Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mam rozwolnienia na diecie, ale się tym nie przejmuję, bo na "normalnym" jedzeniu mam gorsze. Ja po prostu nie wiem, co to jest zatwardzenie, bo nigdy nie miałam. I nie chcę sie dowiedzieć co to jest  :)

Pozbyłam sie też "gazowania", strzelania po kiszkach, jakie mam na "normalnym" jedzeniu. Mój zespół jelita nadwrażliwego to zapewne nietolerancja jakichś pokarmów węglowodanowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laseczki na innym forum znalazlam strone Dukana i test do rozwiązania w którym obliczają ile dni powinna potrwać uderzeniówka i podaja szacunkową wage do uzyskania. Co prawda test jest po francusku ale dziewczyna z innego forum byla tak uprzejma ze przetłumaczyła pytania. Zróbcie sobie ten test bo warto!!!

Mi wyszło ze do 17.o4 ubedzie mnie cale 10 kg i podane mam że faza uderzeniowa potrwa 99 dni czyli prawie do konca lipca! chyba nie tak zle prawda?

podaje wam linki do testu, do przetłumaczonych pytan i w razie watpliwości do google tłumacza gdzie przełozycie z francuskiego na polski jakby cos nie teges hyhyhy :)

zatem zróbcie test i chwalcie sie wynikami, pozdrawiam wszystkie proteinki, szczególnie Dam rade, Dorotke i Milenke :)

oto linki:

http://www.regimedukan.com/je-minscris.html

http://translate.google.com/translate_t#

a tutaj przetłumaczony tekst kwestionariusza:

Tłumaczenie testu

==============

Poznanie właściwej wagi jest niezbędne przed rozpoczęciem kuracji odchudzającej. Chodzi bowiem o wagę, którą możemy osiągnąć bez utraty humoru i zdrowia. Ponadto jest to waga, którą mamy szansę utrzymać.

Niniejszy kwestionariusz pozwoli mi nie tylko obliczyć właściwą wagę, ale wskazać również Państwu, w jaki sposób ją osiągnąć (należy wypełnić wszystkie pola*)

1. Państwa Imię): .......

2. Ile chcielibyście ważyć: .... (tylko cyfry!!!)

3. Jesteście: (une femme) = kobieta...... (un homme = mężczyzna)

4. Wasza aktualna waga w kg (na czczo i bez ubrania): ........ (tylko cyfry)

5. Wasz wzrost w cm: ....... (tylko cyfry), a więc np. 165, a nie 1,65

6. Jaka była Państwa najwyższa waga w życiu (nie licząc ciąży w przypadku kobiet): ........

7. Jaka była Państwa najniższa waga po ukończeniu 18 roku życia (nie licząc wagi w okresach choroby): .....................

8. Czy przechodziliście już jakieś diety: aucun = żadnej, plus - więcej niż 3

9. Państwa wiek: ..... (tylko 2 cyfry)

10. Czy w Państwa rodzinie ktos ma skłonności do tycia: ...... Oui = tak, Non = nie

11. Musimy ocenić grubość Panstwa kości. W tym celu proszę prawą dłonią objąć nadgarstek (podobnie jak na rysunku)... 1. mozliwość drobna kość (kciuk i palec wskazujący zachodzą na siebie po objęciu), 2 mozliwość normalna grubość kości, kciuk i palec wskazujący się stykają, 3 możliwość gruba kość , kciuk i palec wskazujący nie stykają się po objęciu nadgarstka

12. Ile razy byliście w ciąży: .... aucun = ani razu, plus = wiecej niż 3 razy,

13. Czy macie wrażenie łatwego chudnięcia w momencie ograniczenia jedzenia: plutot facilement = raczej łatwo, difficilement = trudno

14. Ograniczenie ilości jedzenia jest dla Was męczące: .... oui = tak, non = nie

15. Wasz adres mailowy: .......................

16. Proszę podać Wasz nick : .......................

17. Proszę wpisać Wasze hasło dostępu (chodzi o stronę Dukana, bo zrobienie testu wagi jest równoznaczne z zarejestrowaniem się na jego stronie)

18. Je souhaite bénéficier des réductions tarifaires et des offres des partenaires de regimedukan.com = chciałabym korzystać z upustów cen oferty sklepu internetowego partnerów Dukana - odznaczyć kwadracik (jest to opcja ważna po ewentualnym zapłaceniu opieki dietetyka, przy analizie wagi niczym nie skutkuje!!!)

19. Verification = sprawdzenie.... wpisać litery widoczne na obrazku

20. Valider mon analyse = wysłać mój test do analizy

Odpowiedź na podanego maila przychodzi w kilka minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem stałą użytkowniczką tego forum, o którym pisze Czarna i od razu Wam mówię, ze brakuje tłumaczenia 2 pytań. Gdzieś na początku są dwie opcje do wyboru,nie pamiętam które to pytanie, "qui" i "non", a jest to odpowiedź na pytanie, czy bardzo zależy Wam na czasie (tzn, czy szybko chcecie zacząć dietę), i pytanie miedzy 7 a 8 - jaką wagę możecie dłużej utrzymać bez specjalnych starań. Zresztą, gdybyście miały problemy, piszcie, na pewno odpowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, oj,oj..... konczy mi się białkowa część w 2 fazie a waga nic :) . Ja wiem , że mi zaraz powiecie -"cierpliwości, poczekaj..", ale czy to moze byc spowodowane tym, że popijam jogurt 0% ale smakowy???? np jAGODOWY?????? pije juz dużo dzięki wam nauczyłam sie obstawiac szklankami z różnym napitkiem... a wiec?????? czemu???? tak nic nic, jutro zaczynam + warzywka i żadnego dorobku w :) tym tygodniu. Poradzcie co...

Dam Rade, to znaczy, że w ogóle nic nie schudłaś?

Nawet w fazie uderzeniowej?

Poczekaj jeszcze troszkę, dieta z warzywami nie jest już taka straszna, może waga poleci jeszcze w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Czarna!

Fajnie że wróciłaś! Właśnie zrobiłam powyższy test i mi wyszło że 10 kg będę zrucać do 23 kwietnia! A fazę stabilizacyjną powinnam prowadzić 105 dni, to całkiem nieżle, jedziemy na jednym wózku! :)

witam Cię Just!!! ja mam ten wynik osiagnąć 17 kwietnia zatem rzeczywiście mamy jeden wózek!!! hahah ciesze sie bardzo, pozdrawiam Cie serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci dzień diety!

Wczoraj rano nie odczuwałam potrzeby jedzenia, ale za to, po obiedzie......

Nie będę się "chwalić" ILE, czego zjadłam, bo co niektóre z was by zemdliło - mówiąc delikatnie (ale nie czułam się przejedzona). Wczoraj wieczorem ważyłam tyle, co przed dietą, czyli ten zgubiony kilogram wrócił. Zaczęły mnie lekko pobolewać nerki, ale na razie jeszcze nie panikuję, gdyż przed dietą też mnie pobolewały, zwłaszcza gdy mało piłam. A wczoraj też tak jakby mniej piłam i to jeszcze gazowaną wodę. Wróciły mi obrzęki na twarzy, a już chwilę miałam spokój (bo jeszcze przed dietą wprowadziłam więcej mięsa bez tłuszczu). Byc może, jest to spowodowane gotowymi przyprawami do mięs, które jednak zawierają sól i to wcale nie mało. Pora zacząć przyprawiać mięsa ziołami. W dalszym ciągu mam rozwolnienie, ale wolę już to, niż zaparcia.

POZDROWIONKA!!! TRZYMAJCIE SIĘ !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci dzień diety!

Wczoraj rano nie odczuwałam potrzeby jedzenia, ale za to, po obiedzie......

Nie będę się "chwalić" ILE, czego zjadłam, bo co niektóre z was by zemdliło - mówiąc delikatnie (ale nie czułam się przejedzona). Wczoraj wieczorem ważyłam tyle, co przed dietą, czyli ten zgubiony kilogram wrócił. Zaczęły mnie lekko pobolewać nerki, ale na razie jeszcze nie panikuję, gdyż przed dietą też mnie pobolewały, zwłaszcza gdy mało piłam. A wczoraj też tak jakby mniej piłam i to jeszcze gazowaną wodę. Wróciły mi obrzęki na twarzy, a już chwilę miałam spokój (bo jeszcze przed dietą wprowadziłam więcej mięsa bez tłuszczu). Byc może, jest to spowodowane gotowymi przyprawami do mięs, które jednak zawierają sól i to wcale nie mało. Pora zacząć przyprawiać mięsa ziołami. W dalszym ciągu mam rozwolnienie, ale wolę już to, niż zaparcia.

POZDROWIONKA!!! TRZYMAJCIE SIĘ !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.