Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Czarnaa, tak więc kopenhaska była Twoją fazą uderzeniową, po takiej diecie trudno jeszcze chudnąć w szybkim tempie, według Dukana chudnie się 1 kg tygodniowo. Więc przygotuj się na 7-10 tygodni, to jest naprawdę szybkie tempo, szybciej się nie da jedząc... Ja też bym chciała conajmniej 10 ale w sumie to od początku 15, dzisiaj jest 4 dzień. Zamierzam się ważyć raz w tygodniu w poniedziałki, inaczej boję się że mogę zbłądzić ;)

A tak w ogóle to forum bardzo mi pomaga i się trzymam, fajnie dziewczyny że jesteście!

A ten przepis na rosół jest super, też zrobię, ostrożnie tylko z tą wegetą, ma glutaminian sodu a ten nie jest zbyt korzystny. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey!

Dziewczynki dzisiaj mam ostatni dzień I fazy, od jutra przechodzę na II etap: „faza naprzemienna":) wybieram system 5/5.

Czarna nie martw się będzie dobrze!!!

Powiem Wam szczerze że ja też kilka lat temu byłam na tej Kopenhaskiej, i po 3 dniu wysiadłam a na brokuły to do dzisiaj nie mogę patrzeć, bleee ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sobie dzisiaj dogadzałam na śniadanie serek chudy /z Pątnicy / z jogurtem

i cynamonem był pyszny wcześniej mi nie wchodził, później zrobiłam sobie kurczaka

w papryce / przepis na Winiary ten z woreczkiem / do tego jogurt z czosnkiem i ogórkiem / ala cacyki / pomysł z tematu dieta na uderzeniową. Znowu mogę wcinać z przyjemnością mięsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Proteinki,

trafiłam na to forum wczoraj i z zapartym tchem czytałam wszystkie posty. Bardzo się cieszę, że jestem z Wami, mam nadzieję, że mnie przyjmiecie? Jestem w 5 dniu fazy uderzeniowej, chcę ja stosować 10 dni, bo mam bardzo dużo do zrzucenia. Weszłam na wagę 19 stycznia i zobaczyłam 110 kg (przy wzroście 165). Koszmar, nie?

Ostatni dzwonek; jeszcze nigdy nie przekroczyłam 110 kg. Pomyślałm dość tego, na pierwsze pietro wjeżdżam windą, "wyczłapuję się" z samochodu z potęznym sapaniem, a zawiązanie butów?...

W trzecim dniu diety miałam już 108 kg, ale wiem z doświadczenia, ze to normalne, bo stabilizuje się gospodarka wodna; w drugim tygodniu waga może nawet wzrosnąć (organizm uzupełnia zapasy wody). Dopiero w trzecim tygodniu zaczyna sie powolny, ale stały ubytek tłuszczu, a o to nam wszystkim chodzi, nie?

A więc trzymajmy się i odchudzajmy, razem raźniej.

Dorotko, Ty zaczęłaś ten temat, jesteś pierwsza, nqpisz ile udało Ci się zrzucić, please

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milenko, surówki ze sklepu mają sporo tłuszczu i cukru, więc niestety nie...

Kaja1111 i Yva8, miło że dołączyłyście. Raźniej w kupie :)

Yva do wiosny daleko, a do tego czasu... wszystko jest możliwe :)

Kaja, ogórki zarówno kiszone jak i konserwowe można dodawać w fazie czystych protein w małej ilości - raczej jako przyprawę niż warzywo.

Dzisiaj czeka mnie wielka próba, mam gości na kolacji... trzymajcie za mnie kciuki żebym nie grzeszyła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie nowe i "stare" Protalowiczki !!!

Just i Milenka trzymam za Was kciuki!!!

Strasznie trudno jest się oprzeć pysznościom które stoją na stole na imprezach.Moje dzieci wczoraj zachciały frytek...oj jakie katusze przeżywałam ;)

Ja w fazie z warzywami zjadłam jabłko bo naszło mnie na słodkie :) ale myślę że aż tak bardzo nie zgrzeszyłam tym jednym jabłuszkiem :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam już drugi dzień sobie dogadzam na śniadanie zrobiłam sobie sadzone z 2 jajek na szynce z indyka i szczypiorkiem - super mi smakowało i trzymało do godz. 15.Potem zrobiłam wątróbkę z kurczaka z cebulką i do tego jogurt z czosnkiem, ogórkiem i znowu było pyszne nawet mąż się skusił.Prawdopodobnie zacznę gotować w ten sposób i dla męża - jest po zawale serca i dieta bez tłuszczowa mu się przyda.Bardzo się cieszę, że są jednak takie fajne przepisy, bo szczerze mówiąc już mi się znudziły zwykłe kurczaki z grilla, sery i makrele.

Just i Milenka trzymam kciuki za Was, bo sama wiem jak trudno wytrwać na imprezach rodzinnych. Ale w Was wierzę.W poniedziałek się sprawdzamy wagę.

Kaja i Yva witam i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.