Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Forumowiczów!

Jestem tu nowa, dziś zaczęłam dietę protal. Właściwie to zaczęłyśmy - moja mama i ja. Trochę przejrzałam Wasze posty, ale nie wszystkie prawdę mówiąc, więc jeśli będę zadawać pytania wtórne, to się nie denerwujcie :)

Uwielbiam gotować, więc mam dużo pomysłów na "protalowe" dania.

Zważę się dopiero jutro, bo jestem chora i nie mam wagi, ale jutro wychodząc do lekarza wpadnę do mamy, zważę się i pewnie dostanę zawału, bo nie ważyłam się profilaktycznie od lat.. Za to zmierzyłam się w biuście, pod biustem, w talii, biodrach i udzie - i to też będę sprawdzać - moje motto - mogę ważyć i 100 kg ( mam 164 cm wzrostu :)) bylebym wyglądała na 55 :)

Od razu mam pytanie techniczne, czy ktoś odkrył może chude kstki rosołowe? ja na razie nie znalazłam i dałam zadanie znajomym w Dublinie i Marsylii, żeby poszukali..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, jak to pierwszego dnia odchudzania - tylko o tym się myśli :)

W każdym razie od rana zjadłam tylko kawałek indyka i jajka w galarecie i dwa nieduże plasterki pieczonego rostbefu + szklanka ajranu (turecki napój - jogurt 0% + woda mineralna 2/3 do 1/3 + mięta - taka z herbaty + sproszkowany czosnek + sól, pieprz i mogą być dowolne zioła - miła odmiana :)) i jestem cały czas pełna!!! A zjeść to ja umiem! Może to dlatego, że bardzo pilnuję picia, bo mam wrażenie, że na codzień nie piję za dużo i muszę na tym na razie skupiać, żeby mi weszło w krew. W każdym razie ciągle się czuję jak po niezłym obiedzie, a jadłam ok. 11.30!!

A tak w ogóle nie znoszę diet i stosowałam w życiu dwie - dieta niełączenia - to właściwie system żywieniowy i jako taki bardziej mi odp. niż nakazy typu w środę na obiad pierś kurczaka i sałatka z pomidorów i dietę oczyszczającą - trzy dni tylko chuda szynka drobiowa i kapusta kiszona - można zwariować, ale schudłam ze trzy kg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wchodzę na wage w tym tygodniu, nikt mnie nie zmusi. Ne będę się stresować a tym gorzej że czekają mnie ciężkie dni. I to bardzo ciężkie bo będą same święta osób ktore nie zrozumieją że nie jem tego czego nie moge teraz a jadłam namiętnie jeszcze niedawno. A co będzie jak się skuszę? Dieta uderzeniowa od początku czy jak?

Dorota help!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Myślę, że musisz być twarda, a rodzina/znajomi muszą mieć trochę szacunku do Twoich starań.

A a propos świąt - wydaje mi się, że protal to taka trochę wielkanocna dieta :) sos tatarski, tyle, że na bazie jogurtu, szynka, tyle, że drobiowa, no i jak pieczone mięsiwa to nie wieprzowina..

Ja jadę na ślub przyjaciółki na początku kwietnia, mam nadzieję, że może uda mi się już załapac na dietę stabilizującą, a nawet jak nie, będę się starała jeść to, co mogę albo to, czym najmniej zgrzeszę.. A jadę do Włoch, więc łatwo nie będzie :)

Ale właśnie, jak się zgrzeszy to dieta uderzeniowa again, czy jak?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Myślę, że musisz być twarda, a rodzina/znajomi muszą mieć trochę szacunku do Twoich starań.

A a propos świąt - wydaje mi się, że protal to taka trochę wielkanocna dieta :) sos tatarski, tyle, że na bazie jogurtu, szynka, tyle, że drobiowa, no i jak pieczone mięsiwa to nie wieprzowina..

Ja jadę na ślub przyjaciółki na początku kwietnia, mam nadzieję, że może uda mi się już załapac na dietę stabilizującą, a nawet jak nie, będę się starała jeść to, co mogę albo to, czym najmniej zgrzeszę.. A jadę do Włoch, więc łatwo nie będzie :)

Ale właśnie, jak się zgrzeszy to dieta uderzeniowa again, czy jak?...

nie, po prostu normalna dieta, jak dotychczas, jesli to będzie jednorazowy szał ciał, to nawet nie powinnaś przytyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wchodzę na wage w tym tygodniu, nikt mnie nie zmusi. Ne będę się stresować a tym gorzej że czekają mnie ciężkie dni. I to bardzo ciężkie bo będą same święta osób ktore nie zrozumieją że nie jem tego czego nie moge teraz a jadłam namiętnie jeszcze niedawno. A co będzie jak się skuszę? Dieta uderzeniowa od początku czy jak?

Dorota help!!!

To nie jest dieta taka jak np. kopenhaska. Nie musisz zaczynac od nowa jesli zgrzeszysz . Po prostu rób ją dalej . Tak jak pisze yva , jeśli nie będziesz ,,szaleć,, za często to waga nie wzrośnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozesz podać przykładowy dzienny jadłospis ?

co zjadłaś np. wczoraj?

śniadanie: serek wiejski light

przekąska: serek wiejski light

obiad: jajecznica z 3 jajek z szynką z piersi indyka

kolacja: mleko sojowe odtłuszczone z łyżką siemienia lnianego (wczoraj pierwszy raz wcześniej nie używałam),

generalnie jem według zasad, tylko dozwolone produkty, mam wrażenie że mój organizm się zablokował od tych białek, myślę o tym żeby przejść na dietę South Beach, na której kiedyś schudłam, jest trochę podobna do Protal, ale warzywa są codziennie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEjka Proteinki!!! Dajemy radę!!??!! Ja dzis zamarzam - zauważylam, ze strasznie marznę przy tej diecie. A potem tak bardzo chce mi się cos słodkiego, że nawet budyń nie pomaga. Byle do wiosny. Fajnie Dorotko , że sie pojawiasz , gdyz nasze guru bardzo dobrze wplywa na moje morale. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się dobrze, piję też napewno 2 litry płynów, tylko nie chudnę... WHY?

no cholera nie wiem dlaczego...

a moze Ty masz prawidłową wage ?

Im więcej wazysz na początku diety tym szybciej chudniesz . Moze Ty nie potrzebujesz diet .Sama nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest dieta taka jak np. kopenhaska. Nie musisz zaczynac od nowa jesli zgrzeszysz . Po prostu rób ją dalej . Tak jak pisze yva , jeśli nie będziesz ,,szaleć,, za często to waga nie wzrośnie.

Pozdrawiam

Całe szczęście. Tak się składa że teraz mam kumulację imienin osób starszych a jeśli 80-letnia ciocia upiecze tort specjalnie ze względu na mnie , bo wie, że uwielbiam, to jak mam jej powiedzieć że sorry ciociu ale nie?! Tu już nawet nie chodzi o ten tort...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.