Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję MamoKasiu zapisałam stronę w ulubionych ale możliwe że będę miała dostęp jeszcze taniej-zobaczymy w przyszłym tygodniu. Jeśli nie, to kupię tam i nie tylko to bo widzę że cena na wiesiołka też jest tam kusząca. to będę miała za jednym przesłaniem.

No tak, dzisiaj rano waga jak wczoraj ale spoko, 5 kg w 20 dni to jest bardzo dużo nie ma co narzekać. Też się zastanawiam nad suwaczkiem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samanta, u mnie waga dziś też jak wczorajsza. Dziś zaczynam drugi raz proteiny. Mi w 10 dni spadło ponad 3kg. Tez nie narzekam, zwłaszcza, ze jestem po takich wahaniach wagi i nieciekawych dietach; jestem w szoku, ze mój organizm jeszcze reaguje na jakiekolwiek diety :mrgreen:

Na jakie dolegliwości stosujesz wiesiołek? To źródło nnkt, tak? Fajnie wpływa na stan skóry

Swoja drogą zastanawiam się nad włączeniem linei do naszej diety. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiołek jest bardzo dobry na wszystko związane ze skórą ale już dawno wiem że stosując dietę trzeba go brać żeby skóra wyglądała ładnie a nie zwisała tu i ówdzie. Bardzo go polecam, jest rzeczywiście świetnym roślinnym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych. Wszystkim kobietom służy a odchudzającym się szczególnie. Ostatnio go zaniedbałam i czas to naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Dzisiaj ciocia mi powiedziała o tej diecie :-( przeczytałam kilka Waszych stron i muszę przyznać, że jestem pełna nadziei, że może w końcu uda mi się schudnąć a mam do zrzucenia jakieś 20 kilo :oops:

Nie mam jednak książki i będę musiała polegać na Waszych wpisać ale może chociaż tym razem mi się uda :mrgreen: Nie wiem jednak czy dobrze zrozumiałam i proszę Was o odpowiedz: przez pięć dni mam jeść same białka a następnie białka z warzywami i znowu pięć dni same białka i znów 5 dni białek z warzywami??? Proszę pomóżcie mi!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Anusiaanulka :mrgreen:

Dobrze zrozumiałaś. Zaczynasz od fazy uderzeniowej, trwającej maksymalnie 10 dni. opiera sie ona na chudym nabiale. Jedz ile potrzebujesz i najlepiej przez pierwsze dni nie czekaj na głód, tylko jedz zanim go poczujesz. Później zaczyna sie faza naprzemienna. do diety wprowadzasz warzywa, ale nie wszystkie. Najlepiej kup książkę. Jest bardzo fajnie napisana i zawiera wiele cennych wskazówek

I bardzo dużo pij. Woda, herbata, ziółka ( może być ze słodzikiem ) a nawet cola light.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszę się, że jest ktoś kto będzie mnie wspierał :oops: niestety na mojego męża nie mam co liczyć bo pewnie jak usłyszy, że znowu się odchudzam to tylko mnie skrytykuje i powie, że najlepsza dieta to jest mniej jeść i ćwiczyć :mrgreen: a ja chciałabym udowodnić mu, że tym razem się uda :-(

a czy mogę jeść omleta z jajek ale dodać do niego mąki troszkę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.