Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację dam radę! mnie też brakowało Dorotki jak czytałam wypowiedzi Proteinek. Ale co jakiś czas się pokazuje to dobrze - zawsze jakieś dodatkowe rady i wskazówki nam daje. A jeśli chodzi o pogodę to JA CHCĘ TEŻ CIEPłA. Zimą mi się nuży i dłuży a do tego nie chce mi się wstawać do pracy. A latem to i wyskoczyć na ogródek mozna o ile czas pozwala i w ogóle jakoś tak weselej. Trzymajcie się dziewczyny....jeszcze muszę obmyśleć obiad na jutro he he he. Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotko bardzo razem z wcześniejszą dietą jest mnie mniej o 10 kilogramów, jeszcze 7 i bedę zadowolona. Powiem szczerze , że jak któras z Proteinek a w szczególnosci TY dłuzej się nie odzywa to jakos mi dziwnie i kogoś brakuje. Obserwuję , że ostatnio CZARNA nam sie nie pokazuje, hejka dziewczyny co tam u Was.

Brawo kochana! 10 kg, to bardzo duzo! Oby tak dalej

faktycznie czarna cos nie pisze. Ciekawe co u niej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki dziś mam mega kryzys. Mam doła wielkosci kanionu kolorado. Mam dosc białkowego zarcia , jest mi zimno ehh masakra . Czekam na tą cholerną ksiazke z przepisami . Bede ją miała dopiero w piątek .Jestem pewna,ze wtedy będzie łatwiej.

Nie wiem czemu ale jest mi dzis strasznie ciężko :).

Ratuje mnie tylko budyn. Czuje,ze jesli nie zjem budyniu to polegne i najem sie weglowodanów post-9750-1233666033_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi kochane bo nie doszłam jeszcze do tego w książce i nie wiem czy coś jest na ten temat pisane - czy jak biorę tabletki antykonc. to dieta jest w jakiś sposób "ograniczona"?

I jeszcze mam jakieś dziwne czerwone plamki na twarzy - czy to zasługa tych białek?

A wagowo moja sytuacja jest podobna do Justi.

Pozdrawiam Was.

Dukan pisze tylko o zapobiegawczym stosowaniu diety kiedy zaczynamy brac tabl. antykonc. zeby nie przytyc.

mysle,ze jesli masz odpowiednio dobrane tabletki to ąmiało mozesz stosowac diete . ja tez biore tabletki i wszystko jest ok.

Plamy na twarzy. Ja takiego problemu nie miałam, nie wiem jak inne dziewczyny.

A moze to od ciśnienia? sprawdzałas cisnienie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się Dorotka. Tyle czasu dałaś radę i wytrzymałaś to i teraz też sobie poradzisz. Nie rób nam tego!!! Jak Ty polegniesz to pewnie my razem z Tobą. Weź się w garsć. Ja moze dziś też zrobię budyń. Pa

wtryndoliłam cały budyn, az mi niedobrze hahahahha ale lepiej sie czuje. Wytrzymam

Buziole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj...co ja słyszę kryzysy, hmm Dorotko nie ma że boli trzeba wziąć się w garść!

Jeśli chodzi o moje kryzysy to gdy jest mi ciężko i zjadła bym wtedy jakieś węglowodany to kupuję colę zero;) i łykam lub robię serek chudy z cynamonem;) uff od razu lepiej, na mnie to działa, spróbujcie może i na Was podziała....

Pozdrawiam wszystkie Proteinki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, oj,oj..... konczy mi się białkowa część w 2 fazie a waga nic :) . Ja wiem , że mi zaraz powiecie -"cierpliwości, poczekaj..", ale czy to moze byc spowodowane tym, że popijam jogurt 0% ale smakowy???? np jAGODOWY?????? pije juz dużo dzięki wam nauczyłam sie obstawiac szklankami z różnym napitkiem... a wiec?????? czemu???? tak nic nic, jutro zaczynam + warzywka i żadnego dorobku w :) tym tygodniu. Poradzcie co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ,ze to nic takiego .Tez tak mialam -caly okragly tydzien rozwolnienie ,a czytalam ze moga wystapic obstrukcje . Zdenerwowanie osiagnelo wyz jak zaczelo mi walic z ust . to juz byl zenit!!!!!!!!!!!Ale wlasnie wyczytalam ze nalezy zwiakszyc plyny. Zrobilam tak i wszystko ustapilo .a rozwolnienie tez jakos sie zahamowalo . Myske ze wszystko jest wporzadku nie przerywaj diety.

Pozdrawiam proteinki . :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!!

Drugi dzień na diecie, dopiero dziś się zważyłam - zgroza!!!! Powiem tyle - 10 kg mniej temu mówiłam, że już nigdy nie będę tyle ważyć, hehehe.

Byłam od paru dni bardzo dietą nakręcona, ale nie zaczynałam, bo w weekend była moja przyjaciółka z dalekich stron i wiedziałam, że będziemy nadużywać smakołyków i alkoholu.

Wczoraj cały dzień energia na maxa i zanudzałam wszystkich dietą, a wieczorem miałam obrzydzenie na myśl o jedzeniu BIAŁKA, po jednym dniu, nieźle, co?? ale dziś jest ok.

Dziewczyny, o jakim budyniu mówicie? przeczytałam w miarę dokładnie książkę i leży na biurku koło mnie i zaglądam co jakiś czas, ale o budyniu nie widziałam ani słowa! Dziś spędziłam w sklepie 3 razy więcej czasu niż zwykle, bo na wszystkim czytałam o zawartości tłuszczu. :)

A jak tam z alkoholem? rozumiem, że surowo zabroniony? :)

pozdrawiam wszystkich - zimno, wstrętnie i musimy się odchudzać, ale pomyślcie, za chwilę będzie ciepło, ładnie i będziemy biegać w szortach pokazując nasze zgrabne i szczupłe uda!!! :)

Ja, ze swojej strony, polecam BARDZO aquarobic - chodzę od roku, na pewno nieco schudłam, ale mam przede wszystkim lepszą kondycję, mięśnie ramion (których wcześniej nie posiadałam) i jędrniejsze ciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień diety mam za sobą. Jakos udało mi się przetrwać. Proszę zerknijcie na mój jadłospis i napiszcie co jest do skorygowania:

10 - pasta twarogowa z jajkiem i szczypiorkiem

12 - kawa z odrobiną mleka0.5%

13 - pasta z twarogu ze śniadania+połowa makrelki

16 - mały jogurt naturalny

19 - cycek kurzęcy(połowa) z jogurt z czosnkiem i koperkiem

20 - szklanka mleka z odrobiną kakao

Aha, mam jeszcze pytanie: czy Dukan wspomina coś o stosowaniu gotowych koktajli białkowych? Widziałam takich sporo na allegro i zastanawiam się czy nie zastąpić nimi kolacji - o ile Dukan pozwala, rzecz jasna :)

Jeszcze jedno. Znalazłam w aptece specyfik o nazwie"Spirulina". Jest to ponoc bardzo bogate źródło białka. Czy ktoś to stosował?

Pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję , że ostatnio CZARNA nam sie nie pokazuje, hejka dziewczyny co tam u Was.

witajcie kochane proteinki!!!

szczególnie Dorotka, Dam rade, MIlenka!!!

dawno mnie nie było :) myslałąm że zapomniałyscie o mnie a tu prosze Dam rade o mnie pamietała i napisała!!! bardzo miło z Twojej strony, dziękuje

niestety miałam wypadek na szczęście wszystko juz ok i wróciłam do Waszego grona, widze ze nas przybylo i bardzo sie ciesze z tego powodu.

Dam rade jeszcze raz dziękuje za pamiec, wracam do Was i od jutra uderzeniówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.