Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po kilkudniowej nieobecności. Witam ,,nowe,, i ,,stare,, protalowiczki.

Dziewczyny nawet nie wiecie jak mnie cieszą wasze wyniki! cieszy mnie tez to,ze tak dobrze sobie radzicie , wymyslacie nowe potrawy! Po co nam książka z przepisami Dukana :D

Oby tak dalej.

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anusiaanulka a po co chcesz półtłusty ser jak zamierzasz go odtłuścić,nie lepiej od razu chudy kupić :) ?

Niestety nie mogę nigdzie kupić odtłuszczonego :) znalazłam niby dzisiaj serek twarogowy: 21g białka, 3g węglowodanów i 4g tłuszczu, ale nie wiem czy może taki być?? Jak myślicie??

Poza tym skusiłam się dzisiaj na 2 pączki i małego gryza od męża :) ale co tam poćwiczę brzuszki przed pójściem spać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anusiaanulka ser o takim składzie jak podajesz to półtłusty. sprawdź z piątnicy; mają twaróg w formie klinka light 0%

dzika uprzedzałam, że ostrowia jest paskudna w smaku na dodatek niełatwo go zabić:D

ale dziś dodałam do niego rozkruszony słodzik, kropelkę aromatu waniliowego i wyszedł serek waniliowy pycha:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie, ugryzłam pączka 2 małe raziki (może trzy), a pokus miałam chyba z 5 źródeł, do tego urodziny ukochanej teściowej, którą zaprosiłam na uroczystą kolację proteinową, był łosoś wędzony, pasta z makreli wędzonej z chudym twarogiem i odrobiną jogurtu+cebulka) i wędlina drobiowa. Do tego chleb (dla mnie i męża protalowy, dla reszty zwykły) wszystkim smakowało.

Nastawiłam jogurt na jutro. Kupiłam jogurt prawdziwy grecki 0% w auchan, drogi (ok 4zł za 170 gr, a więc mały) bo jest naprawdę dobry, kremowy i gęsty, pozostałe są takie lejące budyniowate. Właśnie z tego próbuję zrobić jogurcik.

Pozdrawiam skruszone łakomczuchy i te z Was, które dzielnie walczą z pokusami.

A za tydzień Popielec - macie jakieś pomysły poza śledzikiem i chlebem protalowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dziewczyny, w Warszawie dziś mrozek i pięęękne słońce!!!

Mam dziś jakieś wzmocnione lęki kryzysowe. I praca mi się śniła.. Całe szczęście, że chociaż w lustro mogę już powoli spoglądać.. :D

Zrobiłam sobie sama serek homo, MamoKasiu, polecam ten sposób, bo wychodzi lepszy :) mianowicie, jak wspominałam zrobiłam sama jogurt - w wersji mleko 0%, wsad jogurtowy normalny wyszedł fajny i jak postał w lodówie dobę to zgęstniał, więc wywaliłam go na gęste sitko i zrobił się serek. Więc miałam fajne śniadanko. Chyba zaczynam coraz mniej jeść, szczególnie rano, a zawsze śniadanko było dla mnie święte!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.