Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

no cholera nie wiem dlaczego...

a moze Ty masz prawidłową wage ?

Im więcej wazysz na początku diety tym szybciej chudniesz . Moze Ty nie potrzebujesz diet .Sama nie wiem

Mam do zrzucenia dobre 10 kg, ważę 78kg przy wzroście 169, marzy mi się 64 które miałam jakieś 3 lata temu, a potem rzuciłam palenie... do palenia nie wrócę, ale balastu chętnie bym się pozbyła... od dzisiaj dodałam warzywa, będę jeść mniej białka a więcej warzyw i zobaczę co będzie dalej, dzięki Dorotko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęłam dietkę protal już 17dni temu, czytam Was jeszcze dłużej :) .

Przy wzroście 170cm ważyłam 107kg, dziś jest 102kg i 7cm sadła w pasie mniej :) .

Jestem zdeterminowana i chcę do lata jak najwięcej stracić.

Wczoraj przeczytałam książkę do przepisów i mam wrażenie, ze był tam zapis o soi, że nie jest wskazana przy tej diecie. Próbowałam dziś znaleźć dlaczego, ale to okazało się niemozliwe. Chyba tego nie wymysliłam - pamietam, że przy czytaniu mój mózg był nastawiony na rejestrację tego co mogę, a czego mi nie wolno jeść. Wiem również z doświadczenia, że jak jem dużo serków, to moja waga rośnie albo stoi w zależności od fazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  :) :) . Madga  :)

Zaczynam kolejny dzień zmagań. 

Wczoraj byłam na basenie idziś czuję sie bosko. Jestem na samych białkach i brak węglowodanów nie utrudniał mi pływania. Organizm sobie radzi  :)

Wytrwałości, dobrego apetytu na dozwolone rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEjka Proteinki!!! Dajemy radę!!??!! Ja dzis zamarzam - zauważylam, ze strasznie marznę przy tej diecie. A potem tak bardzo chce mi się cos słodkiego, że nawet budyń nie pomaga. Byle do wiosny. Fajnie Dorotko , że sie pojawiasz , gdyz nasze guru bardzo dobrze wplywa na moje morale. Pozdrawiam.

Pierwszy dzień diety 1kg mniej.

Spróbuj żuć gumę bez cukru (orbit zielona)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęłam dietkę protal już 17dni temu, czytam Was jeszcze dłużej :) .

Przy wzroście 170cm ważyłam 107kg, dziś jest 102kg i 7cm sadła w pasie mniej :) .

Jestem zdeterminowana i chcę do lata jak najwięcej stracić.

Wczoraj przeczytałam książkę do przepisów i mam wrażenie, ze był tam zapis o soi, że nie jest wskazana przy tej diecie. Próbowałam dziś znaleźć dlaczego, ale to okazało się niemozliwe. Chyba tego nie wymysliłam - pamietam, że przy czytaniu mój mózg był nastawiony na rejestrację tego co mogę, a czego mi nie wolno jeść. Wiem również z doświadczenia, że jak jem dużo serków, to moja waga rośnie albo stoi w zależności od fazy.

Jesteś potwierdzeniem mojej tezy!

wczoraj zjadłam:

opakowanie szynki z indyka (200gr)

dwie duże piersi z kurczaka w przyprawach na grilla

duży jogurt naturalny 0% z 1/2 opakowania otrębów (podzielony na dwie części)

1 litr kefiru 0% oraz 1 litr mleka 0.5% + 4 kawy, 3 herbaty, woda, rano na czczo olej parafinowy

wróciłam z pracy objedzona jak smok. Wchodzę na wagę a tam kilo mniej.

Dzisiaj już nie odczuwam takiego głodu, rano zaliczyłam kibelek, ale to może dlatego że jechałam na rozmowę w sprawie pracy. Żuję 3,4 gumy dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczęłam! Śniadanko zaliczyłam; twaróg+jajko+szczypiorek+jogurt+2plasterków polędwicy z indyka

Aha, czy szczypiorek lub czosnek jest dozwolony?

życzę dobrego, dietowego dnia :)

Hej, MamaKasia!

...tak szczypiorek, czosnek i cebulka jest dozwolona!

Powodzenia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Jak miło jest Was czytać i patrzeć, że z dnia na dzień jest nas coraz więcej. Razem to zawsze raźniej. Jestem już 7 dzień na Protalku - jeszcze same białka I fazy spróbuję przeciagnąć do 10 i powiem szczerze, że nie wiem ile schudłam bo nie mam pod ręka wagi. Dopiero dziś pojadę do mamy to wskoczę i się zważę ale nie sądzę, żeby dużo mnie ubyło może z kilogram. W cm zmiany też nie zauważyłam. Ogólnie na cały dzień wypijam 1,5 litra płynów = kawa+hebrata+wioda mineralna. Jem w pracy przeważnie jogurt naturalny lub serek a w domu różnie. Wczoraj zjadłam 2 małe pieczone pałki z kurczaka bez skóry z małym korniszonem, kawałeczek rybki z grila i na kolację połowę makreli. Nie sądzę żebym jadła dużo - jem wtedy kiedy czuję się głodna. Aha z rana biorę 2 tabletki chromu. A powiedzcie mi kochane bo nie doszłam jeszcze do tego w książce i nie wiem czy coś jest na ten temat pisane - czy jak biorę tabletki antykonc. to dieta jest w jakiś sposób "ograniczona"?

I jeszcze mam jakieś dziwne czerwone plamki na twarzy - czy to zasługa tych białek?

A wagowo moja sytuacja jest podobna do Justi.

Pozdrawiam Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cie!! Tez sie nie moge doczekac wiosny! mam dosyć śniegu , mrozu i zimna . A jak Tobie idzie? zadowolona jestes z diety??

Dorotko bardzo razem z wcześniejszą dietą jest mnie mniej o 10 kilogramów, jeszcze 7 i bedę zadowolona. Powiem szczerze , że jak któras z Proteinek a w szczególnosci TY dłuzej się nie odzywa to jakos mi dziwnie i kogoś brakuje. Obserwuję , że ostatnio CZARNA nam sie nie pokazuje, hejka dziewczyny co tam u Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.