Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

mija pierwszy dzień nie było źle , nawet specjalnie nie byłam głodna.licze że bedzie dobrze .Ja mam problemy z wypiciem 1,5 l wody nigdy tyle nie piłam troche zastępuje herbatą ale generalnie nie jest źle no i brak słodyczy bez ktorych nie potrafię żyć.Pozdrawiam Was wszystkie trzymajmy sie razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaja2b no to chyba obie miałyśmy ten sam problem :-) - słodycze.

Mi też było ciężko je odstawić. Tym bardziej że mam 15. miesięczną córcie która dostała mase "wspaniałych bomb" na mikołaja.Ale wzięłam się w garść pochowałam wszystko do szafy i jakoś leci. W trudnych chwilach mnie mąż wspierał, a póżniej mi nawet nie przeszkadzało jak je przy mnie. Wtedy ja miałam największą satysfakcje jak go częstowałam i potrafiłam się im oprzeć ( a uwierz mi że kiedyś było to nie do opanowania). I tak już 6 dni za mną a dziś siódmy leci :) i będzie coraz lepiej.

Umiejętność odmówienia sobie czegoś słodkiego wzrasta z każdym dniem. Trzymam za ciebie kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kasze gryczną to można jeść w III czy IV etapie?

Ja dziś się warzyłam .....i ...... 2,6 kg mniej (dziś mam 7 dzień).

I tak sobie obliczyłam że jak by mi tak się udało 1kg tygodniowo spadać to w 2009 miała bym ok 62 kg, czyli tyle ile chce. Jakie to ekscytujące pomyśleć, żę już za kilka tygodni będę wyglądała tak ja tego pragnę ( ale głupoty wypisuje).

Mam nadzieję że wam też się waga ruszyła. Pochwalcie się :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie waga stoi w miejscu choć za pierwszym razem jak mialam I faze to po pierwszym dniu miałam 2 kg mniej później jak juz pisalam przerwałam teraz wróciłam do I fazy ale efeków nie ma zreszta u mnie raczej słysze komentarze że predzej kaktus wyrośnie niż ja schudne itp tak że wsparcia nie mam i nawet jak wpadne do mamy to zawsze coś wyciaga dobrego ze słowami jedno ci nie zaszkodzi więc nie wiem czy będa efekty , ale póki co drugi dzien białkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi tez waga spada :-) Dzis trzeci dzien jak przerwalam diete ale nie jem nic po godz 19,jem male posilki co 3-4 godziny,zero slodyczy(nie przepadam za nimi) no i ograniczylam pieczywo,nadal pije wode i jem otreby z jogurtem owocowym odtluszczonym.Jak widac nie potrzebuje diety musze tylko zmienic nawyki bo wczesniej to potrafilam zjesc pizze o godz.22,to straszne.Musze sie tego trzymac, to lepsze niz dieta przynajmniej moge jesc wszystko.Pozdrawiam wszystkie odchudzaczki i sledze Wasze postepy! Zycze wszystkim silnej woli!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaja2b przyznaje że nie masz łatwo, bo wsparcie otoczenia jest ważne. Ale nie najważniejsze i pamiętaj że nie robisz tego dla bliskich tylko dla samej siebie. Tylko i wyłącznie! Dla zdrowia, dla urody, dla satysfakcji, że potrafisz coś osiągnąć.

Pamiętaj, że nie tylko ty masz ciężkie chwile. A tym co tak lubią kaktusy pokaż jaka jesteś wielka. Bo jesteś ja w ciebie wierzę i trzymam kciuki. W trzecim dniu miałam takiego doła, że już myślałam nie koniec diety, ale otrzymałam wsparcie teraz tobie je daję.

" Śmiej się z tego że słodycze tuczą i uzależniają, bo to już ciebie nie dotyczy" Uwierz w to!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nigdy nie mogłam sobie wyobrazić, jak to można tyle pić. A tu proszę 10-11 szklanek dziennie i to nie piwa :-)

Musisz tylko pić, pić i pić tak małymi łyczkami ( bo np, woda wypita duszkiem nie będzie wykorzystana przez organizm w 100%).

Ja piję 4 szkl, herbaty czerwonej, gorzkiej oczywiście ( spala tłuszcz i dobrze wpływa na cholesterol, który mogę mieć nie w porzo przez dużo jedzonych jaj).

piję jeszcze witaminy musujące (magnez, wapń), ale takie z małą zawartością węgli.

Oprócz tego wodę i czasami szklankę kawy, która wypłukuje minerały i jest moczopędna. Niektórzy uważają, że jak się wypije 1 szkl. kawy to później trzeba wypić 2 szkl. wody, ale ja i tak się do tego nie stosuje.

Oczywiście też nie od razu tyle piłam. Zaczęłam od 2 szklanek płynów (bo to była moja norma) i codziennie dodawałam jedną szklankę i tak się staram to utrzymywać. Tobie też się uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym forum czytałam sprzeczne info co do picia wody. Jedni uwarzali, że trzeba wypić 8 szkl. wody niezależnie od wypitych innych płynów, a inni, że wszystko w to wchodzi ( herbaty, jogurty, bulion, itp).

Ja ja jestem tego drugiego zdania, ale czy dobrze robie to nie wiem. Może w książce coś pisze? Ja jej jeszcze nie posiadam :-), więc ci nie powiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze robisz kochana.

Płyny liczą się pod jakąkolwiek postacią.Herbaty, kawy , ziółka .

,Kubek herbaty na śniadanie, szklanka wody do południa , dwie następne do drugiego śniadania czy lunchu,po posiłku kawa, szklanka po południu , dwie szklanki do kolacji i tak oto bez problemu wypijamy 2 litry wody,,

Ja dzis wypiłam 3 kawy ( jedna mocna parzona i 2 rozpuszczalne bardzo słabe z mlekiem 0% )

rano zjadlam jogurt z otrębami , na obiad gotowaną piers z kurczaka w ostrych przyprawach i do tego mały korniszon. na kolacje zjem pewnie jajecznice

wczoraj :

jogurt

kawa

gotowana wątróbka

kawa

woda

ser biały z tunczykiem w sosie pomidorowym

w niedziele:

jajecznica

makrela wędzona

kawałek kurczaka

kawa

sobota:

jogurt

kawa

makrela wędzona i kiszona kapusta ( mieszanka straszna ale mialam ochote)

na kolacje sałatka warzywna

oczywiscie miedzy posiłkami pije wode

trzymajcie sie dziewczyny i sukcesów zycze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny czy przyjmiecie jeszcze jedną gaję. Dietę Protal stosuję dopiero 1 dzień i jest ok. bo bardzo lubię wędzone rybki, kurczaki z rożna, jajka , jogurty i nawet duże ilości wypijanych płynów mi nie przeszkadzają.Dzisiaj zjadłam 1/2 kubeczka chudego sera twarogowego z Pątnicy / nie smakował mi /, Surimi z ryby / piesze autor, że to też można jeść a ja to bardzo lubię /, kawałek wędzonego karmazyna, pstrąga i kawałek gotowanej piersi z kurczaka wypiłam ok. 4 szklanki czerwonej herbatki i 1 ipół l wody niegazowanej. Nie czuję głoda. A muszę się przyznać, że mam problemy z podjadaniem i bardzo mnie cieszy, że nie muszę się tym przejmować.Na dietę namówiła mnie pani w sklepie Tesco gdzie kupowałam rybę / dla diety 1400 kcl /widocznie pokapowała, że to chodzi o dietę bo mnie zaciągneła na stoisko z serami i przekazała pani która obecnie jest na diecie Protal i schudła 16 kg w ciągu 3 m-cy.Wyglądała super.Powiedziała mi o książece.Oczywiście zaraz ją kupiłam i przeczytałam.Przekonała mnie w 100%.Tym bardziej, że ja naprawdę nie potrafię schudnąć skutecznie t.z. trochę chudnę trochę tyję i taka huiśtawka mnie wykańcza psycha mi siada tym bardziej, że wokoło wszyscy się odchudzają i super wyglądają.Ja niestety mam ok 20 kg nadwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.