Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dorotaxx a czy ty ćwiczysz? Moze trzeba diete wspomóc ruchem? Ja w pasie mam mniej 2 cm od poczatku diety; w biodrach 4 cm mniej; ale waga stroi w miejscu albo idzie do góry. Odchudzam sie jak pisalam od 21 stycznia i marne efekty , najpierw szybka utrata 3 kg a potem waga idzie do góry (moze dlatego ze jestem przed okresem pare dni) Wczoraj zgrzeszylam ale dzisiaj po mierzeniu jestem pełna optymizmu i zaczynam dalej zmagac sie z kilogramami. Poza tym ide zaraz na dwór pojeżdzic na rowerze albo naspacer! Pozdrawiam Was :mrgreen:

Nowych przepisów jeszcze nie ma niestety. Gdzies wyczytalam ,ze ksiazka bedzie dostępna dopiero w marcu. W przyszłym tyg, jade do księgarni zapytac

Sorki coz\s żle wkleiłam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomnialo mi sie, ktoras z was pytal o jogurt naturalny bez cukru znalazlam taki w carefourze firmy "1" - zjadliwy; teraz testuje Bielucha naturalnego bez tłuszczu ale chyba ma trche tłuszczu. Wczoraj w lidlu kupilam jogurty dietetyczne fit i zajadam z bialym serem 0% Piatnicy z kilkoma łyzkami jogurtu - zupelnie inny smak:) polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie, Benek, ja już nie jestem w fazie z warzywami tylko znowu same proteiny. Miałam 7 dni fazy uderzeniowej, potem 5 dni z warzywami , teraz do jutra włącznie znów tylko białko i od wtorku znowu dojdą warzywa to będzie lepiej.

Masz racje zapomniałam o tym że mogę jeść owocowe jogurty, ale szybko to nadrobię.

Co do zmiany rodzaju diety to nie ma mowy mam zamiar wytrzymać, żadna z dotychczasowych diet nie była lepsza od tej.

Kupiłam sobie parowar, mam zamiar w tym przygotowywac posiłki, za jakiś czas powiem czy było warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko dzięki, po 1 dniu ja 1,5 kg, mąż 2 kg, ale mam takie przemyślenia: staram się jeść dużo tych protein, natomiast to się po prostu nie da, i z pewnością zjedliśmy mniej niż zwykle się pożera. Mam więc nadzieję, że taki mechanizm niedojadania byle czym się utrwali bo to by była ogromna korzyść.

pozdrawiam i na razie walczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello wszystkim!

Drugi dzień z warzywami - myślałam, że oszaleję z możliwości jedzenia WRESZCIE warzyw, które uwielbiam, ale powiem Wam, że bez rewelacji :mrgreen: chyba rzeczywiście zaczyna mi się nie chcieć za bardzo jeść. Tylko śni mi się jedna kromka chleba, hehe, tego się nie da niczym zastapić :oops:

Specjalnie nie mam wagi, mam zamiar się ważyć raz na jakiś czas u mamy, za to mierzę obwody - różnica między poniedziałkiem, a sobotą w obwodach (suma - biust, pod biustem, talia, biodra, udo) to 17 cm - to do mnie przemawia!!! :D

Jestem na dobrej drodze do wciągnięcia kilku koleżanek, w kupie raźniej :-(

Pozdrawiam wszystkie Proteinki, trzymajmy się, nie dajmy się, a latem sobie pogratulujemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was dziewczyny dzisiaj 6 dzien fazy uderzeniowej na razie jes dobrze chociaz jak pije kawe to marzy mi sie cos słodkiego kiedys zawsze jakies ciacho musiało byc a teraz pomarzyc .Mam nadzieje ze nie zgrzesze .Trzymam kciuki za was nie poddawajmy sie bo warto pozdrawiam :mrgreen: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie poddam,napewno!!!Kiedy mam chwile zwątpienia oglądam zdjęcia z grudnia i patrzę na moje 9 kg.więcej :mrgreen:

hehe ja robie podobnie. A jeszcze lepiej przykleić do lodówki starą fotke , skutecznie zniechęca do podjadania!

ps. zakładajac ten wątek wiedziała,ze dołączy do mnie kilka dziewczyn ale nie przypuszczałam,ze będzie nas tak duzo!! Cieszy mnie to ogromnie .Pozdrawiam Was wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie, Benek, ja już nie jestem w fazie z warzywami tylko znowu same proteiny. Miałam 7 dni fazy uderzeniowej, potem 5 dni z warzywami , teraz do jutra włącznie znów tylko białko i od wtorku znowu dojdą warzywa to będzie lepiej.

Masz racje zapomniałam o tym że mogę jeść owocowe jogurty, ale szybko to nadrobię.

Co do zmiany rodzaju diety to nie ma mowy mam zamiar wytrzymać, żadna z dotychczasowych diet nie była lepsza od tej.

Kupiłam sobie parowar, mam zamiar w tym przygotowywac posiłki, za jakiś czas powiem czy było warto.

Parowar to dobra rzecz, już go testowałam, jeszcze przed dietą. Musisz tylko uważaĆ bo warzywa szybciej się w nim gotują. Kupiłam sobie też patelnie grillową - cudowna rzecz, praktycznie wszystko na niej robię. O tej soli tak wspomniałam bo byłam na stronie z przepisami i napisałaś tam, że natarłaś kurczaka solą.... Dlatego tak sobie skojarzyłam z Twoją goryczą w ustach. Yva8 ma racje sól nie jest zabroniona, przejęzyczyłam się.

Od razu widać że masz lepszy humor niż ostatnio. Fajnie, że jesteś uparta i zostajesz z nami na polu walki z "kulkami tłuszczu" :-(

Pozdrowionka!!!! :mrgreen: :D :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.