Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Mąka i wszystkie produkty węglowodanowe sa zakazane. Ale myślę że możesz dodać troszke mąki kukurydzianej, Dukan dopuszcza jej użycie w niewielkich ilościach. Ale żeby osiągnąć najlepszy rezultat na starcie, który strasznie motywuje do działania :mrgreen: korzystaj tylko z produktów dozwolonych. Na samym początku Dorota dokładnie pisze co mozna jeść. podam Ci taki przykładowy jadłospis na dzień:

Śniadanie: jajecznica z plastrem chudej szynki smażona bez tłuszczu

Drugie śniadanie: serek wiejski light

Obiad: pierś kurczaka pieczona w folii lub na patelni grilowej, podana z sosem czosnkowym z jogurtu light

Kolacja: pasta z dwóch jaj na twardo i puszki tuńczyka w sosie własnym :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszę się, że jest ktoś kto będzie mnie wspierał :oops: niestety na mojego męża nie mam co liczyć bo pewnie jak usłyszy, że znowu się odchudzam to tylko mnie skrytykuje i powie, że najlepsza dieta to jest mniej jeść i ćwiczyć :mrgreen: a ja chciałabym udowodnić mu, że tym razem się uda :-(

a czy mogę jeść omleta z jajek ale dodać do niego mąki troszkę??

polecam otręby owsiane - a konkretnie zmielone otręby, bo zwykłej mąki używać nie można

nawet niezmielone możesz jeść np. z jogurtem. Są pycha, byle nie przesadzić (one też mają troszkę węglowodanów)

I pamiętaj - conajmniej 1,5 litra wody, a lepiej nawet jak więcej

no i trzymam kciuki :]

mam to samo, ale z tatą, ciągle sobie żartuje z tej diety, ale my im jeszcze pokażemy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam już swój suwaczek :oops: jak na razie pokazuje zero ale liczę na to, że za kilka dni będę sobie żabką skakała do przodu :mrgreen:

zaczynam dietę i jak na razie mam mętlik w głowie ale wierzę, że sobie poradzę :-( od rana przeglądam Wasze wpisy i wszystko skrzętnie notuję :D Jutro wybieram się na poważne zakupy - choć u mnie sprawa z tym jest o tyle gorsza, bo mieszkam za granicą gdzie mamy tylko jeden sklep z polską żywnością i ciekawa jestem czy wszystko uda mi się kupić :D

Kochane trzymam za Was kciuki :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc chudzinki

No jest tak jak przypuszczałam : nie tylko nie schudłam ani grama w ciągu 5 dni z warzywami ale jeszcze odzyskałam kilogram. No trudno, od dzisiaj znowu same białka i zobaczymy.

MamoKasiu chyba rzeczywiście zanabędę ten Bodymax bo ledwie łażę i zdycham po kątach. Szkoda że dzisiaj nie poszlam do apteki bo teraz już tylko dyżurna na drugim końcu miasta a aż tak zdesperowana nie jestem. A drogie to jest?

Dziewczyny ja sobie ugotowałam galaretkę z całego kurczaka w poprzedni weekend i jeszcze mam troszkę a z octem winnym to jest bardzo dobre, nawet nie myślę że to jest dietetyczne, no tyle że bez pieczywa ale to już trudno.

Natomiast podpadły mi te jogurty smakowe z Lidla bo na nich jest napisane 0% na froncie ale jak się wczytałam w skład to sie okazało że one mają 1,5% tłuszczu to nie wiem czego dotyczy to 0%. I nie wiem czy mogę je jeść bo jednak mają trochę tłuszczu a tak mi smakowały.

SAMANTA!!!! te jogurty są w czteropaku, firmy Ballino. Mają nieciekawy wygląd a na wieczkach pisze Fruit-Yogurt 0,2% . Innych nie kupuj!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Benek, jutro znowu idę na zakupy to przejrzę.

MamoKasiu nie mam linka do wiesiołka bo dotychczas dostawałam go kupiony poza Polską ale to mi się już skończylo i ostatnio kupiłam sobie w normalnej aptece. Zapłaciłam coś 30 albo 40 zł nie pamiętam dokładnie. Jednak trzeba będzie poszukać w necie, może być taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki yva8 ,już się nie przejmuję i też wstawiłam sobie suwaczek,a co mi tam  :mrgreen: Mam tylko malutki problemik z wagą startową ponieważ się nie pokazuje ,a zamiast niej jest zero.Może waga startowa była tak duża że na suwaczku miejsca brak hehehehe  :oops: :-( :-DPozatym zamiast mojej obecnej wagi pojawiły się kilosy które zrzuciłam.Jak to zmienić??? A Wy dziewczynki nie miałyście podobnych problemów z suwaczkiem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie wiem co mam zrobić żeby było widać moje zdjęcie przy wpisach??

a te jogurty z Lidla to są w takich białych opakowaniach i są tam bodajże dwa smaki?? Ile dziennie można jeść takich jogurtów?? Dozwoloną ilość?? Pytam, ponieważ znając siebie będę miała ochotę na podjadanie, więc mogłabym te jogurty?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, widzę, że temat jogurtów na czasie. Dziś już nie mam siły chyba, ale jutro spróbuję wyprodukować jogurt - robiłam wiele razy, ale zawsze z normalnego mleka, pierwszy raz spróbuję z 0% + 0% jogurt - jak nie wyjdzie, to jogurt dodam normalny - 2-3 łyżki na litr mleka chyba mnie nie zabiją :mrgreen:

Mam pytanie - a jak Wasza cera? - zaczęły mi się robić różne "syfki" i mojej mamie, która ma normalnie rewelacyjną cerę, jakieś też - wmawiamy sobie, że nam się organizm oczyszcza :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Proteinki:-) ja od dzis poraz kolejny na diecie;-) codziennie zagladam na forum i czytam wasze posty i osiagniecia. Gratuluje wyniikow:-)

Sliweczko ja ci odpowiem-sprobuj edytowac swoj suwaczek i zamiast zaznaczyc Weight Change zaznacz Weight,ja za pierwszym razem mialam tak jak ty same kilogramy a jak zmnienilam pokazala mi sie waga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.