Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Protalowiczki

Jutro ważenie ;) troszkę chyba mnie ubyło, czuję pierwszy luz w pasie :). Dziś mam zakrapianą imprezkę. Z alkoholem to nie problem, bo i tak pije kieliszeczek od wielkiego dzwonu, ale to jedzonko.... dlatego, przygotowałam troszkę jedzonka, zgodnie z Dukanem. zrobiłam jajka faszerowane pieczarkami ( uduszone bez tłuszczu ) i tuńczykiem w sosie własnym. Do farszu zamiast majonezu dałam odrobinkę musztardy i jogurtu naturalnego light :) i jeszcze sałatka "gyros" też w formie dietetycznej :D. Nawet się nie zorientują że te potrawy są zrobione pode mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna trzymaj się doły w końcu mijają i będzie ok. Mój sposób na doła to wsiadam sobie na rowerek stacjonarny i pedałuję aż się zmęczę czasami pomaga.

Do wody możesz spokojnie dodać cytryny tylko soku z cytryny nie wolno pić jako samego soku / ale kto pije sam sok?/

Dam radę myślę, że kapusta kiszona może być bo nie ma dodatku cukru ani tłuszczu.

Yva super zdjęcia bardzo motywują / jak to się człowiek zmienia jak chudnie /

Dzisiaj zjadłam : makrelę + ogórek kon.+ zielona cebulka, potem kurczak + jogurt z ziel.cebulką, czosnkiem.

Bardzo dobrze się czuję i postanowiłam przedłużyć dietę uderzeniową do 8 dni.Tylko kupię sobie jakieś witaminki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, te z grupy wsparcia! A ja myślałam że swoje wstawiłaś.

A propos: nie mam w domu żadnego lustra gdzie byłoby mnie widać całą a po ulicy umiem tak chodzić żeby nie patrzeć na wystawy, tzn odbicie w szkle.

Swoje zdjęcia wkleję, jak schudnę, a więc, mam nadzieje, że w grudniu. Ja też nie oglądam siebie w wystawach, kiedyś spojrzałam i się wystraszyłam, co to za potwór?

Natomiast w domu mam lustro i powiem szczerze, ze jak się dobrze ustawie, to nawet, nawet...

Odezwij się wieczorkiem, czy wytrzymałaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam Radę dodawaj otręby do jogurtu, nie jest to może extra smaczne ale działa, w fazie z wrzywami pije kefir owocowy light, nie spełnia może tak bardzo wymogów, ale to zawsze jakaś alternatywa dla słodkości i otręby lepiej smakują. ja zgęściłam dzisiaj też zupę otrębami ( 6 łyżek wymieszanych z dwoma jajkami, wlałam na wrzacą zupę ). wyszło mi cos w rodzaju krupniku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki!

Ja tez 6 dni temu rozpoczęłam I faze, idzie mi spoko tylko nie wiem, czy mogę jeść ogórki kiszone w I fazie? Wiem, ze korniszone można jeść ale nie wiem, co z kiszonymi w I i II fazie.

Pozdrawiam serdecznie, trzymam za Was kciuki.

Kiszonego raczej nie bo zawiera dużo soli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie, ja tez mam dola masakrycznego ;)

prosze odpowiedzcie mi czy moge do wody wciskac troche soku z cytryny? niecierpie zwyklej wody mineralnej

przecież możesz kupić wodę smakową. Cytrynę można ale niezbyt dużo bo Duncan pisze że tylko jako przyprawę do ryb. Pozwala pic cole light - spróbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.