Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że od mojego ostatniego pobytu tu się dużo nie zmieniło. Czyżby te świąteczne porządki wszystkich tak bardzo pochłonęły? :-) Ja jeszcze nie skończyłam ale już bliżej niż dalej.

Muszę się przyznać że wczoraj trochę zgrzeszyłam, zjadłam ok 20 pistacji i wypiłam duże (0,6 l) piwo. Było mi pysznie i w sumie to nie mam wyrzutów sumienia, bo najważniejsze że to nie słodycze. Waga też nie wzrosła to się nie mam czym martwić .... chyba. Mnie już jest mniej o 3,3 kg i mąż to bardzo widzi, a ja jestem w niebo wzięta.

Mam pytanko czy makrelę wędzoną też można jeść? Ona bardzo tłusta jest i tak się zastanawiam. Pozdrawiam wszystkie proteinowiczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitahaja wcinaj makrele,mozna i to byl jeden z moich ulubionych posilkow na tej diecie.Ja mam i bez diety ponad 3kg mniej ale wczoraj to przesadzilam z zarciem,nie bede pisala co zjadlam bo mi Was szkoda(Wy tego nie mozecie) ale przesadzilam,to moze sie dla mnie zle skonczyc,bede bardziej uwazala.Zycze wszystkim zrzucenia nadmiaru kiloskow! Trzymajcie sie chudzielce! Ciągle Was czytam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ja mam na liczniku 4 kg mniej super się czuję ale zauważyłam, że w trakcie mycia okien oblewały mnie straszne ilości potu. Pogadałam ze znajomą, która też jest na diecie protal i stwierdziła, że ją też to dopadło ale potem przeszło.Gaja 2b widzisz jak Ci dobrze poszło.Pozdrawiam wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczynki ;d

juz po ..magister upieczony ...na parafinie ;d

zgrzeszylam 2 dni....ale teraz wracam juz na tory ...wszyscy zauwazyli roznice ,,,,ze schudlam.......nadal....bede stosowac ....jeszce 6 kg ,,,,dio celu ...a bedzie pozniej ciezko ,,,,bo przeprowadzam sie za tydzien dio uk ...a tam jedzenie.... jest zmutowane ...i miliony konserwantow ...ciezko tez tam o bialy ser .... ...

ide spac ..musze odpoczac po tym wszystkim ...kissss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje Liljanko, wiedziałam że ci się uda :-)

Dziękuje za odpowiedzi o makreli, bo szczerze mówiąc to była tłusta i trochę się bałam. U mnie 3,8 kg mniej jeszcze 2,2 kg i ...... zobaczymy jak bendę wyglądać:)

Gdzieś czytałam, że dwa kg zawsze wracają bo na tej diecie organizm jest " nie naturalnie" odwodniony i te 2 kg to ta woda. Czyli jak później chcę ważyć 62 to muszę schudnąć do 60. Ale ja to czytałam na jakimś forum i nie wiem skąd autor wziął te info. Czy w książce pisze coś na ten temat? Pozdrawiam wszystkich czytających, trzymajcie się cieplutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liljanko gratulacje!!!!!

Dziewczyny w koncu kupilam patelnie teflonową i moge smażyć mięso. Juz mi sie pomału nudzi gotowane Wczoraj bylam po gacie bo stare juz mi z doopy spadały. Mam 13 kg. mniej . Chce schudnąć 15 do konca roku, mam nadzieje,ze sie uda.

Trzymajcie diete dziewczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje Liljanko, wiedziałam że ci się uda :-)

Dziękuje za odpowiedzi o makreli, bo szczerze mówiąc to była tłusta i trochę się bałam. U mnie 3,8 kg mniej jeszcze 2,2 kg i ...... zobaczymy jak bendę wyglądać :)

Gdzieś czytałam, że dwa kg zawsze wracają bo na tej diecie organizm jest " nie naturalnie" odwodniony i te 2 kg to ta woda. Czyli jak później chcę ważyć 62 to muszę schudnąć do 60. Ale ja to czytałam na jakimś forum i nie wiem skąd autor wziął te info. Czy w książce pisze coś na ten temat? Pozdrawiam wszystkich czytających, trzymajcie się cieplutko :)

śmiało mozesz jesc wędzoną makrele, ja jem przynajmniej raz w tygodniu.

W ksiazce nic nie pisze na temat powrotu 2 kilogramów. Bzdura jakas . Jesli bedziesz sie trzymac ,,przykazan,, autora to nic nie wroci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allo ....witam ...jestescie kochane dziekuje za gratulacje ....

ja dzis proteiny ... wazylam sier dzis i chodz zjadlam niedozwolone rzeczy no to prawie nic nie przytylam ....,,za tydzien lece do uk ...wiec chce sie przylozyc ,,,i schudnac ...moj mezczyzna nie widzial mnie prawie miesiac ...i ciekawa jestem rwakcji ... oPOLU ZAUWAZYL ZE MNIE UBYLO ....

DOROTKO GRATULUJE I ZAZDROSZCZE ....2 KG TO SPOKOJNIE DO SWIAT CI ZLECI .....NAJWAZNIEJSZE JUZ ZDROBILAS ... FAJNIE JEST TERAZ ZAKLADAC CIUCHY TE CO SA ZADUZE... I PATZREC NA TO JAKI SIE OSIAGNELO SUKCES ....JA TERAZ ZYCZE POWODZENIA CI Z UTRWALANIEM WAGI .....

WSZYSTKIE LADNIE CHUDNIECIE JA SIE JUZ TEZ MUSZE WZIAC ..... BASEN W TYM TYGODNIU I PORZADKI NA SIETA WIEC ...RUCH ... I MAM NADZIEJE ZE I MNIEJ JEDZENIA ;D;D;D

KISSUJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani magister gratulacje!!! Dorotko Tobie rowniez,chudniesz jak szalona,super! W czwartek wyjezdzam do Polski :-) ciesze sie z tego powodu ogromnie ale... nie bede mogla Was czytac przez ponad dwa tygodnie, nie objadajcie sie na Swieta za bardzo ale i nie glodujcie,zycze wszystkim dostatku,spokoju i jak najwiekszej utraty wagi,realizacji postanowien i ogolnie WESOŁYCH SWIĄT oraz SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!! Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.