Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Gaju2b serdecznie gratuluje super wyników!!

Milenko nie martw sie to na pewno sprawka "kobiecych dni"

ja narazie nie wchodze na wage bo nie chce sie zniechęcać, u mnie odchudzanie zawsze szło ciężko, jestem świeżo po diecie kopenhaskiej na której schudlam tylko 4kg ;)

szczerze mówiąc liczyłam na więcej, mam do zgubienia jeszcze jakies minimum 10kg!!!

mam nadzieje że ta dieta pomoze mi w tym!!! :) :) :D :D

aha, tez jestem za wątkiem z przepisami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Dzis 3 dzien dietki i 2 kg mniej . To naprawdę mile uczucie. Rano placuszki , teraz rybka z przyprawami i może jogurcik. Widzę , że sporo osób stosuje dietę, a taka grupa wsparcia jest naprawdę ważna. Odnosnie przepisów - tez jestem za , faktycznie wygodniej by było czytać w jednym miejscu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Gaja 2b ale mi wstyd, że nie wytrwałam /teraz walczę od poniedziałku / Ty jesteś za to super 17 kg ho ho ho .Podziwiam i biorę się do roboty.

Dzisiaj zjadłam 1 jajo + 1/2 tuńczyka w sosie własnym + korniszon, mięsko z kurczaka grillowane , szynka z indyka.Wypiłam 5 szkl. Pu-erh, 1,5 l wody.

Ale najważniejsze jest to, że spódnica mi lata.Jutro wchodzę na wagę mam nadzieję, że będzie mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jakie macie sposoby na picie... ja nie dam rady wypic takiej ilości płynów.. ;) Ostatnio ciągle oblewają mnie poty....... robi mi sie goraco.. może to jest właśnie powód, ale staram się i to za dużo .. Czy wy też macie takie problemy..??? /to mój 3 dzien diety/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mam takie pytanko, czy antybiotyki nie namieszają cos podczas tej diety?

mam mega zapalenie gardla i niestety antybiotyk bardzo jest wskazany, boje sie jednak czy to nie ma jakiegos znaczenia zwlaszcza podczas fazy uderzeniowej. jak sądzicie?

Dorotko?

jeśli jest taka potrzeba to oczywiscie mozna brac leki. To w niczym nie przeszkadza.

Pozdrawiam i zycze powrotu do zdrowia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jakie macie sposoby na picie... ja nie dam rady wypic takiej ilości płynów.. ;) Ostatnio ciągle oblewają mnie poty....... robi mi sie goraco.. może to jest właśnie powód, ale staram się i to za dużo .. Czy wy też macie takie problemy..??? /to mój 3 dzien diety/

Miej zawsze przy sobie kubek z wodą i popijaj małymi łykami. jak wychodzisz gdzies na dłuzej to zabieraj mała butelke wody niegazowanej . w restauracji czy knajpce mozesz zamówic parzoną kawe bez cukru i mleka lub herbate .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milenko ja tez gotuje dla rodzinki inaczej niz dla siebie . Na dodatek wczoraj robilam 120 moich ulubionych rurek z kremem hehe łatwo nie było ale dalam rade .

Ja narazie na wage nie wchodze bo tak jak ty rowniez mam miesiączke a po niej wprowadzam warzywa więc na wage wejde dopiero za kilka dni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ja do tej pory zgubiłam 17 kg od listopada teraz waga spada znacznie wolniej ale jakoś się nie przejmuje już widać efekty a to najważniejsze wchodzę już w rozm. 44 i to jest motywacja by zejść do 42 ale nic na siłę, pozdrawiam

Brawo gaju!!! Rewelacyjny wynik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.