Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

a u mnie tak: drugi dzień diety i efekty już są odczuwalne :) Jest mnie troszkę mniej - tak czuję :D ale zważę się dopiero w sobotę. Sama jestem zszokowana, że tak dużo mogę w siebie wlać :) ale ja wypijamy samej wody około 1,5l do tego ponad 1 litr herbatek i pół litra kawy dziennie - gdzie wcześniej to było wszystko razem zsumowane około 1 litra. Poza tym dzisiaj zrobiłam sobie deser Zebra i muszę Wam powiedzieć, że jest rewelacyjny!! :) Powodzenia Kochane dla WAS!!! :)

anusiaanulka zrobiłas mi smaka na ten deser wszystkie go chwalicie musze tez spróbowac go zrobic miam nadzieje ze mi wyjdzie trzymam kciuki za wszystkie damy rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja przed chwilką zajadałam się Zebrą i nawet mój mąż mi podjadał i się skarżył, że dla niego nie robię takich dobroci :) Ja nie bardzo lubię słodzik ale w tym deserze nawet go nie czuć :)

Anno 2075 dasz radę - jak ja dałam to Ty też dasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Wszystkich, którzy niepokoją sie zatrzymaniem spadku wagi

ODPOWIEDZI DUKANA NA PYTANIA Z CZATU NA JEGO FORUM

9/ Przybieram na wadze mimo że stosuję jej zasady

Od kilku dni nie tylko nie chudnę, ale obserwuję efekt jojo. Czy muszę coś zmienić?

To normalna reakcja organizmu, który blokuje swoje rezerwy, aby przetrwac w trudnych czasach. Kiedy ciało stawia opór, trzeba maszerować 20 minut dziennie więcej niż do tej pory przez 2-3 dni, a wszystko wróci do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba reguła że w końcu przychodzi moment że waga nie spadnie, a wręcz nawet wzrośnie. Tak jak mówiła koleżanka - lepiej sie mierzyć. Trzeba pamiętać że w organiźmie oprócz niechcianego tłuszczyku są też inne elementy, jak toksyny, woda itd. więc to co pokazuje waga, to tylko suma tego co w sobie mamy.

Ja też przytyłam jednego dnia, i to nie mało, ale nie załamuję się i dalej trwam, w końcu przecież schudnę, jak nie tgeraz w tej chwili, to troche później :) Diety nigdy nie przynoszą aż tak szybkich efektów by wszystkich zadowolić, a ta dieta i tak jest najszybszą jaką znam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc kobitki!

uslyszalam gdzies o tej diecie cud i mam ochote sprobowac...

do zrzucenia sporo... co prawda od kilku miesiecy sie nie waze, bo tylko nerw mnie łapał, ale juz wtedy bylo do zrzucenia jakies 20 kg...

czytalam, ze ktoras z Was ma skany tej madrej ksiazki. moge prosic zanim sobie ja kupie?

z gory dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny dietujące się od dawna i witam elizabetę ! Chętnych do dietowania  coraz więcej,mimo tłustego czwartku  :D U mnie rośnie ciasto na pączki,muszę niestety je upiec bo rodzinka sie domaga.Dla siebie piekę serniczek,bo tłusty czwartek bez słodkiego...

post-7037-1235031684_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem wkurzona jestem tak wkurzona że zeżarłam z zemsty 6 sztuk faworków i jest to moje pierwsze odstępstwo od diety. Dotychczas trzymałam się diety wręcz ortodoksyjnie i co? Teraz jestem ostatni dzień samych białek i nie schudłam nic a wręcz przytyłam prawie kilogram. No to ciekawe co będzie jutro. A od jutra mam z warzywami.

Rano zjadłam placek z otrąb z drobiową wędliną i to było bardzo dobre, myślę że będę go częściej piekła. Jakby tak wymieszać to wszystko wieczorem i rano tylko wrzucić na patelnie to nawet na śniadanie byłoby bardzo fajne jedzenie.

W sumie jestem na diecie od 24 stycznia i ubyło mi 5 kg. Nie powinnam narzekać ale psiakość ja mam tego sporo do zrzucenia i jak się robi jakiś zastój to zaczynam się denerwować że to koniec ze spadkiem wagi i teraz będzie jojo.

Samanto głowa do góry ,każdy ma gorsze dni w czasie diety.Moja waga też stoi w miejscu po 10 dniach.

Może pozwól sobie czasem na jakiś mały grzech. Ja tak zamierzam przynajmniej dzisiaj;) w końcu tłusty czwartek mamy. A jak ktoś zje pączka i będzie mieć wyrzuty sumienia to sio na godzinny spacer.

anusiaanulka a po co chcesz półtłusty ser jak zamierzasz go odtłuścić,nie lepiej od razu chudy kupić:D?

Trzymajcie się ,buziole :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś poległam :) Narobiłam tyle pyszności, że wreszcie nie wytrzymałam. Mój dwu letni synek, pojadał wszystkie słodkości, które usmażyłam i wołał "mama pyszne" :D Nie mogłam się oprzeć i zdezreterowałam. Od jutra same białka, ale te faworki i pączki naprawdę pyszne wyszły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.