Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :D właśnie czytam Wasze sukcesy serdecznie wszystkim gratuluję:D Jateż chcę przejść na tą dietę mam nadzieję, że mi się uda. Jak tylko skończę książkę to biorę sie do działania:). Niestey muszę stracić ok 10 kg początek studiowania dał mi nieźle na wadze... 5 kg więcej... eh :) ALe mam nadzieje ze dzieki tej diecie wróce do poprzedniej wagi albo i nawet do mniejszej :D) Mam nadzieję, że jeszcze ktoś jest na tej dietce i podzieli się ze mną swoimi osięgnięciami zdobytymi do tej pory.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie świąteczno noworocznej. Przyznam ,ze przez święta pofolgowałam troszke ( nawet więcej niz troszke :) ) ale od wczoraj znowu zaczełam czyste proteiny.Mam zamiar wprowadzic czyste białka na 8 dni a pozniej robic II faze 5/5 . Mysle,ze do wiosny osiągne wymarzony cel. Trzymam za Was kciuki dziewczyni i bardzo sie ciesze,ze nas przybywa.

Pozdrawiam Serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w mroźny,bardzo mroźny poranek.U mnie na termometrze minus 20 stopni brr...:)

Kate3002 fajnie że jeszcze ktoś chce wypróbowac tą dietę bo naprawdę jest rewelacyjna!Jestem 5 dzień na proteinach i widzę efekty,brzuszek sie zmniejszył i to bardzo :D Strasznie się cieszę że odważyłam sie spróbować tej diety,ponieważ chudnę!!! :D Czuję sie świetnie i mam zamiar schudnąć dużo ,dużo więcej :D Pozdrawiam cieplutko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę sobie zrobić trochę przerwy, bo mi się wymiotować ostatnio chciało po tych białkowym jedzonku (więc nie wytrzymałam 3 ale tylko 2 dni), może taż przez to żę grypsko mnie dorwało i ważyw mi się chce a nie konkretów. Obecnie jem cuda z III fazy i poza tym nic więcej :) ZERO SŁODYCZY!!!!! i tego się na razie będę trzymać. Jak się lepiej poczuję i będę miała apetyt na białeczka to znowu powturzę etap I i II, bo mój cel wzróśł przecież i mam zamiar ważyć 60 kilek, więc jeszcze ok 4-5 mi zostało.

Zawsze miałam słabe wyyyyyyypadające włosy a tu po tym jedzonku o proszę mocniejsze, grubsze i mniej gubiące:) Nawet muj mężuś to zauważył, mimo że zawsze na nie nażekał, a dodam że ostatnio (przed świętami) farbowałam je na blond co im na pewno nie posłużyło.

Powodzonka i wytrwałości życzę. :D

:D :D :D :-D :-D :-D ;) ;) ;) ;) :grin: :grin: :roll: :oops: :razz: :razz: :) :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :D jestem tutaj nowa,ale bardzo zainteresował mnie ten wątek, gdyż sama właśnie od dzisiaj jestem na tej diecie :) mam nadzieje,że rzeczywiście przynosi takie dobre efekty,bo chciałabym troszke (ok.10kg) do wiosny schudnąć :D

na tej pierwszej fazie mam być zamiar gdzieś z 5-7 dni a potem 5/5...mam nadzieje,ze wytrzymam... jak narazie nie jest tak zle,bo to w koncu pierwszy dzien i jeszcze mi serki nie zbrzydly :-D ale juz mam chwile gdy moje mysli sa przy czekoladzie ;p moja najwieksza slabosc to wlasnie slodycze... i to one mnie gubia :/ ale jak widze efekty to jestem w stanie z nich zrezygnowac :-D w koncu na wszystko trzeba zapracowac i sobie zasluzyc :D

pozdrawiam i zycze dalszych dietowych sukcesow :D

Ps. a jak tam wasze rezultaty? ile juz zgubilyscie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kochane wy moje w nowym roku

wszystkiego naj samych sukcesow zdrowia i figury zadowalajacej....

ja po obronie zapomnialam o diecie jadlam wszystko normalnie tylko chleba ziemniakow makaronu nic ...chyba duzo nie przytylam moze luz w ciuchach mam wiec chyba spoko jeszce nie mam wagi ...dbo przeprowadzka do uk byla ...ale od piatku prezchodze ponownie na bialka :)

witam poniwnie kisss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona, razem jest łatwiej.

Moja historia jest podobna do części z Was. Mam 33 lata, 3 dzieci i coraz więcej kg. Próbowałam różnych diet, potrafię szybko schudnąć ok 10 kg, aby potem nadrobić to z nawiązką. Przeszłam chyba wszystkie możliwe diety (nawet kopenhaską i Cambridge). Tym razem postanowiłam, że bedzie inaczej. Na początku listopada moja waga mnie dobiła (92,5 kg!). Przeszłam wtedy na dietę plaż południowych, czułam się na niej całkiem nieźle. Doszłam do 85, a potem były święta i od razu podskoczyła mi waga do 88. Pod choinkę dostałam książkę o tej diecie i b mi się spodobała. Jestem na niej 4 dzień, na razie faza uderzeniowa i dziś ważę 85kg. Jedyny mankament to zapach z ust i pękające usta (ale ja zwykle tak mam przy dietach). Marzy mi się osiągnięcie 70 kg, ale 75 też będzie ok. Jeszcze 1 dzień uderzeniowej i przechodzę na 2 fazę (nie mogę się już doczekać). Dużo piję, nie ćwiczę (bo podobno teraz nie można), ale jutro wybieram się na basen.

Jak wasza waga? Czy tylko ja spadam z tak wysokiego pułapu, ponad 90 kg? Wesprzyjcie proszę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kasza75!!!

Nie Ty jedna spadasz z pułapu ponad 90 kg.Ja mam dużo więcej niż 90 kg.Moja waga narastała przez lata.Mam czworo dzieci i każda ciąża pozostawiła po sobie zbędne kilogramy.A było tak pięknie ,niecałe 60 kg :)  Jestem na diecie protal dopiero 10 dni ale efekty są już widoczne.Czuję że mnie ubywa!Jeszcze dużo przedemną,nie liczę na wagę z lat młodości ale mam nadzieję schudnąć ile się da :) Nie wchodzę na wagę,nie chcę wiedzieć ile kilogramów mi ubyło,a wiem że ubyło napewno bo zniknął brzuch i fałdki się zmniejszają :D :P :) :)

Więc kobietki wspierajmy się i trwajmy w diecie a bedzie ok!!! 

Pozdrawiam wszystkie Protalki !!! ;d  ;d  ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dziewczyny gratuluje ...nie martwcie sie ja wazylam 92 ...teraz z 78 i od jutra na bialka przechodze bo po swietach trzeba sie zabrac do roboty ...wazne ze juuz macie pozytywne nastawienie ..i cos robicie w tym kierunku a jak macie te pare kilo za soba i luz w spodniach to lecicie dalej ...

zapach z ust zniknie ..organizm oczyszcza sie z toksyn ... dieta dziala .... !!!

pozdrawiiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie odchudzaczki :) I ciebie Dorotko,zdecydowalam sie i od dzis jestem na dietce protal:-) przeczytalam wszystkie skany ktore od ciebie dostalam:-) jestem pod wrazeniem waszych sukcesow dziewczynki! ja nie mam wielkich wymagan wiec moja dieta nie bedzie trwala bardzo dlugo. chcialabym zgubic 5-6 max kilogramow bo nie jestem gruba ale mi sie przytylo troszke przez ostatni rok i zle mi z tym..chce sie lepiej poczuc i oczyscic organizm. dzis zjadlam na sniadanie jajecznice z 3 jaj i plastra chudej szynki na paru lyzkach mleka,do tego kawka z mlekiem(odchudzonym :D ),pije duzo herbatki ziolowej ze slodzikiem,a zaraz zabieram sie za obiadek,zrobie cielecinke gotowana. dziwnie mi bez chleba...czuje ze czegos mi brak ale mam nadzieje ze wytrzymam :) system 3/3. pozdrawiam was Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny. To znowu ja. Trochę mnie nie było z Wami, ale też nie bardzo miałam się czym chwalić. Zawaliłam dietę, trochę chorowałam, więc nie miałam siły się odchudzać, ale od wczoraj walczę znowu. Nie mam wiele do zgubienia, ale chcę odzyskać wcięcie w talii. Mam nadzieję, że tym razem osiągnę cel. Pozdrawiam Was wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.