Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

ja niestety nigdzie nie mogę kupić otrębów zmielonych a sama nie mam ich w czym zmielić :) Nigdzie też nie ma sera odtłuszczonego - jest tylko półtłusty i tłusty - na serniczek :) Nie ma też nigdzie serka homogenizowanego odtłuszczonego :) Załamka :) (( No cóż muszę sobie jakoś inaczej poradzić....

Dzisiaj mój pierwszy dzień na diecie i tak:

zjadłam:

jogurt owocowy odtłuszczony, omleta z otrębami z 3 jajek i serek wiejski, szyneczki troszeczkę i do tego mnóstwo wody i herbatki zielonej :) Nie czuję jak na razie pustego brzucha i nie trzęsą mi się ręce z głodu - szok :D Na kolację przewiduję jogurt naturalny z piersią z kurczaka :)

Mam pytanko: bo trzeba pić minimum 1,5 litra napojów ale czy to ma być sama woda plus herbaty i kawa czy wszystko razem sumowane??? I czy ja w pierwszych dniach mojej diety mogę sobie zafundować deserek Zebrę??? Czy to raczej za szybko??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja Wam podpowiem jak można odchudzić nasze zgrabne :) ciałka od zewnątrz i pozbyć się nie tylko cm ale i cellulitu :)

3 łyżki kawy parzonej - może być najtańsza

1 małą łyżeczkę cynamonu

zalać to gorącą wodą - ciutkę zakryć - dobrze wymieszać i odczekać chwilkę aż się zaparzy. Następnie do tej mikstury wlać troszkę żelu pod prysznic i po kąpieli wmasować tą papkę w ciało - uda, pośladki i ramiona (ja smaruję wszędzie :D Po wszystkim wsmarować jakiś balsam do ciała. Mówię Wam dziewczyny - rewelacja!! :) Aha! Ważne! Uwaga kofeina dostaje się przez pory pod naszą skórę, więc jeśli chcecie zaraz po kąpieli położyć się spać to możecie mieć problemy ze zaśnięciem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam cos takiego :   post-7037-1234901851_thumb.jpg

To olej w sprayu,bez kalorii.Któraś z dziewczyn juz pisała że coś takiego nabyła.Skoro Dukan zezwala na smarowanie patelni ręcznikiem papierowym nasaczonym olejem to może to byłoby lepsze bo dietetyczne???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja Wam podpowiem jak można odchudzić nasze zgrabne :) ciałka od zewnątrz i pozbyć się nie tylko cm ale i cellulitu :)

3 łyżki kawy parzonej - może być najtańsza

1 małą łyżeczkę cynamonu

zalać to gorącą wodą - ciutkę zakryć - dobrze wymieszać i odczekać chwilkę aż się zaparzy. Następnie do tej mikstury wlać troszkę żelu pod prysznic i po kąpieli wmasować tą papkę w ciało - uda, pośladki i ramiona (ja smaruję wszędzie :D Po wszystkim wsmarować jakiś balsam do ciała. Mówię Wam dziewczyny - rewelacja!! :) Aha! Ważne! Uwaga kofeina dostaje się przez pory pod naszą skórę, więc jeśli chcecie zaraz po kąpieli położyć się spać to możecie mieć problemy ze zaśnięciem :)

No,no,no... będziemy nie tylko chude ale i piękne ehehe.Napewno wypróbuję.Dzięki Anusiaanulka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.