Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

malutka jestem bo mam tylko 158cm :mrgreen: a można jeść dowolną ilość tych jogurtów?? a co z ciepłym mlekiem i płatkami??

Cześć anusiaanulka:)

O płatkach to zapomnij. Tutaj same białeczka na początek. Jajka chuda wołowinka,drób,cielęcina.Żadnej wieprzowinki,chudy nabiał. Dukan piszę ,że nie ma ograniczeń w spożywaniu.Ale ja staram się pilnować i nie obżerać.

Od jutra zaczynam naprzemienną ,nawet nie mam specjalnie ochoty na warzywa.

Do tej pory 3,5 kg w dół:oops:

Ps.dzięki za linka do Zebry Śliweczko:)

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytuję Dukana: "Chudy nabiał o owocowych smakach jest dozwolony w umiarkowanej liczbie (dwa razy dziennie), jednak ci, którzy pragną od razu uzyskać piorunujące efekty kuracji, powinni go unikać w fazie uderzeniowej."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co ja mogę jeść przez cały dzień żeby nie czuć głodu??? :oops:

kefir 0%. jogurt naturalny 0%, chudy ser biały 0% (np. piątnicy), dowolna ryba - ryba wędzona, ryba pieczona lub smażona (bez tłuszczu), w sosie własnym, byle nie w oleju lub pomidorach, szynka chuda drobiowa, indyk, kurczak (najlepiej pierś) gotowana, smażona, grillowana, pieczona, jaja w każdej postaci, przyprawy dowolne, ewent. odrobina musztardy, najlepiej dijon, ewent. kawałek ogórka konserwowego, cebulka konserwowa. Woda, herbata, kawa, ziółka, chude mleko, cola zero lub light - jeśli cokolwiek słodzisz, to słodzik. Jest wątek dotyczący przepisów na I fazę.

Smacznego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mam dzień konia:nic tylko bym jadała i jadła...

Zrobiłam pieczeń rzymską z sosem czosnkowym; cała moja rodzinka wcinała i prosiła o jeszcze :oops:

A przed chwilą, o zgrozo, zajadałam się zebrą. Smaczne to to, nie powiem

Chyba idę zaraz spać by już nic więcej dziś nie zjeść. A jutro to na wagę nawet nie spojrzę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzika dziękuję a już myślałam, że będzie tak kolorowo :D Zacznę moją dietę od wtorku bo jutro to muszę zakupy jakieś zrobić :D Mam nadzieję, że wytrwam :mrgreen: :oops: :-( Trzymajcie za mnie kciuki - PROSZĘ!!!

nie ma sprawy ;]

i pamiętaj - jedz tyle ile chcesz, nie ograniczaj się w ilości tylko w rodzaju jedzenia ;D

i pij dużo dużo wody

pozdrawiam

Cześć Heloizo - też skusiłam sie na suwak

z dietą jakoś daję radę ;]

pozdrawiam również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mam dzień konia:nic tylko bym jadała i jadła...

Zrobiłam pieczeń rzymską z sosem czosnkowym; cała moja rodzinka wcinała i prosiła o jeszcze :D

A przed chwilą, o zgrozo, zajadałam się zebrą. Smaczne to to, nie powiem

Chyba idę zaraz spać by już nic więcej dziś nie zjeść. A jutro to na wagę nawet nie spojrzę :D

Hehe, MamoKasiu, widzę coraz więcej podobieństw - co prawda większość dnia spędziłam na targach i jadłam niedużo, ale odkąd do domu przyszłam!!!!... zgroza!!!! i też pieczeń rzymską i moją chudą zebrę :mrgreen: tak a propos - zebra (w każdym razie ta moja niesłodka chudzina) duzo lepsza jak się ją je nie bezpośrednio z lodówy, tylko postoi - taka budyniowata się robi..

a ja od wtorku znowu warzywka - mam w planach sałatę z krewetkami z grilla i faszerowaną paprykę :oops:

A jutro po dwutygodniowej przerwie związanej z bliżej nieokreslonym choróbskiem znowu idę na basen!!!!! ciekawe, czy będę lepiej wyglądać w kostiumie :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzika dziękuję a już myślałam, że będzie tak kolorowo :D Zacznę moją dietę od wtorku bo jutro to muszę zakupy jakieś zrobić :D Mam nadzieję, że wytrwam :mrgreen: :oops: :-( Trzymajcie za mnie kciuki - PROSZĘ!!!

Zobaczysz, nie będzie tak źle - na początku się wydaje, że bedzie strasznie monotonnie, a potem się rozkręcisz - na forum jest sporo przepisów, a z każdym dniem i Tobie się będą rodziły nowe pomysły kulinarne.. a po paru dniach to nawet nie kusi, jak inni jedzą "niedozwolone" rzeczy.. a ponieważ naprawdę szybko widać pierwsze efekty, to to mobilizuje i nakręca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję asienka19873,udało się z tym suwaczkiem.Teraz widać moją słoniowatą wagę  :D .

Dołączam się do tego co napisała dzika,anusiaanulka-będzie dobrze.Kiedy ja zaczynałam stosować dietę tj.1 stycznia,nie było jeszcze na forum tylu przepisów na jedzonko nam dozwolone.Musiałam sama wymyślać co by zjeść zgodnego z dietą i jeszcze na dodatek żeby było zjadliwe.Teraz dużo dziewczyny podpowiadają i można jeść smacznie,a zarazem "nie grzeszyć" jedząc niedozwolone żarełko  :oops: .Po kilku dniach przyzwyczaisz sie do dietowego jedzonka ,a z czasem wejdzie Ci to w nawyk  :-( Ja gotuję osobno mojej rodzince (mąż i czworo dzieci ) ale nie kusi mnie już podjadanie co smaczniejszych kęsów z ich obiadków. Dasz radę!!! Trzymam kciuki za Was wszystkie kochane dziewczynki!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Panie, zrobiłam nowy suwaczek z dag, udało się, a że w fazie z warzywami spadam o 300-400 dziennie, chciałam to jakoś odznaczć. Tu uwaga, po kg trzeba napisać kropkę, nie przecinek, to był mój błąd.

Od jutra znowu same proteinki, czuję się świetnie i nie chcę słuchać, że Wam ciężko :mrgreen: ,

Pamiętajcie (MamoKasiu i Dzika) możecie jeść do woli, więc nie miejcie wyrzutów sumienia z powodu obżarstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzika smakuje mi zebra, ale mam kilka pomysłów co do innych deserów na zimno; dziś idę po produkty i będę improwizować. Chce zrobić coś a'la serniczek. O efektach powiadomię

Co do wagi dzisiejszej; pokazuje 40dag więcej niż wczoraj. Ale pocieszam się, że większość ze mnie wyleci :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.