Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim :)Gratulacje dla świeżo upieczonej babci Maragretko ,tak troszkę Ci zazdroszczę ,ale tylko pozytywnie(może jeszcze rok i ja też będę).

Magdzik ,jeszcze raz Wam gratuluję,cieszę się ,że wszystko Wam się udało i miałaś swój ślub marzeń.Buziaki i miłego odpoczynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie wieczorowo! Margaretko gratuluje wnusi i prawa do pelnowartosciowej babci.Oby malutka roslo zdrowo i pieknie sie rozwijala radujac oczy rodzicow jak rowniez dziadkow.

Magdzia wspaniale ze wszystko sie udalo ,ze jestes szczesliwa choc napewno zmeczonaJeszcze raz wszystkiego najlepszego na tej NOWEJ DRODZE ZYCIA A jaka piosenke mialas na pierwszu taniec jesli moge zapytac?Zycze Wam szczesliwej podrozy do Anglii.

Zycze wszystkim wspanialego wekendu

http://slajdzik.pl/slajd/milego-wekeendu-zycze-wszystkim-15943

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:)

mało piszemy na forum, ale za to ile się wydarzyło:)

Gratuluję Ollince zajścia w ciążę, Maragrete zostania babcią, Magdzik dla Ciebie najlepsze życzenia z okazji ślubu, same pozytywy i oby tak dalej:)

Sandro, Irris dobrze, że u Was ok. Marudko, Wojtuś rośnie jak na drożdżach:) Grazzio kochana, Ty o wszystkich pamiętasz, nie wiem jak to robisz:) Pozdrowienia dla Kasi, Szyszuni Malliny i całej reszty, która tu zagląda.

U mnie dietowo katastrofa, Dukan już na mnie nie działa. Cały czas 5 kg na plusie, za to życiowo coraz lepiej, udane wakacje w Grecji, a najlepsze jest to, że wreszcie spotkałam super faceta, trzymajcie więc kciuki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki... dojechalismy... 24 godziny pozniej niz planowalismy ale jestesmy. musielismy odczekac 24h we francji bo weterynarz w polsce dal jedyny zakazany lek i musielismy od nowa odrobaczac psa i dawac mu preparat na kleszcze... ehhh... ale dobrze ze dojechalismy calo i nic nam sie nie stalo...

dziekuje wam wszystkim kochane za zyczenia :)

Grazzia pierwszy taniec mielismy zmiksowane dwie piosenki: pierwsza to bylo : "Love and marriage"- franka sinatry, i "time of my life" z dirty dancing... powiem Ci ze gosciom sie podobalo a ja sie cieszylam ze zrobilismy cos innego niz walc ktorego tanczy wiekszosc par... jak bede miala nagranie od kamerzystow to postaram sie jakos wam pokazac jak to wyszlo :D

a narazie uciekam zrobic jakies zakupy bo lodowka swieci pustkami i tylko swiatelko mi zostalo..

pozdrawiam wszystkie i jeszcze raz dziekuje za wasze sliczne zyczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

dawno tu nie zaglądałam, ale byłam na wakacjach co prawda tylko u babci,

ale na prawdziwej wsi bez dostępu do internetu tylko że tam wcale nie

był mi potrzebny bo było tam tak fajnie, aż szkoda było wracać

teraz chciałam złożyć najserdeczniejsze życzenia magdzie sto lat na

nowej drodze życia dla was oboje

mam nadzieje że jak już będziesz niała zdjęcia jakieś

to nam się pochwalisz jak wyglądaliście

maragretko tobie serdecznie gratuluje wnusi

teraz będziesz miała zawsze uśmiech dziecka w domu

ty też jak już zrobisz zdjęcie wnusi to nam się pochwal

irris obiecałaś że napiszesz co u ciebie

ivonka cieszę się że u ciebie wszystko się układa

powodzenia z nowym partnerem

jeżeli chodzi o dietę to nie wypowiadam się

bo u babci jest tylko jeden sklep i nie ma tam nic

oprócz podstawowych rzeczy do przeżycia

a w sobotę idę na ślub do koleżanki więc na razie

odpuszczam do poniedziałku

dziewczynki miłego dnia dla wszystkich

pozdrawiam was wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magduniu pięknie wyglądacie :-) Ale stres był, co?? Czy nie??

Margaret gratuluję i ja wnusi! Mała wiedziała jaki dzień wybrać na swoje narodzenie!!!

Szyszunia - super, że odpoczęłaś na wakacjach. Ja na razie mam wrażenie, że już w życiu nie pośpie.. :-(

Ivonko, ja różnież gratuluję i trzymam kciuki za nowy związek - dobrze, że w końcu jesteś szczęśliwa. Mam nadzieje, że z mieszkaniem tez udało Ci się uporządkować i mieszkasz już w nim sama lub z nowym partnerem. Buźka!!!

A co gorsza dziewczynki, wróciłam dziś do pracy - mój pierwszy dzień, więc raczej lajtowo.. ale stało się to faktem. Jeszcze laktator ręczny mi się zepsuł.. Muszę w domu sprawdzić, bo to aż nie możliwe.

Tęsknie za moim szkrabem. A jeszcze dzisiaj muszę do lekarza medycyny pracy iść, a tam zawsze straszne kolejki są.. nie wiem jak się wyrobię. Bo na 14:00 mamy rehabilitację - więc musiałabym zdążyć.

Jedyny plus tego wszystkiego, że teraz będę miała czas na neta troszkę w przerwie :-) Bo w domu to nie było mowy.

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje, że i Wy znajedziecie trochę czasu na forumowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

pozdrawiam Wszystkie miłe panie :)

dziękuje za życzenia!

margarettka gratulacje z okazji narodzin wnusi ...

ivonko cieszę się że ci się tak pięknie poukładało!!

Magdzik bardzo ładne zdjęcia i Wy na nich!

Marudka jak to szybko zleciało ... trzymam kciuki za Was!

Irrisko dzięki za pozdrowienia!

U mnie całkiem ok! Czuję się dobrze, nie moge narzekać! Pracuję do konca tego miesiaca. Powoli sie zaokrąglam choć nie mam jeszcze brzuszka, a to 17 tydzień. Oby tak dalej z samopoczuciem!!

Buziaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ollinko, Marudko.... dziekuje za mile slowa...

stres... byl okropny, najbardziej sie balam ze zaczne sie jakac w kosciele albo ze tak sie rozplacze ze nie bede mogla dokonczyc przysiegi... ale dalam rade :) no i sam stres przygotowawczy... ale bylo minelo... przezylam to, a teraz chcialabym taki dzien co tydzien :D

pozdrawiam...

Ollinko... mam nadzieje ze dzidzia sie zdrowo rozwija :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdzik, stresy bywają mobilizujące :-) Dobrze, że wszystko wyszło tak jak miało wyjść, a historię z obrączkami to będziecie już tylko wspominać, że się zdarzyła i wnukom opowiadać :-)

No Olinko jak tam dzidzia - nie wiem czy chcecie, ale lada tydzień będziecie mogli się dowiedzieć czy to boy czy girl :-)))) Troszką Ci zazdroszczę, bo to super być w ciąży!!! Przynajmniej możesz mieć dzieciaczka ciągle przy sobie, nawet jak idziesz do pracy. No ale w sumie dobrze, że już sobie dychniesz na L4, to nie ma co się forsować. Szkoda tylko, że nie da się zmagazynować sił teraz na to wszystko co czeka Cię później. Dlatego odpoczywaj dużo i korzystaj jak najbardziej z tego luzu co masz teraz - bo choćby nie wiem co miałaś teraz na głowie - potem będzie tego o 100% więcej.

Przygotuj sobie wcześniej ubranka dla maleństwa - mam na myśli pranie, prasowanie - bo jak brzusio urosnie to nie będzie Ci się chciało - choć wtedy to już trzeba będzie. Trzymajcie się dzielnie.

A ja.. wczoraj poszłam do fryzjera.. i ma krótkie włoski.. Masakra.. Adam powiedział Harry Potter :-(((

Złośliwiec jeden..

Miłego dzionka laleczki, tyle dobrze, że pracuję tylko do 13 :-), jeszcze tylko 6,5 h :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olinko serdecznie Wam gratuluje :D

Maragrete serdecznie Ci gratuluję wnusi, mała wybrała sobie znaczącą dla Waszej rodziny datę :) Niech Wam się zdrowo chowa :D

Madzik, pięknie wyglądałaś, miałaś bardzo ładną sukienkę :) Zainteresował mnie Wasz pierwszy taniec, będę czekała na nagranie :D Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :D

Serdecznie pozdrawiam wszystkie dietujące forumowiczki i spadków wagi życzę, głowa do góry będzie dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ollinko, Dorotko... slicznie dziekuje... pierwszy taniec mozna juz zobaczyc na: http://www.facebook.com/profile.php?id=532043573#!/video/video.php?v=10150418429158574&comments (nie wiem czy link sie dobrze wkleil, jesli nie to film jest na facebook'u na profilu: Magdalena Wasko....

pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.