Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Magdzik w końcu zobaczyłam sobie Wasz pierwszy taniec, (oglądałam go wcześniej pracy, ale bez głosu, a to nie to samo). Jednym słowem Super! :grin: ładnie zatańczyliście i to było coś innego, goście raczej się nie spodziewali - byli pewnie mile zaskoczeni :smile: Musze Wam powiedzieć, że jesteście odważni, bo większość młodych par pierwszym tańcem jest zestresowana, a Wy no proszę, jaki rewelacyjny taniec - brawo! :grin:

Sesja zdjęciowa bardzo ładna, pięknie wyglądaliście i super widoki :smile:

Ps. Ja też kocham góry, pozdrawiam wszystkie panie tu piszące ;-) :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Kochane moje!!

zaniedbalam Was bardzo i ( siebie zreszta tez) wiec zasluguje na wielkie lanie!!!!!!!!

ale nadrobie;obiecuje bo bardzo sie za Wami stesknilam!!!!!!!!

Magdzik- fotki i taniec REWELACJA!!!!!!!wygladalas przepieknie!!!

Bozenko- 100 lat:*:*:*

caluski:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj!! Iriss!! Lanie się należy!!! Ale muszę powiedziedzieć, że fajne zdjęcie ostatnio dodałaś :-) Podglądnęłam.. Na tą cudnie niebieską wodą!!! Pozazdrościć.

Szysunia, Tobie do pracy chce się isć!!! Kurcze, to na jakiś czas chętnie bym się z Toba zamieniła. Bo mi się nie chce chodzić, Chętnie bym z Wojtkiem w domu została. Choć pewno prawda taka - że wszedzie dobrze, gdzie nas nie ma.. No ale siedzenie w domu na macieżyńskim i w czasie ciąży.. nie bardzo mi się znudziło - chętnie chciałabym jeszcze!!

Miłego dnia Dziewczyny!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ^^

Od paru dni czytam sobie o tej dietce i bardzo mnie zainteresowala.

Wlasnie zaczynam pierwszy dzien, jem teraz sniadanie =P 2 jajka na twardo i dwa serki light z piatnicy =)) gdzies wyczytalam ze w sumie zle ze to kupilam ze wzgledu na smietane no ale nie pomyslalam... teraz mi pozostaje to zjesc bo nie chce mi sie isc do sklepu drugi raz =P

Przegladalam temat od poczatku troszke, no ale jak wiadomo blisko 2k stron nie dam rady wyczytac xD I teraz mam pytanko ^^

Czy osoby wypowiadajace sie z poczatku i probujace diety nadal prowadza diete, mialy efekty jo-jo ??

Ja probowalam tez roznych diet, nawet chodzilam do dietetyka. Pamietam tylko tyle ze super schudlam, wygladalam swietnie ale niestety czar prysl jak przestalam chodzic po diety =P no i wiadomo xD kiedys mialam 17 kilo do zrzucenia teraz mam ich 30 Oo

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz ^-^/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki

witaj katsumori dieta działa pod warunkiem że ją przeprowadzisz do końca nie pomijając

żadnego etapu. ja prawie doszłam do celu ale rzuciłam się w święta na jedzenie

i wszystko wróciła ale są dziewczyny które po zakończeniu całej diety

trzymają wagę może ewentualnie 1 - 2 kg czasem nadprogramowe się

pojawią

a poza tym serek piątnica lekka jest dozwolona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam =)

Dzieki za odpowiedz ^^ z niecierpliwoscia kazdego dnia zagladam tu =D

U mnie jak narazie przez 3 dni moze z jeden kilogram zszedl... moze zle, moze dobrze =P

Mam pytanie. Czy w fazie uderzeniowej mozna jesc o ktorej sie chce ?? =o tzn np o 19.oo lub blizej 20.oo ?? Niestety mam taka prace ze mam przerwe dopiero po siodmej ;S

Otoz mialam kiedys ksiazke "nie potrafie schudnac" ale gdzies sie zawieruszyla... ba nawet jej nie przeczytalam =P

I dobrze wiedziec ze Piatnica dozwolona bo twarogi robia mi sie juz za KWASNE !! =P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziewczyny ogarnijcie się!!!!! Co to w ogóle ma znaczyć ,tyle dni milczenia.Ja teraz byłam bardzo w kieracie,ciężka choroba mojej mamy ,wzięłam urlop i jechałam do niej.Już 2 tyg. leży w szpitalu po operacji.29 wesele mojej córki i muszę mamunię postawić na nogi (to jej pierworodna wnuczka).

Żadna dieta w tym czasie nie była mi potrzebna .Ja przez kilka tygodni ,malo jadłam i mało spałam.

Mam nadzieję,że moja mama wydobrzeje i będzie honorowym gościem na weselu.

Pozdrawiam i proszę o wpisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mallinko trzymam kciuki za Twoją mamę!!! Na pewno się wszystko uda i wydobrzeje do 29 - jeszcze trochę czasu zostało! Zapamiętam - bo to dzień urodzin mojego brata. No i fajna imprezka Was czeka :smile: To na pewno będzie bardzo wzruszający moment! Podziel się potem z nami zdjęciami - o ile córcia nie będzie miała nic przeciwko!

A mój skarbek DZIŚ kończy 7 miesięcy!!! Leci to, że hoho.. Ale nadal nie siedzi (ale już prawie..) i ząbków tez nie ma.. za to turla się jak ta lala.. Wczoraj tatuś go wymęczył, bo chyba z godzinę się bawili tak, że go przekładał na koniec łożka a maluch się do niego turlał - tylko w jedną stronę, więc adam musiała go przenosić.. Ale Wojtuś miał zabawę i dużo śmiechu było. Wieczorkiem padł zaraz po wypiciu butelki, bez kąpania i przebierania - taki był padnięty. I choć miałam nadzieje, ze w końcu prześpi całą noc, to obudził się około 11 - ale potem spał o 4 - czyli akurat tak jak ja wstaję więc mogłam go nakarmić.

Dzisiaj czeka nas znowu męczarnia na rehabilitacji - jak ja tego nie cierpię!!!

Miłego dnia, w szczególności Tobie Mallinko - ale myślę, że nasze forum po prostu chyli się już 'ku zachodowi' i tego procesu nie będzie sie dało już zatrzymać. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuuugiej przerwie. Znów muszę zaprosić ducana do kuchni, bo mam z nim do pogotowania :) Od października 2009 do lutego 2010 schudliśmy 13kg. Przez 2 miesiące od zakończenia diety wróciły 2kg. W ten sposób osiągnęłam wagę, którą wyliczył mi test Ducana i tą wagę trzymałam przez rok. Teraz mam znów 4-5kg nadbagażu, który został mi po kolejnej ciąży. Psychicznie zaczynam przygotowywać się do drugiego podejścia z dr Ducanem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.