż raczkuje.. Choc wydawało mi się, ze już wszystko wcześniej ustaliliśmy.. Ale widac, że nie.. Jeszcze długa droga przed nami..

Jeśli chodzi o nasze zdrówko to będziemy na wizyty kontrolne jeździc co 7-10 dni.. i mam nadzieje, że już mnie nie położą na oddziale, że będę mogła tam wrócic, dopiero jak coś się zacznie!!! Żeby byc w szpitalu jak najkrócej!

Powodzenia wszystkim w dietowaniu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Protalinki. Jestem raczkująca mam nadzieję,że przyjmiecie mnie do swojego grona? jestem na diecie od 5 stycznia ,pierwszą fazę zrobiłam 10 dni i o zgrozo schudłam tylko 2 kilo. Zaczynam się zniechęcać . Nie wiem co robię żle, wcinam tylko nabiał,drób piję morze wody i kefiry. Dziewczyny kupiłam błonnik owsiany ale jest w smaku ohydny ,dobra strona działa rewelacyjnie.

witaj ja też dopiero w gronie protalinek. Dziewczyny są super i służą radą. Jestem pewna ,że zawsze pomogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAGDZIK<Masz absolutną rację,oczywiście jak nie odbiegam w temacie.Lepiej się bawić w znajomym gronie, pewna siebie, niż zestresowana!!! Ja jestem już od 14 lat mężatką i nie zamienię swojego męża na nikogo!!Mam do kogo się przytulić, i pogadać o tym co boli.Mąż mnie wraz z córeczką wspiera w moje walce i nie czuję ,się zanidbana. Tego CI życzę z całego serca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Lenkaaaaaaaa ja też tu od nie dawna, szukałam dodatkowego wsparcia choć w domu mąż mi dopinguje i niekiedy gotuje, a nawet coś wymyśli nowego do jedzenia :mrgreen: (lubi to). Jednak dobrze jest pogadać z kimś kto wie przez co się przechodzi podczas takiej diety, mój mąż o tym nie ma pojęcia bo nigdy na diecie nie był.

Dziewczyny dzisiaj w Tesco znalazłam jogurt owocowy 0% tł. o bez cukru O.S.M. SANOK :wink: jeszcze nie próbowałam ale przekazuje że coś takiego jest.

Dzisiaj wyszło że wyjeżdżam z moim synem do moich rodziców na dwa tygodnie (ferie) z jednej strony się cięszę, a z drugiej boję żebym nie poległa. Ehhh...mam nadzieję że wytrwam :grin:, bo tak bardzo jestem zdowolona z efektów do tej pory, a to w sumie 22 dzień odkąd zaczęłam dietę.

Ale dzisiaj u nas okropna pogoda ciemno i mokro, pogoda na chorowanie.

Pozdrawiam cieplutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :mrgreen:

Magdzik popieram ,że robisz małe wesele. Przynajmniej będą ludzie których dobrze znasz

i dobrze się bawisz w ich towarzystwie. Nie będziesz się też martwiła czy osoby zaproszone

na pewno przyjdą. Na tym weselu co byliśmy w święta dużo osób odmówiło i to w ostatniej

chwili jak już nie można było zmienić na sali. Młodzi płacili za miejsca nie wykorzystane.

Gratuluję Ci Madziu pięknego spadku i życzę aby tak szło cały czas :grin:

Maragrete jesteś wspaniałą osobą i bardzo troskliwą. Wiem co to znaczy opieka nad chorą

osobą w takim stanie , praca 24 godziny na dobę ,ciężka i wyczerpująca. Widać jednak ,że

Twój tata jest szczęściarzem mając ciebie i mamę przy sobie :grin: . Syna też masz wspaniałego.

Dbaj jednak o siebie .

Lenka do emerytury to ty zapomnisz ,że miałaś nadwagę :grin: . Trzymaj się zasad a będziesz

laseczką już wkrótce.

Witaj Marudko :grin: .Fajnie ,że już jesteś w domeczku. Nad mężusiem trochę popracujesz

i będą efekty :grin:

Bella pozdrowienia dla męża i córeczki :lol: . Fajnie ,że Cię wspierają :lol: na pewno dasz radę.

Iguana wiem co to znaczy dieta na wyjeździe :wink: ,ciężko . Szkoda by jednak było zaprzepaścić to

co już osiągnęłaś.

Ja melduję ,że jestem grzeczna i trzymam się ściśle zasad III fazy. Waga powoli się normuje.

Z 1.6 zostało jeszcze do zgubienia 0.9. Muszę się pilnować bo szkoda moich wysiłków.

Pozdrawiam serdecznie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.