Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Widzę, że znów zasiliło sie nasze forum nowymi odchudzaczkami- brawo!!Witajcie odwazne kobietki. Ja mam takie przemyślenie w związku z wieloma pytaniami dotyczącymi, które produkty i gdzie mozna kupic- co jest dozwolone dla nas, żeby nie tracić czasu na szukanie, to moze by taki dzialik otworzyc- gdzie co kupic. Wiele sklepów typu chociażby LIDL jest w wielu miastach- co wy na to. A tak ogólnie to ja MamoKasiu wczoraj tez jadłam jak najeta i ciągle czułam głód, ale wolno- byle przepisowo i wcale na wadze nie jest więcej :mrgreen: . POzdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam również nowe Protalowiczki i oczywiście te stare" też. Jest miło patrzeć jak powiększa się nasze grono-zawsze lepiej o podpowiedź. Ja się jeszcze nie zaważyłam bo nadal nie mam wagi....i w końcu muszę iść na zakupy i ją kupić bo jakoś nie mam przez to motywacji ale nie poddaje kochane. Powiedźcie mi czy można jeść chrupki kukurydziane i kisiel? A prze to picie dużych ilości płynów stale biegam w pracy do ubikacji.....jednak nie byłam już kilka dni na dłuższym posiedzeniu (wiecie o co chodzi) - jem otręby choć niecodziennie i nawet wypiłam już wczoraj Normosan. Ale w fazie z warzywami nie było tego... Też zrobię pieczeń i zebrę....bo trochę słodkiego brak choć nie aż tak bardzo.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

Sliweczko nie ma za co!:mrgreen: -0.6kg mniej :oops: ja zrobilam wczoraj zebre i powiem wam ze jest pyszna! zamiast wanili uzylam takiego proszku cytrynowego,mmmmmniam jest taki lekki ,zrobilam z polowy skladnikow bo dla mnie to za duzo z 2 kubkow. dzis na sniadanie zrobilam sobie chlebek tostowy dukana,fajna sprawa z tym chlebkiem,do tego zjadlam chudziutka szyneczke i odtluszczony serek i sie najadlam;-) sycacy jest przez te otreby pewnie;-) pozdrawiam Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula1978- ja mysle ze kisiel mozna by bylo zjesc...ale cukier zastapic slodzikiem, co do tych chrupkow to raczej nie jestem przekonana. moze Dorotka cos poradzi??? ja tez latam co pol godziny na toalete;-) a moj narzeczony sie ze mnie nasmiewa ze caly czas blokuje lazienke;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić suwak:

1. Wchodzisz na stronę http://tickerfactory.com/

2.Klikasz na link: Weight loss

3. Wybierasz pasek, klikasz NEXT

4. Wybierasz suwak, klikasz NEXT

5. W polu: Choose a Password/Pin:wpisujesz swoje hasło do identyfikacji

W polu: Track odhaczasz weight change

W polu Weight Units: wybierasz opcję Kilograms

6. Wypełniasz pola: Your target weight:waga docelowa

Your starting weight: waga startowa

Your current weight:waga obecna

i klikasz NEXT

7. Wygeneruje Ci się tickers a pod spodem będzie bbCode. Skopiuj go i wróciwszy na swój profil na www.smaczny.pl wklej go w "edytuj sygnaturę"

8. Zatwierdż klikając "zmień sygnaturę"

Just bardzo ci dziekuje za instrukcje zaraz sie zabieram za ten suwaczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym bieganiem do łazienki to racja,ja też większośc dnia przesiaduję w łazience  :oops:

A ja dzisiaj na śniadanko usmażyłam placki otrębowe i dodałam do nich troszkę budyniu śmietankowego,polałam jogurtem ze słodzikiem i powiem wam...niebo w gebie,a po domu roznosił się zapach sernika  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny bardzo fajne te przepisy na słodkości i powiem Wam, ze dziś po pracy kupię twaróg i też upiekę serniczek. Ale Śliweczko - dodałaś do sera mleka albo jogurtu i budyniu? Na chleb tostowy też się zdecyduję i te leniwe...ale muszę kupić mąkę kukurydzianą bo nie mam. Ale czy jest ograniczenie jakieś w jedzeniu tych dobroci....czy tak jak z pozostałymi białkowymi...ile się chce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słuchajcie: gdyby zrobić serek topiony: ze zwykłego sera to robiłam tak - rozkruszyłam w szklanej misce i posypałam lekko sodką po czy przykryłam folią i odstawiłam w ciepłe miejsce. Po kilku dniach jakby się "zlał" i wtedy na patelnie dawałam łyżkę masła, ten serek i mieszałam -z robiła się lejącą konsystencja a później jak zestawiłam patelnię z ognia to dałam żółtko i do miseczki do ściągnięcia. I teraz gdyby zrobić z chudego sera a zamiast masła dać parafinę....? Co myślicie o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.