Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie czy przy zastosowaniu tej diety uda mi się osiągnąć cel, przy założeniu że I etap będzie trwał 5 dni? Jestem ciekawa ile z moją wagą mogę przez ten czas schudnąć i ile będę musiała być na II etapie. A tu niedługo święta ....i te smakołyki. Chciałabym być wtedy już na III etapie.

Oczywiście wiem też że to ile się w danym czasie schudnie zależy od predyspozycji organizmu ( dnia cyklu, tego co się je, ile ma się nadwagi, ilości kalorii wcześniej zjadanych) ale tak po prostu pytam, bo chce wiedzieć co wy na ten temat myślicie. :D

Przed dietą jadłam biały chleb, batony, słodkie jogurty, późne kolacje.

Motywacje mam a to połowa sukcesu, i wam tego też życzę.

kazdy chudnie inaczej, w innym tempie. Na pewno osiągniesz wymarzoną wage jesli bedziesz cierpliwa.

święta ... w święta mozesz pozwolic sobie na cos zakazanego ale wszystko z głową. ja tez ,,święta,, nie jestem , też zgrzeszylam bo zjadlam niedawno kawałek tortu . Kiedys uwielbialam ciasta , torty i słodycze , bylam od nich uzalezniona . dzis moge śmiało napisac,ze juz uzalezniona nie jestem . Tort mi nie smakował, był dla mnie słodszy 10 razy bardziej niz kiedyś. Wiem,ze wiecej ciacha nie zjem bo za bardzo wyostrzył mi się smak i jest to dla mnie za słodkie , wrecz mdłe . jak juz pisalam to juz nie jest dla mnie dieta a styl zycia . Zobaczysz,ze Ty tez zmienisz całkowicie swoje upodobania.

Pozdrawiam i trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam za sto lat. Mi z doopy lecą po miesiącu. Tobie tez będą . Nie wąchaj chleba bo go zjesz . chociaz jak robie masy do ciast i tortów to tez próbuje a pozniej wypluwam do zlewu hahah . ja np. jestem uzalezniona od miętowych gum do zucia. Są niby te bez cukru ale zawierają sorbitol a to tez cukier tylko wolniej przyswajalny przez organizm a nadal je zuje i ciągle waga spada .

dzięki za komplement

acha piwo. niestety nie wolo alkoholi ale przyjdzie na to czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Dorotko !!!

i ello Marto !!!!!

Marto nie daj sie ,,,u mnie lekko juz widac efekty dzis dostalam ksiazke ...wiec teraz juz pewne kwestie sa jasniejsze -4kg u mnie po12 dniach .....

tak jak pisze Dorota .....musisz sie nastawic ze to twoj styl zycia .....bo inaczej bedzie to kolejna dieta ....a bole glowy sa normalne na pczatku to toksyny ...organizm sie broni ....mmnie tez to sie zdarza na proteinach ,,,,

Dorotko gratuluje kolejnego kg;)

piwo ...hmmm tez lubie w andrzejki 2 piwka i drin....ale waga sie nie zawahla

alkohol...to przez niego sie bardzo tyje a jak wejdzie w reakcje z jedzeniem ma po2 moc

kiedys schdlam22kg ... a poniej hormony i alkohol oraz uk zrobily ze mnie potworka ...od lutego schudlam kolo14 kg ...ale nie moglam pprzejsc magicznej liczby 80....dzis juz z rana bylo 78....chce wazyc 70... no 69 lepej wyglada;)bo mam 185 cm ..... trzyma za nas wszystkie kciuki ....czytam was codziennie .... w naszym wsparciu moc

pozdrawiam i do sklikania;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Liljanko! U mnie juz tez widac efekty,mam 3 kg mniej w trzy dni,mój mąż zrzucil 5kg i fajnie mu znikł brzuszek.Dzis wprowadzamy warzywa,własnie sie gotuje rosół.Teraz juz bedzie troche łatwiej bo po warzywach bedziemy stosowac system 1/1 i tak szybko chudniemy wiec tak bedzie dla nas najłatwiej,na Swieta i tak nagrzesze:) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie jesz za duzo bo tu mozna jesc ile sie chce,ja jem kiedy tylko chce i jest tego duzo. Nie mozna jesc fasoli kukurydzy ziemniakow grochu i to chyba tyle z tych popularnych, kalafior jak najbardziej bede jadla,mozesz jesc warzywa grillowane lub smazone na oleju parafinowym,ja wole rozne sałatki i tego sie bede trzymac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przerwałam diete wszystko się złozyło nie tak ,moze jak sie tu poużalam nad soba to mi bedzie lzej. Wpadłam w dołek nic mi sie nie chce , nic mnie nie cieszy.Z mężem przechodzę trudny czas , pewnie to wynik trudności finansowych ale ja juz nie moge tłumaczyć jego zachowania przed cała rodzina i udawać że wszystko jest super. Bede chciała zacząc od nowa jak mi minie handra ale boje sie że teraz szybko nadrobie to co straciłam bo mam ochote na słodkie.poradzcie cos jak to przetrwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaja nie martw się, tak ma każdy,raz jest lepiej raz gorzej.Ot i życie! Po burzy jest słońce i tego Ci życzę a dieta to TYLKO dieta,nic straconego,zawsze można zacząć od nowa,co do problemów finansowych mówi się że jak bieda wejdzie drzwiami to miłość oknem wyleci,nie pozwól na to!!! Przytulam Cie i głowa do góry!!! ZAWSZE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie dziewczyny

Gaja2b!!! trzymaj sie !!!jednocze sie z toba

pamietaj ze robisz to dla siebie !!!niby tylko dieta ....ale zawsze daje pewność siebie !!!moze nie w chwili obecnej ale juz za momencik ...juz zainwestowalas swoja motywacje w to przedwsiewziecie !!!! i szkoda nadrobic to z nawiazka ..pozniej bedzie wiecej do zrzucenia ...i bedziesz miala mysli ze jestes do bani ze nie dajesz sobie rady ... tlumaczac sobie ze nie masz juz sily - wiem brzmi bezwzglednie

powiem ci tak mialam podobne problemy ....tylko ze moj slub nie doszedl do skutku i tez poszlam w ta strone ..nic mi sie niechce po co wlasciwie ja to robie teraz co innego mi w glowie ...i tak sie uzalalam plakalam jadlam pocieszajac sie az pewnego dnia sie nie pznalam .....

jjesli masz zle dni .... sprobuj znalesc sobie inny sposob ...zajmij sobie czas ..rob cos dla siebie ...a przyjaciele.... albo sposob wygadania sie ....my....tez ratuje

wiem ze to latwo powiedziec ... ale znam to z autopsji ....

wiem jak ci ciezko ...ale najlatwiej usprawiedliwic i pocieszyc sie jedzeniem ...a wez sie t ak wku..... i powiedz ja wam wszystki udowodnie nie zareaguje jak zawsze opychajac sie ......

porozmawiaj z nim ..napewno znajdziesz jakas droge ...zawsze jest wyjscie !!!!to tez wplynie na niego jak zobaczy ze jestes stanowcza !!!!

trzymam za Ciebie kciuki mocno mocno !!! nie zwlekaj ......wracaj do nas proteinowych babek ....walnij se drina ....walnij reka w stol i nie daj sie .....

przepraszam jak przesadzilam ....ale taka jest okrutna prawda zycia ...i nikt go za nas nie przezyje .....oni nie zrzuci naszych zmartwien ,,,tylko my same ...buziaki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.