Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj 7 dzień

spadło mi 3,5 (dokładnie będzie jutro rano). Dukan pisze że po 2,3 dniach przechodzi apetyt a ja jestem ciągle głodna. Smakuje mi wszystko co sobie przygotuję do jedzenia. Wczoraj zrobiłam placki (po swojemu) na trzech tabletkach słodzika. Smakowały mi tak jak bym jadła tort :oops: . Jutro wprowadzam warzywa, no i już z góry wiem, że będę ciągle głodna, bo lubię warzywa w każdej postaci. Czy któraś z proteinek też tak lubi jeść?

Pocieszcie mnie, że to przejdzie.

Przeziębiłam się, czy tabletki mają jakiś ujemny wpływ na dietę?

:mrgreen: Pozdrowionka!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Tak jak pisałam wcześniej, ponownie zaczęłam moje zmagania z utratą kilogramów. Dziś 6 dzień (pierwszy dzień po diecie czysto proteinowej i 2 kg mniej). Cieszę się bardzo, że tak tu nas dużo i aktywnie się wspieracie, bo przyznam szczerze że ja również na wasze wsparcie liczę. Czuję się dobrze i jestem pełna optymizmu. Daję sobie czas do świąt wielkanocnych, potem utrwalanie wagi i na urlopie może wreszcie nie będę wyglądać jak hippo :mrgreen:

Pozdrawiam serdecznie

Witamy Cię Kaszko!!!

Nie zawiedziesz się na nas, zawsze ktoś Ci doradzi i wspomoże jak będziesz miała doła. Na wakacje to pewnie większa cześć nas już będzie w formie. Tego życzę Tobie, Proteinkom no i sobie!

Pozdrowionka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was dziewczyny dzisiaj 6 dzien fazy uderzeniowej na razie jes dobrze chociaz jak pije kawe to marzy mi sie cos słodkiego kiedys zawsze jakies ciacho musiało byc a teraz pomarzyc .Mam nadzieje ze nie zgrzesze .Trzymam kciuki za was nie poddawajmy sie bo warto pozdrawiam :D :D

Kup sobie jogurt 0% owocowy, albo zrób sobie placki ze słodzikiem. :mrgreen: :oops: :-( :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benek nie przejmuj się apetytem,ja też tak miałam,ale przeszło i Tobie też pewnie przejdzie za czas jakiś  :mrgreen: Ale to chyba dziewczyny z Pomorza taki apetyt mają  :-( ,bo chociaż mieszkam 12 lat na Podlasiu to urodziłam się i mieszkałam na Pomorzu a dokładnie w Rumi ,a to niedaleko Wejherowa  :oops:

Muszę przyznać że podczas dni z warzywkami jestem bardziej głodna niż na samych proteinach.Dlaczego??Nie mam pojęcia.

Jeśli jesteś chora to bierz leki bo zdrowie jest najwazniejsze!!!Z tego co wiem to leki nie przeszkadzają w stosowaniu diety.

Pozdrowionka dla wszystkich Proteinek!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Robaczki :-(

wczoraj zaczęłam ,stwierdziłam,że lepiej w niedzielę ,bo wszystko co zaczynam w poniedz,kończyło się katastrofą:mrgreen:

Było ok.No powiedzmy do wieczora potem zaczęło za mną chodzić coś słodkiego ale jakoś pogoniłam te słodkie myśli:)

Jako,że moja"kochana" mamusia drapnęła mi książkę i się sama odchudza w najlepsze,chcę Was zapytać o kilka rzeczy:

Czy faktycznie trzeba pić tyle wody? wczoraj wypiłam jakieś 0,7 i miałam dość.

Czy książka wspomina coś o ilości wypitej kawy? Bo pije ok 4 kubków dziennie.

Powiedzcie mi też czy wspomaganie diety ruchem daje lepsze efekty czy nie ?

Chociaż chyba wpadło mi w oko że cwiczenia fiz. są zabronione w fazie uderzeniowej.

Do Benek - słuchaj może przerzuć swoje myśli na coś innego niż dieta i odchudzanie.Ja przynajmniej tak miałam,jak byłam czymś zajęta było ok.Ale jak siedziałam bezczynnie to kiepsko było

Pozdrawiam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Robaczki :-(

wczoraj zaczęłam ,stwierdziłam,że lepiej w niedzielę ,bo wszystko co zaczynam w poniedz,kończyło się katastrofą :mrgreen:

Było ok.No powiedzmy do wieczora potem zaczęło za mną chodzić coś słodkiego ale jakoś pogoniłam te słodkie myśli:)

Jako,że moja"kochana" mamusia drapnęła mi książkę i się sama odchudza w najlepsze,chcę Was zapytać o kilka rzeczy:

Czy faktycznie trzeba pić tyle wody? wczoraj wypiłam jakieś 0,7 i miałam dość.

Czy książka wspomina coś o ilości wypitej kawy? Bo pije ok 4 kubków dziennie.

Powiedzcie mi też czy wspomaganie diety ruchem daje lepsze efekty czy nie ?

Chociaż chyba wpadło mi w oko że cwiczenia fiz. są zabronione w fazie uderzeniowej.

Do Benek - słuchaj może przerzuć swoje myśli na coś innego niż dieta i odchudzanie.Ja przynajmniej tak miałam,jak byłam czymś zajęta było ok.Ale jak siedziałam bezczynnie to kiepsko było

Pozdrawiam :oops:

Anachoda,

najlepiej pić 1,5 - 2 l płynów różnych, wody jak najwięcej, ale herbata kawa, zioła też się wliczają w bilans, teoretycznie nie ma ograniczeń ilościowych co do kawy (bez cukru, mleko0%) ale tak, żeby serce wytrzymało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Robaczki :D

wczoraj zaczęłam ,stwierdziłam,że lepiej w niedzielę ,bo wszystko co zaczynam w poniedz,kończyło się katastrofą :-(

Było ok.No powiedzmy do wieczora potem zaczęło za mną chodzić coś słodkiego ale jakoś pogoniłam te słodkie myśli:)

Jako,że moja"kochana" mamusia drapnęła mi książkę i się sama odchudza w najlepsze,chcę Was zapytać o kilka rzeczy:

Czy faktycznie trzeba pić tyle wody? wczoraj wypiłam jakieś 0,7 i miałam dość.

Czy książka wspomina coś o ilości wypitej kawy? Bo pije ok 4 kubków dziennie.

Powiedzcie mi też czy wspomaganie diety ruchem daje lepsze efekty czy nie ?

Chociaż chyba wpadło mi w oko że cwiczenia fiz. są zabronione w fazie uderzeniowej.

Do Benek - słuchaj może przerzuć swoje myśli na coś innego niż dieta i odchudzanie.Ja przynajmniej tak miałam,jak byłam czymś zajęta było ok.Ale jak siedziałam bezczynnie to kiepsko było

Pozdrawiam :D

Ćwiczenia Dukan odradza w fazie uderzeniowej przy bardzo dużej otyłości. Ja tam uważam, że ruch + dieta to dobra rzecz. Zaznaczam, że nigdy nie byłam sportsmenką (ze sportów to poker :mrgreen:) ale zaczęłam rok temu chodzić na aquaaerobic i polecam!!!!

Chadzam też na taniec arabski, ale ost. się opuściłam.. :D

no i próbuję z tą aerobiczną 6, o której była mowa wcześniej - po basenie mam niezłe mięśnie, ale i tak czuję..

Ja też jestem głodna, z tym, że jak sobie pomyślę co właściwie bym zjadła (nawet z rzeczy nielegalnych) to właściwie nie wiem.. tylko chleb mi się nadal śni.. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że podczas dni z warzywkami jestem bardziej głodna niż na samych proteinach.Dlaczego??Nie mam pojęcia.

dlatego,ze białka pozostawiają na bardzo długo uczucie sytosci co wyraznie zmniejsza apetyt.

Warzywa nie sa zbudowane z białek przez co po ich spozyciu szybciej czujemy głód.Podobnie jest z węglowodanami. Kiedy zjemy kromke chleba albo porcje ziemniaków bardzo szybko powraca uczucie głodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Wam brakuje chleba, zróbcie sobie protochlebek wg przepisu Dukana, ja zrobiłam wczoraj i był super. trzeba dokładnie wymieszać 2 jajka z 2 łyzkami twarożku homo. 4 łyżki otrębów owsianych i 2 łyżki pszennych trzeba zmiksować, żeby wyszło coś ala mąka, mieszamy z jajkami, dodajemy kilka kropli jakiegokolwiekm aromatu i łyżeczkę drożdży rozpuszczonych w odrobinie wody.

Ja dodałam jeszcze łyżke otrąb (oczywiście zmiksowanych), bo mi sie wydawało za rzadkie, i przelałam wwzystko do małej foremki aluminiowej wysmarowanej protoolejem i wysypanej mąką kukurydzianą. Wstawiłam to do lekko nagrzanego piekarnika i piekło się, aż urosło i zbrązowiało. Po ostygnieciu pokroiłam na kromeczki. Wyszło 12 kromek pysznego chlebka. Zeby nie przesadzać z otrebami zjadam 2 kromki dziennie.

Spróbujcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.