Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

a ja Wam podpowiem jak można odchudzić nasze zgrabne :) ciałka od zewnątrz i pozbyć się nie tylko cm ale i cellulitu :)

3 łyżki kawy parzonej - może być najtańsza

1 małą łyżeczkę cynamonu

zalać to gorącą wodą - ciutkę zakryć - dobrze wymieszać i odczekać chwilkę aż się zaparzy. Następnie do tej mikstury wlać troszkę żelu pod prysznic i po kąpieli wmasować tą papkę w ciało - uda, pośladki i ramiona (ja smaruję wszędzie :D Po wszystkim wsmarować jakiś balsam do ciała. Mówię Wam dziewczyny - rewelacja!! :) Aha! Ważne! Uwaga kofeina dostaje się przez pory pod naszą skórę, więc jeśli chcecie zaraz po kąpieli położyć się spać to możecie mieć problemy ze zaśnięciem :)

Anusiaanulka, chyba trzeba to cudo spłukać przed balsamem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla nowych i "starych" Protalowiczek!!!!

Ostatnio nic nie piszę bo jestem zbyt zmęczona, ale ponieważ jeszcze widzę, więc czytam wasze posty.

Mam pewne obawy co do kakao, niby odtłuszczone, ale jednak ma tłuszcz więc uważajcie, żeby nie było niemiłych niespodzianek w postaci zaparć lub stojącej w miejscu wagi.

wytrwałości kobitki no i naszemu rodzynkowi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam siostry w odchudzaniu!

Melduję, że zrobiłam absolutnie zerowy jogurt! Bardziej "zerowy" to już chyba być nie może. I wyszedł całkiem niezły. Jako, że eksperymenty to moja ulubiona rozrywka to spróbuję jeszcze zrobić w wersji mleko 0%, ale jogurt rozsiewający bakterie :D normalny. Ciekawe, czy będzie różnica w jakości.

Jeśli chodzi o chlebek to ja przećwiczyłam dwie opcje - z suchymi drożdżami i nie czekałam na wyrośnięcie i "normalnymi" z rośnięciem - ten drugi wyższy i bardziej "chlebowy", ten pierwszy bardziej mi smakuje.

Ponieważ dopiero wróciłam z pracy, zaraz idę podgrzać faszerowaną, pyszną paprykę, którą wykonałam w ciągu dnia.

W mojej rodzinie szczęśliwie nie występuje cellulit; czy ten peeling tylko na cellulit, czy na co innego też?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc tak: ja kupiłam oliwę z oliwek w spray - jedno "psiknięcie" jedna kaloria :)

peeling trzeba spłukać a później w smarować jakiś balsam - ja zazwyczaj oliwkę stosuję :) Dziś sobie zrobiłam i moja skóra nie tylko ładnie wygląda, jest gładziutka to jeszcze super pachnie!! :)

a ten peeling kawowy jest nie tylko na cellulit ale też super oczyszcza skórę i gubi się po nic co nieco cm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc tak: ja kupiłam oliwę z oliwek w spray - jedno "psiknięcie" jedna kaloria :)

peeling trzeba spłukać a później w smarować jakiś balsam - ja zazwyczaj oliwkę stosuję :) Dziś sobie zrobiłam i moja skóra nie tylko ładnie wygląda, jest gładziutka to jeszcze super pachnie!! :)

a ten peeling kawowy jest nie tylko na cellulit ale też super oczyszcza skórę i gubi się po nic co nieco cm :D

Hey;)

...naprawdę to działa, hmm muszę czym prędzej przygotowac taka miksturę:)

Spokojnego wieczorku dziewczęta!!! M:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis wstałam o 5; koszmar! Nie z chęci bynajmniej :D

Pije kawę z mlekiem 0% i próbuję się doprowadzić do stanu używalności.

Z przedszkola dla Antka nic nie wyszło, dopiero od września, ale przynajmniej już jest zapisany. Teraz jest straszny kłopot z miejscówkami w przedszkolach. Zresztą pierwszeństwo mają wszyscy przede mną, a więc samotne matki, dzieci, których rodzeństwo już jest w przedszkolu itp... Jak ktoś ma dzieci w takim wieku to wie o czym mówię>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wpadłam na poranną kawkę z mleczkiem.  :D Widzę że nie jestem sama. :)  

Od kiedy jestem na proteinkach to nie muszę długo spac żebysię wyspać i lepiej rano się czuję.

Z tymi przedszkolami MamoKasiu jest tak jak ze wszystkim w naszym kochanym kraju,jak masz znajomości to wszystko załatwisz,a jak nie masz to jesteś uważany za człowieka gorszej kategorii niestety.I jest coraz gorzej...

Trzymaj się kobietko,wypijesz kawę,bedzie lepiej!!!

Dzisiaj ugotuję sobie galaretkę z kurczaka,już dawno miałam na nią chęć  :)

post-7037-1234941338_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ja tez nie mogę spać ale to sprawa kłopotów ale mam za to kilo mniej też pije kawe pożyczyłam książke kolezance i nie wiem czy galaretka z kurczaka jest dozwolona w I fazie ? wczoraj kupiłam jogurt naturalny i zdebiałm węglowodanów miał 4,7 tyle co białka a tłuszczu 3 trudno u mnie kupić coś co by było zgodne z dietą jak sobie radzicie? pozdrawiam rzymjcie sie cieplutko bo za oknem zimno i sypie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Gaju ,fajnie pić kawę w większym gronie.

Hmm...galarete z kurczaka można chyba jeść w pierwszej fazie,jeśli jest bez warzyw.Książkę od kiedy kupiłam to zdążyłam przeczytać i poszła w świat...może ktoś jeszcze po jej przeczytaniu skusi się na dietkę.Więc nie sprawdzę jak z tą galaretą jest naprawdę,ale wydaje mi sie że można.

Ja też mam problem z kupieniem jogurtów i serków z niską zawartoscią tłuszczu,mieszkam na wsi i do miasta daleko :D ,a w najbliższym mieście tylko małe sklepy oraz tesco i biedronka.Od jakiegoś czasu robię sama sery i jogurty bo wkurza mnie przeszukiwanie półek w sklepie.

A pogoda na podlasiu zwariowała,sypie i sypie!

post-7037-1234943125_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis wstałam o 5; koszmar! Nie z chęci bynajmniej :D

Pije kawę z mlekiem 0% i próbuję się doprowadzić do stanu używalności.

Z przedszkola dla Antka nic nie wyszło, dopiero od września, ale przynajmniej już jest zapisany. Teraz jest straszny kłopot z miejscówkami w przedszkolach. Zresztą pierwszeństwo mają wszyscy przede mną, a więc samotne matki, dzieci, których rodzeństwo już jest w przedszkolu itp... Jak ktoś ma dzieci w takim wieku to wie o czym mówię>

Witaj MamaKasia!

Cóż z przedszkolami faktycznie jest problem.A jeszcze jesteśmy przed puszczeniem dzieci szybciej, na co szkoły i podejrzewam n-ele, nie są przygotowani(jak zwykle)Sama pracowałam parę lat w przedszkolu, teraz siedzę w domu z moją 2,5 letnią córcią.Chciałam otworzyć własne małe przedszkole, ale przepisy (choć się pozmieniały) są dla mnie nie do przejścia.Choćby dlatego,że mój lokal mierzy 2,35 a nie 2,50 wysokości:)

Cóż radzić!Poszukaj może w okolicy ktoś zajmuje się w domu małą gromadką.Ja planuje dla mojej Izuli zorganizowac parę dzieci i będę prowadzić zajęcia edukacyjne!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż z przedszkolami faktycznie jest problem.A jeszcze jesteśmy przed puszczeniem dzieci szybciej, na co szkoły i podejrzewam n-ele, nie są przygotowani(jak zwykle).

Witaj Heloiza! Bardzo zabolało mnie to twoje stwierdzenie 'jak zwykle'- tym bardziej , że jesteś również z tego fachu. Jestem nauczycielką i uwierz mi , ze 3/4 nauczycielek kształcenia zint. ma kwalifikacje i do szkoly i do przedszkola taka byla faza 2 w 1, ale niestety to podręcznikow nie ma przystosowanych i sal odpowiednich- chociaż podstawy już są.

Przykro , ze nie ma miejsc w przedszolach bo i u nas pozamykali a teraz mają RODZICE problem - niestety.

Sorry , że tak sie rozpisalam ale boli jak nauczyciel jest przeciw nauczycielowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.