Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Dziewczęta,

poczytałam tu i ówdzie o dietach nisko węglowodanowych (a protal w końcu takową jest) i eksperci twierdzą, że jednak trzeba utrzymywać ujemny bilans energetyczny, inaczej tłuszcz się nie będzie spalał. Czyli, krótko mówiąc, kalorie też się liczą. Spróbuję je od dzisiaj liczyć i nie przekraczać 1000kcal, może coś się ruszy.

Pozdrawiam Was w ten ponury dzień!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś trzeci dzień z białkami. No cóż, trochę monotonny jadłospis ale ma co wybrzydzać, skoro można jeść do woli, prawda? :)

Magda75 spróbuj na zaparcia wypić rano na czczo zrobioną wieczorem zieloną herbatkę; na większość to działa po kilku dniach...

Mam do stracenia całe 16kg. Zła jestem na siebie bo na początku listopada ważyłam o całe 7kg mniej niż teraz. Zapuściłam się strasznie. Dzieciaki zaczęły chorować więc większość czasu spędzaliśmy w domu. A same wiecie jak się nigdzie nie wychodzi to cały czas się wpada w domu na lodówkę, hi, hi

Książka w końcu do mnie dotarła i staram się czytać choć przy moich rozbójnikach to nie jest łatwe....

Miłego dnia wszystkim! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliweczka, Anula1978 co do jogurtów naturalnych, to ja również nie jest takiego o zawart. tł. 0%. Uwielbiam jogurt naturalny Zott Jogobella; w sumie to zanim się zaczynałam odchudzać to zjadałam sobie wieczorkiem. Świetnie smakuje z siemieniem lnianym. Zawiera on 3%tł. ale przy minimalnej dawce węgli. Warto na to zwrócic uwagę, ze coś co ma 0%tł. zawiera bardzo dużo węglowodanów, co nie jest też nam wskazane

Podobnie rzecz się ma z serkiem wiejskim light (Piątnica) - ma 3% tł. A zwykły twaróg półtłusty ma go 4%...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ,właśnie ,stałam w supermarkecie przy półce z nabiałem chyba godzinę i szukałam jogurtów z niską zawartością tłuszczu i stwierdziłam że zawierają one bardzo dużo węglowodanów. Im tłuściejszy jogurt tym mniej węglowodanów.Więc odpuściłam sobie jedzenie jogurtów i serków 0% .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny!

Powiedzcie mi jeszcze jedno: czy jeśli mało jem to mogę przez to mało chudnąć? Bo wtedy jest dostarczane białko w małych ilościach....... jak do tej pory zjadłam jogurt naturalny danona -mały i serek naturalny homo. Ale po propstu mi się nie chce jeść ale wzięłam 2 kapsułki chromu rano. Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula1978 tylko przełożyć przez kolano i lać!!! Kobieto, chcesz się zagłodzić? Fajnie, że jesz białko, ale zdecydowanie za mało ilościowo. A gdzie jakieś mięsko lub rybka? Tak nie można :)

Aha, staraj się jeść choć po troszkę ale co trzy godzinki. Wtedy organizm jest na stałym poziomie i nie robi nam dziwnych niespodzianek jak zjemy tylko dwa posiłki dzienne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamo Kasiu ale ja wcale nie jem 2 posiłków dziennie. Tylkojak na razie jestem w pracy i przez ten czas to zjadłam A w domu to jem albo rybkę z patelki grilowej, albo jakieś miąsko podpieczone bez tłuszczu, albo makrelę wędzoną it.. Nie robiłam jescze mielonych anii zapiekanego miesa ale na to przyjdzie czas. Tylko chodziło mi o to, ze może mało tych białek dostarczak jak łykam chrom....i dlatego waga nie chce tak spadać jak Wam Kochane. Ale w żadnym wypadku się nie głodzę.

A powiedzcie jeśli teraz skończę I fazę to II zaczynam od czystych białek czy białek z warzywami? bo nie iowem jaką kolejność sobie ustalić.....pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwarty dzień na diecie, od. pon straciłam 3 cm w talii, ze 2 w biodrach i ok. 2,5 w udzie. Juppi!! :) koleżanki pukają się w głowę, jak mówię, że chcę schudnąc 15 kg, więc stwierdziłam, że będę obserwować efekty - jeśli będę zadowolona, to przejdę do utrwalania nawet jeśli nie osiągnę minus 15.. mój głowny problem to dolna część brzucha, mam bardzo duży biust (70JJ) i w miarę szczupłe nogi i dupkę, tylko TEN BRZUCH!!!!!

Dzieczyny, ja też ponawiam pytanie - co z tym budyniem??

a poza tym to jak z tymi węglowodanami? to lepiej unikać tłuszczy, czy węglowodanów, bo jak widać te dwie rzeczy się wykluczają? :)

i jeszcze mam pytanie - o słodzik - nie kupiłam na razie takiego w proszku, czy można rozdrobnić w moździerzu ten w pastylkach? ja nie słodzę herbaty, ale są różne potrawy z aspartamem. Na tym w pastylkach jest napisane, żeby nie używać do pieczenia i gotowania, więc nie wiem.. :)

PS. moja mama też jest zadowolona i mówi, że jej jakby mniej

PS. 2. czy ktoś robił kogel-mogel ze słodzikiem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.