Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

...hmm no właśnie się zdziwiłam jak mi Dorotka napisała o tych parówkach ale nie dociekałam, sama nie przepadam za nimi więc się na nie nie skusiłam;)

Co do jajek Just to mogą stwarzac problemy związane z zawartością cholesterolu lub nietolerancją pokarmową. Ich nadmierne spożywanie jest niewskazane w przypadku osób z wysokim poziomem cholesterolu we krwi. W takim przypadku Dukan radzi aby ograniczyc konsumpcję do 3 lub 4 żółtek tyg białko można jeśc bez ograniczeń:)

A jakie jecie jogurty tylko naturalne czy light?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłam u babci i po wejściu byłam w szoku, ona jest szczuplejsza, dużo szczuplejsza pomyślałam o stojącej przede mną ponad 120kg babci! Od razu zapytałam o co kaman i pokazała mi książkę przeczytałam ją wczoraj całą siedziałam do 4 rano i przemyślałam wszystkie za i przeciw bo skusiło mnie spróbować

Mam 21lat po ciąży w 2006 roku przybrałam 19kg. Obecnie przy wzroście 175cm ważę 78kg więc mni e ta dieta zainteresowała , przed ciążą ważyłam 68kg i tyle bym chciała znów ważyć. Próbuje też męża namówić ale on stwierdził że poczeka na moje efekty i będzie bardziej zmobilizowany(ciekawa jestem). jemu będzie gożej jest kierowcą a w domu jak już jest to po 23 i wtedy się zaczyna lodówka się niezamyka. Ale niebędę się w to narazie zaglębiać !

Wracając do babci to po 14dniach wagi nieznam ale cm 10 w pasie!!!! SZOK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo się dziwię że tak mało jecie bo przeciez można jeść dużo a tu czytam: 2plasterki wedliny, 100g serka.

a co do wody której niemozecie wypić 2l dziennie proponuje postawić butelkę na stole lub w innym centralnym miejscu i poprostu podchodzić i pić z tzw.gwinta wtedy wchodzi lepiej niż ze szklanki! Powodzenia dziewczyny ja też zaczynam od poniedziałku ! czekam na odpowiedzi od początkujących również za tydzień może razem będzie lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milenko nigdy nie przepadalam za budyniem . odkąd robie diete budyn jadlam tylko raz. Kupilam taki bez cukru posłodziłam go dosłownie szczyptą zwykłego cukru i był całkiem niezły. Aspartamu nie kupiłam bo naczytalam sie o nim w necie i przyznam ,ze bałabym sie dodawac go do potraw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz problemy z nerkami to przede wszystkim musisz duzo pic, przynajmniej 3 litry płynów.Ale przed rozpoczeciem diety radze skonsultowac sie z lekarzem czy to jest odpowiednia dieta dla Ciebie . Mleka mozesz pic naprade duzo ale musi to byc chude mleko 0,0%

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Justi.

Z nami bedzie ci razniej :)

Jesli chcesz schudnąc 15 kg. to w zupełnosci wystarczy ci 6-8 dni uderzeniowej. 10 dni to za długo wg. mnie. Przeczytaj co pisze Ducan w ksiązce. Pisze ,ze 10 dni uderzeniowej mozna przeprowadza tylko pod kontrolą lekarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest zle czarna. Jesli serek wiejski był chudy to wszystko jest w porządku . Powiem szczerze ze nie kupuje tych serków i nie wiem czy są tez chude. Zwracaj na to uwage przy zakupie.

Parówki drobiowe mozesz jesc ale nie za często bo faktycznie nie wiadomo co tak naprawde jest w tych parówkach

Pamiętaj,zeby duzo pic i dodawac otręby pszenne do jogurtu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.