Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Mart wszystkiego co naj naj naj dla ciebie. Życzę ci pogody ducha i akceptacji samej siebie. Życzę ci ducha walki by być piękniejszą i walczyć o zdrowie i urodę z kilogramami, które nam jej ujmują. Wiem że z dietą lub bez będziesz ważyć tyle ile chcesz bo, przecież jesteś panią swego losu :-)

Wszystkiego co najlepsze może człowieka spotkać i się wydarzyć niech się tobie przytrafi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotaxx widzę że mamy tyle samo do zrzucenia. Ja też mam ok 2 kg ( wg dzisiejszej wagi to dokładnie 2,3 kg). Mi się marzy żeby tą wagę na święta zobaczyć ale nie wiem czy mi się to uda. Prowadzę cykl 2/2, być może gdybym go zmieniła i jadła dłużej same białka ale szczerze mówiąc to mi trochę ciężko, a 2 dni to szybko leci. A ty jaki cykl prowadzisz? W jakim czasie schudłaś te magiczne 13 kil? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie cholerny zastój i cały czas do zrzucenia 2,3 kg a dziś nawet pokazało, że więcej ale tym się nie przejmuje bo nie zgrzeszyłam więc to pewnie jakieś nawodnienie. Straciłam trochę nadzieję że w święta zobaczę swoje wymarzone 62 kilka. Ja na szczęście porządki już skończyłam uuufffff aż miło popatrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki chciałam Wam złożyć świąteczne życzenia : http://www.dancingsantacard.com/intro.php?user=483438

W święta na pewno będe grzeszyc więc diety będe sie trzymac scisle dopiero po nowym roku .

Zmykam do ksiazek bo jutro mam 3 zaliczenia :) , trzymajcie kciuki kochane. Postaram sie odezwać jeszcze przed świętami.

Pozdrawiam Was Serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny mija 12 dzień diety i jest mnie mniej o 5 kg.Nawet mój mąż zauważył, że mi z brzuszka ubyło.

Bardzo się boję Świąt, bo lubię te wszystkie pyszności no i winko mi bardzo smakuje / i to niekoniecznie wytrawne/. Ale co tam Nowy Rok jest dobry na rozpoczęcie diety.

Przy okazji zdrowych i wesołych Świąt i głowa do góry lata jeszcze daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poświąteczne proteinki. Mi się troszkę na grzeszyło ale co tam. Do diety wracam od czwartku albo piątku, zobacze jak z kacem będzie :D Jak na razie grzeszę ale tylko trochę (słodycze mianowicie :) )

Na wadze zobaczyłam dziś o 2 kg więcej niż moja najniższa waga, ale mam PMS więc to może też to, zobaczymy co będzie po @. A czy można jeść olej wiesiołkowy w tabletkach?

Jest na odchudzanie i na PMS.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaja2b gratulacje 7 kg super wynik. Pitahaja ja też słyszałam o odchudzających właściwościach wiesiołka ale w aptece się dowiedziałam, że wiesiołek po 2-3 miesiącach wpływa na otoczkę mielinową nerwów - niszczy ją. Trochę mnie to wystraszyło i więcej go nie kupię.Ja myślę, że na diecie proteinowej nie potrzeba żadnych wiesiołków - ja wcinam makrelę i inne ryby jest to dużo zdrowsze i smaczniejsze i na to samo wychodzi.

Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego z okazji Nowego Roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. 

Nowy rok juz zagościł a na forum cisza.Może jeszcze po sylwestrze dochodzicie do zdrowia :)

Jestem tu nowa.Czytałam o waszych sukcesach w odchudzaniu i od wczoraj jestem na diecie.Mam sporo do zrzucenia i nie opuszcza mnie nadzieja że wytrwam.

Ciekawa dieta i najważniejsze że daje efekty - jesteście tego przykładem.Staram się nie grzeszyć,ale to dopiero drugi dzień więc wszystko przedemną.

Pozdrawiam wszystkie odchudzaczki i życzę powodzenia i wytrwania w postanowieniach w tym  Nowym Roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Śliweczka :D

Ja również się po sylwku zabieram za siebie. Dziś 2 dzień I etapu, zrobię go 3 dni. Mam zamiar ważyć 60 kg. Do tej pory myślałam że moje idealna waga ( ta książkowa) to 62 kg, ale coś mnie tknęło żeby sprawdzić w necie i wyszło 60 kg :)

Najważniejsze to czuć się dobrze we własnym ciele i te kalkulatory nie są dla wszystkich ale pamiętam swoje samopoczucie z taką wagą ( oj dawno to było) i właśnie ją chcę osiągnąć.

Dziś coś mnie boli gardło i chyba mam temperaturkę, a moja córcia jest chora i mocno marudzi. Mam nadzieję że zrealizuje swój plan i będę dziś ćwiczyć. Na youtubie znalazłam fajne ćwiczonka na nogi i pośladki i na celulit, nie są trudne więc sobie zrobie. Przygotowane przez Mariolę Bojarską-Ferenc więc myśle że naprawdę pomogą. A tak swoją drogą to ona to dopiero ma figurkę....pomarzyć:D

Pozdrawiam i życzę wytrwałości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.