Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

witam Was

Dziś mam piaty dzień uderzeniówki, po poprzedniej próbie ubyło mi dwa kilogramy, więc startowałam z niższego półapu. Jeszcze się nie ważyłam, żeby się nie wkurzać, ale nie czuję żeby mnie ubyło. Druga próba nie jest juz takim zaskoczeniem dla organizmu, ale narazie postanowiłam ciągnąć dietę i zwarzyć się dopiero za dwa tygodnie :)

P.S. stale czytam co u Was i troszke znów nas przybyło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chorowałam na nerki i mam piasek w nerkach.

Zawsze gdy mnie zaczynały bolec to piłam piwo, no ale teraz nie mogę.

Ja jeszcze nic nie schudłam, ale mam czas to se poczekam. Spódnica mini leży dwa lata w szafie i czeka aż schudnę, więc nadzieję że będę miała tyle cierpliwości co ta spódnica. :grin: Wiesz, jak ta dieta nie wypali to można spróbować innej. Chociaż ja osobiście wolę jogging i ćwiczenia, wtedy chudnę najszybciej. W II fazie już można ćwiczyć więc poczekam jak nie będzie efektów - pobiegam- mam tu niedaleko boisko.

Pozdrowionka!!!!!

Hej! Ja też miewam problemy z piaskiem w nerkach ale lekarz nie kazał mi pić piwa tylko wodę, też płucze nerki. Jest takie świństwo w aptece FITOLIZYNA, okropne w smaku ale bardzo pomocne przy tego typu problemach. Ja się pozbylam piasku bardzo szybkowłaśnie dzięki fitolizynie.

Dzisiaj się zważyłam i dalej nic, wciąż widzę te cholerne 78 kg i ani drgnie... :) :) :)

Białka też już mi wychodzą bokiem, sama się czuję jak takie jedno wielkie chodzące białko... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

Mam ogromną prośbę. Chciałam zrobić analizę na stronie Dukana, ale za cholerę mi to nie wychodzi. Wydawało mi się, ze nie jestem blondynką, ale teraz zaczynam w to wątpić... :)

Gdzie trzeba się zarejestrować?

Co oznacza " Quel est votre poids de croisière ?" - nie rozumiem jej tłumaczenia...

Porażka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MamaKasia

Po wejściu na 

http://www.regimedukan.com/je-minscris.html 

od razu powinnas wpisywać odpowiedzi

"" Quel est votre poids de croisière ?" - masz wpisać ile najmniej ważyłaś kiedykowiek, ale po osiągnięciu pełnoletniości, nie chodzi o wiek z dzieciństwa, ani wychudzenie po długotrwałej chorobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Quel poids minimum avez-vous pesé après 18 ans, et en dehors de toute maladie ?* : " to oznacza wagę najniższą , nie w czasie choroby i po ukończeniu 18 lat. A mi chodzi o to pytanie poniżej...

"poids de croisiere" - jest to waga, jaką udało się utrzymać przez dłuższy czas, bez specjalnego wysiłku i jedząc normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Quel poids minimum avez-vous pesé après 18 ans, et en dehors de toute maladie ?* : " to oznacza wagę najniższą , nie w czasie choroby i po ukończeniu 18 lat. A mi chodzi o to pytanie poniżej...

zeby to przetłumaczyc posłużyłam sie Google Tłumaczem

Quel est votre poids de croisière ?

wyszło to: Jakie jest Twoje wagi lotu

Il s'agit du poids maintenu sans effort particulier avec une alimentation spontanée

wyszło: To jest waga zatrzymane bez wysiłku ze spontanicznej żywności.

Popłakałam sie ze śmiechu post-9750-1233754358_thumb.gifpost-9750-1233754358_thumb.gifpost-9750-1233754358_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Dorotko, czy Ty mówisz o tej książce z samymi przepisami Dukana?

Jeżeli tak to w jakiej księgarni zakupiłaś ją?

M. :)

chodzi mi o tą ksiażke http://merlin.pl/Nie-potrafie-schudnac-350...t/1,637383.html

Ksiązki jeszcze nie ma.Zamówiłam ją tydzien temu w księgarni u mnie w Krakowie. Facet powiedział,ze ksiązka nie jest jeszcze w sprzedaży i bedzie dopiero w ten piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o upartość. To są moje spostrzeżenia, być może nietrafione, ale właśnie tak uważam. Za to ze mną jest coś nie tak, _mam rozwolnienie i jest mi bardzo ciepło_

Przeciez ja zartowałam . Wazne ,zeby jesc to co się lubi i co sprawia,ze chudniemy .Ja jem roznie. Jak mi sie nie chce przygotowywac posiłków to jem kawałek sera białego , który jest zawsze pod ręką. Moze dlatego jem więcej nabiału, własnie z lenistwa hehe . Nie moge sie ksiazki doczekac . Wtedy na pewno zmienie cos w swoim jadłospisie

Swoją drogą nawet nie wiesz co bym dała,zeby sie z Tobą zamienic. zawsze byłam zmarzluchem a teraz to jakas masakra . Chodze w 2 parach skarpet, śpie w swetrze przykryta kocem a i tak jest mi zimno :) . Jak ja bym chciała,zeby mi ciepło było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety miałam wypadek na szczęście wszystko juz ok i wróciłam do Waszego grona, widze ze nas przybylo i bardzo sie ciesze z tego powodu.

Witaj czarna !! Jaki wypadek , matko z córką! mam nadzieje,ze to nie było nic poważnego. Wracaj do zdrowia kochana

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.