Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy wczesniej nie byłam na tej diecie.Strasznie sie ciesze ze jutro juz wprowadze warzywa bo juz bym dluzej nie wytrzymała,dobija mnie ta monotonia,jutro bedzie super ugotuje rosół i zjem pomidory z jogurtem,juz nie pamietam nawet jak to smakuje.Dzisiaj mialam lekkie zawroty glowy i czuje sie troche otepiona ale fakt jest taki ze uczucie glodu powoli znika.Waga wyjściowa to 80kg przy 173cm wzrostu,jak bede warzyla 70 to juz bedzie ok.Na ta chwile waga pokazuje 78.Zobaczymy co sie wydarzy po warzywach.Ogólnie to zawsze mialam tak ze bardzo łatwo przybieram na wadze i tak samo łatwo gubię wystarczyloby nic wieczorem nie jesc,niestety brak silnej woli i klapa,ostatnio bardzo sobie poluzowalam doszło do tego ze bylam ciągla glodna i widac teraz efekty.Do Swiat musze jakos wygladac bo mnie ludzie nie poznają:D Dzis zjadlam tunczyka,jogurt i kawalek makreli do tego 2 kubki herbaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niech juz ta waga robi co chce,na mysl o pomidorach dostaje szału i chyba oddałabym 5 min życia za bułeczke;) że tez sama sobie nawarzyłam tego piwa... Dorotko jem jak koń,jak tylko mam ochote fakt ze coraz rzadziej ją mam ale glodna na pewno nie chodze ,wszystko uwaznie przeczytalam i wiem ze trzeba jesc ile sie tylko chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz jutro bedziesz sie objadac warzywami! Ja tez teraz mam faze warzyw i wczoraj zrobilam sobie ogromną miske sałatki greckiej. Dodalam troszke fety i oliwek bo koszmarnie mi tego brakowało wiem ,ze jest to zakazane ale było to takie dooobre! Mam do tyłu 12 kg . Jeszcze co najmniej 10 i bedzie lux

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusiu jaki ze mnie chudzielec . Do chudzielca jeszcze mi duzo brakuje. Chce wyglądac jak na fotce w profilu i wtedy bedzie git . To zdjęcie robilam w tamtym roku a niestety od tamtej pory sporo mnie przybyło.

Ja sie czuje super. Wywalilam z szafy wszystkie workowane ciuchy, musze jechac po gacie bo te jeansy,ktore mam na sobie są juz ogromne.Mama mi przesunęła guziki w płaszczu bo wyglądałam jak w worku na ziemniaki . Mam więcej energii, słysze coraz więcej komplementow ale najbardziej cieszy mnie reakcja mojego małżowinka. Mowi,ze mnie nie poznaje i ze jest pod wrazeniem a pamiętam jak śmiał sie ze mnie ,ze zaczynam kolejną diete cud. Powiedział,ze znowu będe wtryndalala co popadnie i będe czekac na cud .Dowcipnis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli za sto lat... Jej kiedy moje spodnie mi z d... spadną? marzenia,dobra wiec musze wytrwac,będę wąchała chleb chociaż tyle,lubie tez piwo i co teraz? wiem wiem nie mozna PS.Nie wiedziałam ze avatar to Twoje zdjecie,nie zwracalam nawet chyba tak naprawde uwagi,ładnie wyglądasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.