Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

witam dziewczynki :-) i nowe rowniez .....

sledze czynie i pare dni mnie nie bedzie z racji kompa bo zdechl ... no i trzymajcie kciuhi bo zostane mgr w piatek ...cvo prawda opozionym ale zawsze ..... nagrzesze w ten dzien alkoholowo pewnie .... ale specjalnie przedluzylam faze bialek .... trzymajcie sie cieplo

i prteinowo i niech moc bedzie zwami ......

ps sposob na piie wody pijcie z duzych szklan

wtedy bedzie latwiej

po 0,5

kisss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Cie gaju bardzo serdecznie. Ciesze sie ogromnie ,ze nas przybywa!! Warto sie troche pomeczyc dla swietnych rezultatów jakie daje ta dieta. Do tej pory miałam identyczny problem. Chudłam 5 kg. i tyłam 7 i tak w kołko. Nie moglam znalezc diety dla siebie az w koncu trafilam na Protal. Jestem nią zachwycona .

Trzymam za Ciebie kciuki i witam wsrod odchudzaczek

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny dzięki za przyjęcie mnie do Waszego grona. Jesteście super. Przeglądam od 2 m-cy różne stronki związane z dietami ale Wasze formum jest najlepsze.

Podtrzymujecie się na duchu jesteście kopalnią wiedzy dotyczącej diety.Jak dla mnie to

bomba o takie formum mi chodziło.

Lilianka ja też trzymam za Ciebie kciuki i Cię podziwiam bo wiem ile to kosztuje

pracy.Ja należę do tych bardziej leniwych i wolę wycieczki na łono natury niż naukę /chciaż kiedyś mnie kusiło sudiowanie /.

Wracając do diety po 1 dniu zeszło ze mnie 1,5 kg. Wiem, że to nic nie znaczy ale i tak się bardzo cieszę. Staram się pić jak najwięcej wody i herbatek Pu-Erch.Dziasiaj zjem sobie jajko, kawałek ryby wędzonej, kurczak z rożna. Nareszcie mogę jeść produkty zakazane w innych dietach. Kiedyś kupiłam sobie Krople odchudzające z Herbapolu jak myślicie mogę je stosować / dawkowanie 5 kropli na 1 l wody / mają działanie moczopędne. trzymam kciuki za wszytkie odchudzaczki.

Niech moc protein będzie z nami !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Gaja102, fajnie że z nami jesteś.

A tak na zachętę to ci powiem, że przez tydzień mi ubyło 3kg (tyle samo co po kopenhaskiej, tylko że tam byłam głodna, zmęczona, roztrzęsiona i prawie straciłam przytomność, a ty pełen luz). Wiem, że wy macie leprze efekty, ale przecież każdy z nas jest inny a liczy się każdy sukces :-) Tobie na pewno też się uda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj gaja2b pisaliśmy tylko znikęło ok. 6 postów w tym 2 moje. Nie wiem co się stało może jakaś awaria.Nawet do nas dołączyła nowa ale też zniknęła. Ja pisałam o moich postępach od wtorku zeszło ze mnie 3 kg. świetnie się czuję, nareszcie mogę jeść moje ukochane kurczaki z rożna i rybki wędzone. Nie wiem jaka jest przyczyna małych postępów u Ciebie ale ja bardzo dużo piję : wody ok. 2 l., herbata Pu-erch 0k.07l. Może to o to chodzi. Napisz ile wypijasz i co jesz w ciągu dnia.Mam nadzieję , że mój post nie zniknie. Trzymam kciuki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.