Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

nie szyszuniu... pewnie wszystko dobrze zrobilas.. musialam usunac film bo niestety nie wyswietlal sie poprawnie :( nie wiem dlaczego :( ja moglam ogladac go bez problemu, ale znajomym nic sie nie wyswietlalo... bede cos probowala z tym zrobic i podam nastepmny link...

przykro mi ze tak wyszlo... ale cierpliwosci i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale super zatańczyliście Magduniu!!! REWELACJA!!! Fajnie, że udało Ci się to gdzie indziej wrzucić, bo ja nie mam konta na FC i bym nie mogła zobaczyć.

A co do ślubów to w sobotę jechałam do kościoła na ślub kolegi.. I co - nie dojechałam, bo złapałam gumę.. I okazało się, że klucz do kół NIE PASOWAŁ.. Dobrze, że Adam jechał ze mną bo chyba bym się pocięła!!!!!!!!!!!!!! Na ślub oczywiście nie zdążyliśmy, ale na szczęście jakiś chłopak nam pomógł. Choć jego klucz też nie pasował, to pojechał z Adamem kupić inny. I sam nam koło zmienił, nie za darmo.. Ale i tak był pomocny. Tyle dobrze, że Wojtka nie mieliśmy ze sobą - bo to by były podwójne nerwy!! Najlepsze, że chyba od środy jeździłam na przebitej oponie, bo już wtedy było słychać jakies stukanie.. Ale tak wizualnie i nogą sprawdzałam wszsytkir koła i niby było ok.. Alw w tą sobote to już na samej feldze jechaliśmy, mam nadzieje, że jej nie powyginałam.. Bo opona może już nie być do naprawy. Dzisiaj dopiero jadę ją zawieźć, no bo w sobotę po południu już nie wszystko było zamknięte.

Miłego początku tygodnia laleczki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki

nareszcie obejrzałam filmik magdzik prześlicznie to wszystko wyglądało

i na pewno zaskoczyliście gości widać było po was szczęście

uwielbiam patrzeć na młode pary

marudko ja tydzień temu też jechałam na ślub

autobusem nas dowozili na miejsce

i kierowca zabłądził więc jak wpadliśmy

wszyscy do kościoła to już była przysięga :biggrin:

miłego dnia dziewczynki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodalam film na wrzucie... link: http://w393.wrzuta.p...niec_06.08.2011

mam nadzieje ze bedzie dzialal teraz... bo ja ogladam bez problemu.. zajrzyjcie i dajcie znac czy wam dziala... pozdrawiam :smile:

Magdzik super wyglądaliście i taniec wspaniały.Śmiałam się i płakałam ,moje dzieciaki już za 2 miesiące.Taki balon na koniec swojego tańca też mają(oby zadziałało) :biggrin: .Taniec to niespodzianka ,ale wiem ,że coś przygotowują.Teraz dostali swoje pierwsze mieszkanie i (gołe ściany ,bo to nowe) robią ,żeby jak najszybciej się przeprowadzić.Bardzo są szczęśliwi a my razem z nimi.

Ten Twój mąż to widać ,że facet z dużym poczuciem humoru :biggrin: ,bądzcie szczęśliwi.

Marudo super ,że teraz w pracy możesz częściej do nas zaglądać.

Pozdrawiam wszystkie dziewczynki i życzę miłego tygodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny ciesze sie ze filmik dziala i ze wam sie podoba :smile: dziekuje bardzo bo naprawde ciezko bylo zrobic cos innego niz wszystkie mlode pary... zazwyczaj jest to walc albo mix roznych piosenek ale to juz taka pokazowa az za duza jak dla mnie... wiec ja chcialam cos smiesznego i takiego zeby pasowalo do nas i naszych charakterow :grin: no i mysle ze sie udalo :smile:

mallinko owszem Marcin jest strasznie wesola osoba i z ogromnym poczuciem humoru... ale na filmie jest strasznie zestresowany... ja to widze jak ogladam ten filmik... caly czas patrzyl pod nogi zeby mi sukienki nie podeptac i zeby sie nie pomylic... ale ... ogolnie jak tylko przyjechal do mnie na blogoslawienstwo to tak sie zestresowal ze puscilo go dopiero na oczepinach :grin: a tak swoja droga to czemu ty kochana plakalas na tym filmiku??? mam nadzieje ze ze smiechu :D ;)

trzymajcie sie slicznoty :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj.... kochane jestescie :)

czekam jeszcze troche na zdjecia od fotografa i wrzuce wam pare fotek jeszcze z sesji...

no i jeszcze raz dziekuje za mile slowa...

a tak z innej strony... zaczelam sie obserwowac i mierzyc temp. moze uda mi sie w koncu zajsc w ciaze bez leczenia i tabletek... trzymajcie kciuki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć moje piękne!!! :-)

Ale jestem padnięta, maluch nie dał pospać.. Dzisiaj chyba w pracy zasnę.. Oj, gdyby nie to, że kierownik ma na mnie oko.. Bo zabrali mi tablicę która zasłaniała moje stanowisko pracy.. to bym się trochę położyła.. :-(

Do tego jak się wczoraj dowiedziałam ile opona do mojego samochodu kosztuje, to aż na tyłek siadłam.. Masakra.. Ale chyba jestem za bardzo przemęczona, żeby się tym aż tak bardzo przejmować.

To tyle ode mnie - co ja bym oddała za kawałek łóżka !!!!!!!!!!!!!!!

Miłego dnia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani!!!Magdzik ja tez obejrzalam Wasz pierwszy taniec i tez lezka zakrecila sie w oku ze wzruszenia Wygladaliscie pieknie , wykonanie rowniez piekne.Zastanawiam sie co bedzie ze mna sie dzialo na slubie corki,bede pewnie ryczala wnieboglosy.chyba ze jakies prochy wezme.Jestem taka uczuciowo ,lzy same cisna sie na policzki.Magdzik powodzenia,oby Wasze marzenia sie spelnily i szybciutko zostali rodzicami.Marudki nie widze na dole pewnie spi,odpoczywa.Pozdrawiam wszystkie kobietki.O diecie nic nie mowie bo sobie odpuscilam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Jak miło że na forum znów sie zrobił ruch i nie ważne że z dieta idzie kiepsko, ja tez wrzuciłam kilogramy że az strach... ale miło znów poplotkować z wami o wszystkim.

Dziękuje wszystkim za gratulacje, to naprawdę cudowne wydarzenie i wielkie szczęście taki maluszek w rodzinie. I do tego u mnie w domu, w zasięgu reki bo na górze mieszka. Mogę co dzień ja oglądać, cieszyć się wraz z rodzicami. Jest śliczna, podobna chyba do synowej a nie do syna... ale to może lepiej bo dziewczynka... ma śliczne usta, ciemne włoski i takie malutkie uszy, rączki i jest spokojna, śpi i je i tyle. Syn mówi,że ma taki wyłącznik skorelowany z czujnikiem w żołądku , jak czujnik wskazuje pusto to włącznik działa, jak sie napełni to wyłącznik.. i spi.. itd. Super! oby tak było dłużej ;-)

Marudko - jaki sie ruch zrobił na forum odkąd ty jesteś w pracy.... ha, ha ha .. dziewczyny maja racje,że chociaz to my mamy z twojej obecności pociechę, a nie Wojtuś. A jak teściowa i mama radza sobie z maluchem ? nie narzekają ?

Magdzik - ja tez obejrzałam taniec, wszystko super i ty i mąż i tańczycie super

U mnie po urlopie nawał pracy w pracy, dzidzia w domu wiec mi do niej tęskno a w domu u mamy remont i znów zaczęłam biegać za końcem własnego ogona... praca - mama - dom..... obłęd....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.