Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :mrgreen:

Gratuluję spadków wagi a tym którym coś nie wychodzi życzę wytrwałości

i cierpliwości.

Magdzik super zakup, gratuluję :wink:

Bella ja też jestem noga jeśli chodzi o komputer, gdyby nie dzieci to dziś

nie pisałabym z Wami. Sama też już robię postępy.

Moja dietka trwa ,waga się normuje po szaleństwach,oby tylko nie było

nowych pokus.

Od kilku dni robię na drutach i tak mnie to wciągnęło ,że nie mogę się

oderwać.Lata temu bardzo dużo robiłam ale potem ręce mi drętwiały

i nie mogłam. Teraz jest lepiej więc ponownie wróciłam do mojego ulubionego

zajęcia. Robię sweterek dla córci siostrzenicy z motywem myszek na przodzie.

Jest słodki ,różowo fioletowy (jasne kolorki ). Ja stara baba a cieszę się jak dziecko.

Pozdrawiam cieplutko w słoneczny dzionek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc kobitki...

nie ma o czym pisac bo Marcin zamowil mi torta na urodziny i ............. poplynelam razem z tortem :mrgreen: wstyd sie przyznac... ale mocne postanowienie poprawy i wiara czyni cuda... a dziure w ogrodku sama wykopie tylko bedziecie musialy mnie zakopac w tym dolku :wink:

autka dzisiaj odebrane i wszystko poszlo bez problemu... pokaze wam fotki :grin:

post-19919-036710300 1296414614_thumb.jp

to moja mala biedroneczka zeby dojezdzac do pracy :grin:

post-19919-043506400 1296414748_thumb.jp

a to wieksze zeby jezdzic na wycieczki :grin:

oby tylko jezdzily bezproblemowo i bedzie dobrze :grin:

obiecuje poprawe. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!

Widze na dole , że Marudka już coś pisze... to znaczy ze wszystko u niej i dzidziusia ok, skoro siadła do kompa. Pozdrawiam was ! :mrgreen:

Magdzik - jakie fajne obie fury, ta czerwona to rzeczywiście taka bardziej damska jeśli chodzi o wielkość i kolor a ta druga furka tez ok. Niech wam służą jak najlepiej ! Co do tortu i urodzin, to tu na forum od początku rozgrzeszałyśmy "grzeszki" wynikające z własnych imprez urodzinowych, więc nie kop jeszcze tej dziury w ogródku, tym razem masz wybaczone :wink:

Jolcia - kiedy to było jak ja robiłam na drutach... przed wiekami... ale lubiłam to zajecie, wieczorami, przy telewizji, działało kojąco na skołatane nerwy, nie wiem czy teraz, po latach umiałabym jeszcze coś zrobić.... Mamy tu na forum koleżanke Protalke Kasias która robi takie sliczne rzeczy z włóczki, pokazuje ja na swoim profilu w NK, widziałaś ?

Aha ... o diecie nie pisze nic... bo nie bardzo jest o czym... znów nagrzeszyłam........... :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOooo... Magdzik, ale FURY Super!!! Gratuliję zakupu!! Czasami może lepiej się za długo nie zastanawiac, bo jeszcze ktoś by Wam je sprzątnął sprzed nosa!!

A mi dzisiaj przyszła komoda z przewijakiem :mrgreen: Ale Adam się dopiero jutro za poskładanie będzie mógł zabrac.. A ja już nie mogę się doczekac!!!

post-13995-001361000 1296466187_thumb.jp

A w przyszłym tygodniu - mam nadzieje, że już nic nie pokrzyżuje mi planów, pojadę do siostry po wanienkę i wózek. Za to rodzice wczoraj przywieźli mi nosidełko... Trochę odskulowe.. i takie wrzosowo - różowe.. Jakoś trzeba będzie to przeblec.. Choc nie powiem, akurat rano fajny program o nosidełkach leciał i są takie z podkładkami, że zamontowana do pasów jest na stałe podkładka, a nosidełko się po prostu do tego dopina. Niby fajnie że tak za każdym razem nie trzeba się bawic z tymi pasami.. Ale Adamowi jakos to nosidełko nie przeszkadza, więc chyba zostaniemy przy tym co już mamy :wink: TYlko muszę jedną naklejkę odkleic.. bo jest na niej niezaprzyjaźniny bardzo klub piłkarski.. Masakra, że mama tego nie zauważyła HAHAHA

Dzięki Margaretko :grin: Oj tak, jakoś fajnie się dziś czuję, choc z domu dzis nigdzie nie mam zamiaru wychodzic, taka brzydka mgła za oknem się zrobiła!!

Miłego dnia PROTALINKI!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie dziewczynki

magdzik to przede wszystkim wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

autka są śliczne to duże jest takie jak ja lubię

ja niestety też zjadłam pączka bo sama piekłam i nie umiałam sobie odmówić

marudko cieszę się że dobrze się czujesz komoda śliczna pozdrawiam

miłego dnia dziewczynki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!! :)

jak wszyscy to wszyscy :D a już się bałam że ta cisza dłużej zagości a tutaj proszę :)

u mnie wszystko się super układa :) powiedzmy, że studniówka odespana i od dzisiaj zaczynam ferie zimowe :)

miałam mieć przez pierwszy tydzień fakultety przygotowujące do maturki z matematyki ale pani się rozchorowała i wróciłam do domku a po drodze zrobiłam zakupki i mówie Wam coraz bardziej mi się ta dietka podoba i nawet nie chce mi się wracać do normalnych posiłków i nie mam ochoty na słodycze chociaż czasami ugryzę coś od kogoś :P

no i opowiem Wam troszeczkę o studniówce bo dawno nie zaglądałam a obiecałam dodać zdjęcia i poopowiadać :P

a więc co do jedzenia miałam zastrzeżenia bo w sumie wszystko z grzybami i nic wyjątkowego nie widziałam :P :D zjadłam tylko troszkę zupy krem z pieczarek i jakiegoś mięsa z sosem pieczarkowym i skubnęłam odrobinę tarty niby jabłkowej ale miała taki sztuczny smak że podziękowałam :P i z jedzenia to by było na tyle :D

były później jeszcze jakieś sałatki niby greckie i krokiety z barszczem ale mnie już przy stole nie było tylko spalałam kalorie :P alkoholu też nie brakowało ale oczywiście się wszyscy super trzymaliśmy i ja razem z 3 innymi osobami wyszliśmy ostatni chyba koło 6 rano :) wytańczyłam się przez calutką noc i do czwartku będę spokojna :P

i nawet z kelnerem tańczyłam, który mi na koniec powiedział, że muszę mieć okropny charakter, że przyszłam sama bo nic innego mi nie brakuje :D kurcze przepraszam, że tak się chwalę ale obiecuję że to tak wyjątkowo :D a co do czwartku to można powiedzieć że to będą właściwie takie poprawiny studniówki bo praktycznie większość znajomych z klasy/szkoły idzie :)

zdjęcia od fotografa będą zapewne po feriach albo jeszcze później razem z filmem to wtedy dodam profesjonalne zdjęcia a teraz postaram się dodać choćby jakieś mojej twarzy i zarysów budowy :D

post-21623-062931400 1296475665_thumb.jp

post-21623-099698100 1296475682_thumb.jp

post-21623-049181100 1296475700_thumb.jp

ja to niestety ta w czarno srebrnej sukience :P ta czarnulka to koleżanka z klasy :)

i niestety tylko mam takie zdjecia zrobione przez kogoś ze szkoły koło godziny 3 nad ranem dlatego też fryzura, makijaż i reszta w takim stanie ale wkrótce dodam zdjęcia o wiele lepszej jakości..

buziaczki ;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dniu pracy :)

Magdzik autka zarąbiste :) ,super wybór . Gratuluję :)

Z okazji urodzin dużżżżżżżżżżżżżo zdrówka ,radości ,uśmiechu

i wspaniałego zakończenia dietki.

Justysko super dziewczyna z Ciebie kochana. Ciesz się z każdego

komplementu bo na nie zasługujesz :) . Miałyśmy rację namawiając Cię

na Studniówkę .

Marudko ja to jestem stara baba ze starymi zasadami i uważam ,ze nie

powinno się brać wózka zanim urodzi się dziecko.Jeśli jest dla Ciebie

przeznaczony to poczekaj z nim do porodu. Może trochę w życiu przeżyłam

i wolę dmuchać na zimne. Wy młodzi inaczej patrzycie na świat ,więc wybór

należy do was :) .Komoda bardzo ładna :)

Maragrete nie widziałam wyrobów Kasi bo nie znam jej pełnego nazwiska.

Chętnie bym je zobaczyła bo brak mi inspiracji do następnej

robótki. Nie martw sie ja dziś też pogrzeszyłam :)

Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:Cześc laseczki!!!

Słoneczko pięknie świeci za oknem, więc nie ma mocnych -5 mnie nie powstrzyma przed spacerkiem. Skoczę mamie po piłkę do cwieczenia, o ile jeszcze będzie w kauflandzie.

Justynko, ślicznie wyglądasz i widac, że fajnie się bawiłyście!!! :) Teraz już tylko odliczanie.. Ale tutaj wszystkie będziemy za Ciebie trzymac kciuki - więc nie masz się czym martwic!!!

Jolciu.. przez te przesądy siostra nie chce mi dac tego łóżeczka jeszcze.. WIęc z tym poczekam do narodzin bobaska.. Choc ja to jestem w gorącej wodzie kąpana - i najchętniej już bym wszystko chciała miec przygotowane na narodziny Wojtusia :) Teraz tylko myślę, w co go ubrac na wyjście ze szpitalka, żeby mi nie zmarzł, jakby było zimno.. W ogóle w co będę umiała go ubrac.. Mam nadzieje, że po jednym dniu z nim już nauczę się nim zajmowac i przestanę się bac dotykac to małe ciałko!!! :)

Dobra - idę się doprowadzic do porządku i na zakupowy spacerek :)

Miłego dnia dziewczyny!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Justyska - śliczna dziewczyna z ciebie i figura całkiem, całkiem, nie narzekaj..... a jak zrzucisz jeszcze i to co planujesz to będzie już superowo ! Sukienka ładna, włosy długie,upięte - wszystko śliczne a poza tym zdobi cie młodość, młodość, młodość, świeżość, uśmiech i to najważniejsze !

Marudka - pozdrawiam was oboje, ciebie i dzidziusia, komoda ok, tylko ciemny kolor ale skoro inne meble masz tez ciemne z tego co pamiętam to na pewno pasuje...

Jolciu - na Naszej Klasie jest nasza klasa dukanek , poszukaj i tam jest własnie nasza Kasia, Sliweczka i wiele innych dziewczyn z forum to ja znajdziesz, ona w swojej galerii na NK ma duzo dużo zdjęć swoich wyrobów. A u nas na forum to ona ma Nic KASIAS, napisz do niej to ci poda kontakt do siebie, ja nie bardzo moge na publicznym forum podawać jej nazwiska, może sobie nie życzy, rozumiesz ?

Miłego popołudnia dla wszystkich ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:Teraz tylko myślę, w co go ubrac na wyjście ze szpitalka, żeby mi nie zmarzł, jakby było zimno.. W ogóle w co będę umiała go ubrac.. Mam nadzieje, że po jednym dniu z nim już nauczę się nim zajmowac i przestanę się bac dotykac to małe ciałko!!! :)

Na poczatku każda mamusia boi się nawet dotknąć maluszka, ale bardzo szybko instynkt matczyny bierze górę :). Będziesz, a własciwie już jesteś, wspaniałą mamą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ,dawno się nie odzywałam,ale zupelnie weny mi zabraklo.Motywacja prawie zerowa,a jeszcze zmartwienia rodzinne i śmierc bliskiej sąsiadki,zupełnie nic mi się nie chce.

Serdecznie pozdrawiam Was wszystkie czekam na lepsze czasy.

Kochaniutka trzymaj się..tak to już w zyciu jest, że bez zmartwien i kłopotów się nie obędzie. Ale w koncu kiedyś wyjdzie słoneczko :)

Witam Was Kochane i pozdrawiam.

Zaglądam, bo przypadkowo na aukcjach widziałam , ze pojawiło sie dużo gotowych wyrobów Dukana i w związku z tym mam pytanko- czy któraś z Was kupowała . a może to ktoras Dukanowa dusza z forum to produkuje? Chciałabym miec pewność , że to naprawde jest Dukanowe...bo i pierogi i kulebiaki widzialam i nawet tort :) Mniam... i pomyslalam sobie , że zamiast cywilnych pierogów zjadłabym dukanowe i chlebek na zdjęciach dukanowy taki śliczny...

Buziaki i pozdrowienia.

P.S. Waga w normie..co nadrobie to i tak opada jak sie w końcu opanuję... kilka dni na Dukanie i cuda, cuda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maragrete szukałam na Nk i nie mogę znaleść. Powiedz co wpisać. Wybrałam się dzisiaj do zoologicznego po witaminy dla psa i kupiłam też skrobię kukurydzianą. Na moje zdziwienie pan z zadowoleniem poinformował mnie,że wędkarze robią z tego zanętę. Jego żona jest na diecie dukana i dlatego nazywa Ją "swoją rybką" Zakupy są zaskakujące hi hi. Sledzę Wasze wpisy ale nie mam się czym za bardzo pochwalić. Waga drgnęła tylko 40 dk dobre i to. Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.