Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Gorąco Szanowne Grono Forumowiczek:)podobnie jak wiele z Was mam całą masę kilogramów na koncie!Przerobiłam tyle diet, na ile pozwoliło mi moje zdrowie.Najwięcej udało mi się schudnąć 18 kilo, kiedy to przez 3 miesiące jadłam twaróg, jajka i sałatki na zmianę oraz piłam wodę z octem jabłkowym wg zaleceń prof. Tombaka (pewnie słyszałyście o tym chemiku)Cóż...po ciąży wróciłam z 70 do 90 i od ponad 2 lat zastanawiam się jak to wtedy zrobiłam. Aż tu nagle, kiedy znów poszukiwałam ostatniej deski ratunku (myślałam juz nawet o zgrozo o Eurodiecie)znalazłam Wasze Forum i od razu zamówiłam książkę Ducana.Wciąż na nią czekam, ale od wczoraj jestem na Diecie Proteinowej o od Wczoraj z 94 mam 92:)

Z lektury tego forum już wiem czemu wtedy schudłam i wiem, jak schudnę teraz!

Ze swojego doświadczenia mogę dodać tylko, że na zaparcia, na które cierpię piję co rano na czczo wodę z miodem i łżką octu jabłkowego!Dzieki temu wypróżniam się dość regularnie:)

Dziękuję Wam,że jesteście, że mogłam Was znależć. każdą z osobna pozdrawiam i wierzę, że przy takim wsparciu uda się niejedno!

Trzymajcie za mnie kciuki, bo na jesieni chcemy z mężem planować drugiego maluszka.A ja już nie chcę ważyć ponad setkę w ciąży;)!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki spróbuję jogurt z otrębami mam nadzieję , że zadziala siln iej niż placuszki. Czarna doczytałam Dukana i opisal właśnie sytuację , że osoby , które niedużo wcześniej stosowały inna dietę to tak właśnie mają na początku bo pierwszy atak był tamtą dietą- ale poźniej to już normalnieje i waga spada . Trzymaj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaczęłam dietę bez książki, będę miała dopiero w przyszłym tygodniu, i nie wiedziałam, ze nie można używać soli. Używam i to sporo, a mimo to po tygodniu straciłam 2 kg tłuszczu i 3 cm w talii. Nie wyobrażam sobie żarcia bez soli, np. jajek. Uważam, że jej nie używanie jest czynnikiem wspomagającym proces odchudzania, ale nie decydującym. Oczywiście, jak ktoś może życ bez soli to super.

Ja bez soli szybko bym zrezygnowała z diety, bo muszę jeść coś co mi choć troche smakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Heloiza!!! Witajcie wszystkie koleżanki na diecie!!!

Jestem na diecie PROTAL od 1 stycznia ,nie wiem ile kilosków zrzuciłam (zepsuta waga),ale wiem że schudłam ładnych parę kilo ponieważ zmieściłam się w dawno nie noszoną spódnicę i bluzeczki w które nie mogłam sie wcisnąć.Brzuszek znika,centymetrów ubywa i czuję się świetnie.

Długa droga przedemną ale się nie poddaję.Trzymam za Was kciuki,a Wy trzymajcie za mnie.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Magdo!

jeszcze niezbyt się znam na internecie i chyba coś tu źle wcisnęłam!

Z tego co piszesz to rzeczywiście będziemy miały problemy z opanowaniem się. Ja jednak spróbuje kupić ten chrom i jeszcze dodatkowo w trakcie diety zamiast wody będę piła cole light zawsze to trochę oszukam samą siebie. przynajmniej tak mi się wydaje. Córka na mnie napiera żeby już zacząć no ale ja mam wciąż wątpliwości i jakoś się przygotować psychicznie i fizycznie nie mogę. muszę zajrzeć do hipermarketu bo u nas w sklepie nie ma dietetycznych produktów. jest tylko kefir 0% to chyba zbyt mało. jeśli znasz jakieś produkty light to czy mogłabyś mi napisać chociaż początek nazwy firmy (co by jej nie reklamować) wiedziałabym chociaż czego szukać.

Pozdrowionka!! :)

Hej,

pewnie,że warto spróbować z chromem, podobno też zielona herbata ogranicza chęć na słodycze, nie wiem, czy to na 100% prawda, ale piję teraz zieloną aromatyzowaną (bo do zwykłej zielonej nie mogę się przemóc).

Co do produktów light, to po prostu trzeba sprawdzać etykiety i skład, w Łodzi dostępne są serki wiejskie light Piąt. (3% tł.) albo zwykły chudy twaróg 0%, najchudszy jogurt jaki znalazłam to mały Bak. 1,5% tł., (jogurtu z 0% tł. jeszcze nie znalazłam). Największy problem mam z wędlinami, wersji light nie znalazłam nigdzie (nie wiem, czy w ogóle są takie w Polsce), niestety wszystkie wędliny mają jakieś zapychacze w postaci skrobi, białka sojowego itp., o chemii nie mówiąc. Nawet coś, co ma nazwę "szynka z indyka" lokalnej firmy ma np. skórki wieprzowe w sobie. Albo "cielęcina pieczona" znanej firmy z Pabianic składającą się z .... wieprzowiny. Teraz to się nazywa "a la cielęcina".

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Dzis 5 dzien i TYLKO 3 kg mniej, przedłuże faze do7 dni- czuje się dobrze wiec mysle , że dam radę. Pozdrawiam gorąca.

,,tylko,, 3 kg. mniej??!! Przeciesz to jest super wynik!! Zastanów sie... domyślam się ,ze nabierałas tłuszczyk przez kilka lat więc nie stracisz tego w tydzien czy dwa. Bądz cierpliwa a zostaniesz nagrodzona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki!

Ja tez 6 dni temu rozpoczęłam I faze, idzie mi spoko tylko nie wiem, czy mogę jeść ogórki kiszone w I fazie? Wiem, ze korniszone można jeść ale nie wiem, co z kiszonymi w I i II fazie.

Pozdrawiam serdecznie, trzymam za Was kciuki.

Mozna jesc tylko korniszony. O kiszonych ogorkach nie ma mowy w ksiązce więc są zabronione w tej diecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Proteinki,

trafiłam na to forum wczoraj i z zapartym tchem czytałam wszystkie posty. Bardzo się cieszę, że jestem z Wami, mam nadzieję, że mnie przyjmiecie? Jestem w 5 dniu fazy uderzeniowej, chcę ja stosować 10 dni

Dorotko, Ty zaczęłaś ten temat, jesteś pierwsza, nqpisz ile udało Ci się zrzucić, please

witaj yva , nie rob 10 dni uderzeniowej . 7-8 wystarczy. 10 dni to za długo . Nic na siłe , to nie jest wyścig , pomału, systematycznie będziesz tracić kilogramy więc nie szalej w I fazie.

Teraz nie wchodze na wage . Dopiero w przyszły poniedziałek zobacze ile udało się schudnąc i obiecuje ,ze napisze

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj coś nie tak. Drugi dzień, wstałam i poleciałam na wagę a tam + 1 kg. A przestrzegałam wszystkich przykazań i liczyłam na jakiegos bonusa w postaci chociaż lekkiego spadku wagi a tu nic a nawet dodatkowy kilogram, no zgrozą powiało...

Samanto nie wchodz na wage co 2 dzien. Powstrzymaj sie i sprawdzaj efekty co tydzien lub dwa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.