Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc dziewczynki:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

ja...zyje:)

obiecuje ze nasrobie wiecej :D

:) To trzymamy Cię za słowo :razz:

Dziś Wojtuś był pierwszy raz w kinie!! Byłoby całkiem ok, gdyby ubranko nie przeciekło, co skończyło się wielkim płaczem, a przebiernie nie należy u maluchów dla przyjemności. Ale ogólnie Mama MultiBaby Kino jest ok :grin:

Miłego wieczorku wszyskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki... ciesze sie ze tu jeszcze zagladacie... mi zostaly juz tylko 2 tygodnie... i coraz mniej czasu na dogrywanie drobnych szczegolow... wszystko musze zapisywac na kartkach bo zapominam co mam kupic albo co zalatwic... mam nadzieje ze jendka bedzie dobrze i ze wszystkim damy rade... pozdrawiam was wszystkie bardzo bardzo goraco...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc slicznoty moje...

zalamalam sie... przyjechalismy wczoraj do polski i okazalo sie ze obraczki sa za male.... zostal tydzien do slubu a my zostalismy z zamalymi obraczkami.... zeby je pomniejszyc to napewno te kilka dni nie wystarczy bo trzeba je odeslac do firmy do niemiec.... jestem wsciekla bo babka u jubilera jak wybieralismy rozmiary powiedziala mi wtedy "pani musi wziasc jeszcze mniejsza bo w zime to pani zgubi ta obraczke" a ja ją ledwa przez kostke moge przecisnac, a sciagnac juz moge tylko z mydlem bo inaczej nie zejdzie... a najgorsze jest to ze kosztowaly kupe kasy i teraz bede musiala czekac zeby je zalozyc... a na slub jak nie zdaza ich zrobic to bedziemy musieli kupic jakies zwykle obraczki zeby tylko w kosciele cos na palce wlozyc.... tylko ze ja tak nie chce.... :( i zastanawiam sie co jeszcze moze pojsc nie po mojej mysli i zepsuc mi humor w ten wazny dla nas dzien...

pozdrawiam was cieplo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge \ polapac sie w tej nowej szacie wyslalo mi sie dwa razy .

Pozdrawiam wszystkie kolezanki z Forum .U mnie jesli chodzi o dietowanie to calkowita klapa.Przybylo tu i owdzie.Musze cos z tym balastem zrobic Zagladam na forum codziennie ale tak malo teraz piszecie.Moze od czasu do czasu napiszcie co u Was slychac Marudko piekny ten Twoj syneczek,a jak szybko rosnie.Uciekam do codziennych obowiazkow Pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo, hallo

ja tez jeszcze żyje.... żyje i .. :angry: tyje... znów wrzuciłam ze 2 kilo, łudzę się nadzieja ze ruch pomoże mi zgubi te naddatki, a było już tak pięknie....

Pozdrawiam wszystkich zaglądających :biggrin: na forum, Magdzik- tobie juz życzyłam ale pożyczę raz jeszcze wszystkiego cudownego na nowej wspólnej drodze... :biggrin:

Grazzia - serdeczne życzenia urodzinowe. Pomyślności i zdrówka oraz spełnienia marzeń ! :wub:

Poza tym u mnie bez zmian, nie mogę doczekać sie wnusi ( już po terminie i ciągle nic... :unsure: ) oraz upragnionego urlopu, a to dopiero w przyszłym tygodniu :rolleyes: ... a wtedy : woda, las, wolna przestrzeń, kajaki, żaglówki, wolny czas i..... :grin: :grin: :grin: !!

Buziaki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graziu kochana przepraszam ,ale tak jestem w temacie ślubów(29 pażdziernika moja córka),że przeoczyłam Twoje urodziny.

Zdrowia,bo to najważniejsze, mniej stresów ,spokoju i spełnienia marzeń(życzę Ci tego czego sobie bym życzyła).

Marragretko czekamy wszyscy na Twoja wnusię

Ja też już bym chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graziu kochana przepraszam ,ale tak jestem w temacie ślubów(29 pażdziernika moja córka),że przeoczyłam Twoje urodziny.

Zdrowia,bo to najważniejsze, mniej stresów ,spokoju i spełnienia marzeń(życzę Ci tego czego sobie bym życzyła).

Marragretko czekamy wszyscy na Twoja wnusię

Ja też już bym chciała

Malinko dziekuje Tobie jak rowniez innym kobietkom z forum za pamiec ,za zyczenia.Mowi sie ze zyczenia mozna przyjmowac tydzien przed tydzien po :biggrin: wiec jeszcze zdazylas:)Moja corcia tez planuje slub ale to dopiero za rok w sierpniu ale ja juz tym zyje

Maragretto moze juz ?wnusia jest juz na swiecie?

Magdzik czekamy na zdjecia i wrazenia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej, pisze żeby sie pochwalić ze mam śliczną, zdrowa ( na 9 punktów) wnusie !!! Hurra !!! :biggrin: :biggrin: :mrgreen: :mrgreen: :biggrin: :biggrin:

Dziś rano urodziła sie, duza panna, 3,5 kilo, 55 cm i wszystko z nia i z jej mama jest ok. Tym bardziej sie ciesze że mała przyszła na świat w dniu urodzin obu prababć, bo dziś przypadają urodziny zarówno mojej mamy jaki mojej niedawno zmarłej teściowej, a wiec kolejny LEW z 11.08. w rodzinie .........Ide świetować podwójne urodziny, mamy i wnuczki.

Pozdrawia was od dzis już pełnoprawna B A B C I A !!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maragretko gratulacje kochana!!! niech malutka bedzie zdrowa i niech przynosi wam wiele radosci....

u mnie po calym slubnym zamieszaniu troszke spokojniej, ale nadal malo czasu na cokolwiek... a jutro juz wracamy do anglii wiec powiem szczerze ze wogole nie odpoczelam.... ale... slub byl piekny... w kosciele podczas przysiego prawie plakalam... ale to cudowna chwila i jakie przezycie... myslalam ze jestem twardzielka ale ciezko bylo wytrzymac i nie plakac... a pozniej.... zabrali Marcina do wojska (moj wujek jest w grupie rekonstrukcyjnej wojska pruskiego i zrobili nam brame- strzelali, zabrali Marcina, musialam go wykupywac- a tanio nie chcieli go oddac :D ) zaskoczylismy wszystkich pierwszym tancem a goscie sie dobrze bawili... i tak naprawde oprocz tych obraczek to wszystko poszlo tak jak chcialam i tak jak sobie to wymarzylam....

lece teraz szykowac sie jeszcze na sesje w plenerze a jutro w droge powrotna do anglii... buziaki... i pozdrawiam...juz jako zona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.