Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w sobotni wieczór :D

Minęło trochę dni odkąd stosuję Dietę proteinową. Efekty są zadowalające. Były spektakularne spadki wagi, były zastoje, a nawet wzrosty. Najważniejsze aby nie tracić wiary w skuteczność.

17stycznia - 107kg

8dni fazy uderzeniowej –4kg

24 stycznia -- 103kg

7 dni z warzywami –0kg

31 stycznia - 103kg

5 dni białek –1kg

6 lutego – 102kg

5 dni z warzywami +0,5kg

11 lutego – 102,5kg

5 dni białek –2kg

16 lutego – 100,5kg

5 dni z warzywami -1kg

21 lutego – 99,5kg

Miłego wieczoru :)

Ostatnia ładny wynik ,tak trzymaj:D

Ja dziś mam jakiś dołowaty dzień,ech ,sobota zaczyna się robić regułą do złego nastroju;/

Dziś krótko mówiąć olałam dietę i zjadłam wszystko na co miałam ochotę. Mam nadzieję ,że nie będzie to początek efektu jojo. Moja waga nadal w miejscu,przynajmniej jeszcze niedawno tam była ;-P

Od jutra same białka hmm zastanawiam ,kiedy zacznę się łamać.Niby Dukan ciężki nie jest,ale po wielu dietetycznych doświadczeniach,mój organizm wie czego ma się bać.

Jak tam Wasze wyniki? Mam nadzieje ,że u Was humory nieco lepsze niż u mnie?

Pozdrawiam serdecznie :)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzę, że dzisiaj dużo z nas ma jakieś dołki :)

ja niby nie schudłam po 5 dniach ale mąż mówi, że mam mniejszy brzuch i na buzi jest mnie troszkę mniej :)

ale miałam dzisiaj słabszy dzień bo zjadłam pomarańczę i jabłko :D Chciałam sobie zrobić 10/10 ale chyba nie dam rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Od dziś same białka znowu. Zaraz dokonam pomiarów centymetrowych, a warto byłoby się też zważyć w tym tygodniu. Zaczynam się robić coś jakby szczupła!!!

Wczoraj, w ramach pożegnania warzyw, zrobiłysmy sobie z mamą sałatę z warzywkami, winegretem i grillowanymi krewetkami, jak tak oglądam moją mamcię co kilka dni, to widzę efekty. Pokazywała mi wczoraj, że jej schudła szyja i spojrzałam pod tym kątem na swoją - też jest szczuplejsza, a to zabawne, bo o tym to w ogóle nie myślałam, że mi może schudnąć szyja!!!

Czy jadacie owocowy jogurt light jogobelli? tłuszczu ma 1,1 i pozwalam sobie czasem na niego w ramach "szaleństwa" :D a jest pyszny i wydaje mi się megasłodki!

pozdrawiam wszystkich!!!

(dziś miała dołączyć do diety moja współniczka, ciekawa jestem, czy zaczęła dzień jak trzeba :) specjalnie czekała, aż znowu będę na samych białkach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam na chwile sie pochwalic, że dzisiaj przekroczyłam magiczna bariere setki. W dół oczywiscie. Dzisiaj ważę:

99,5 kg

a lubiacym flaki, polecam. Mozna je jeśc na Dukanie, maja duzo białka i mało tłuszczu. Oczywiście wołowe. Ja wczoraj zrobiłam, zjadłam chynba pół litra, a dzisiaj prosze jaki spadek (wczoraj było równe 100).

Tylko nie moge zmienic suwaczka, bo zapomniałam hasła, może mi którac podpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Od dziś same białka znowu. Zaraz dokonam pomiarów centymetrowych, a warto byłoby się też zważyć w tym tygodniu. Zaczynam się robić coś jakby szczupła!!!

Wczoraj, w ramach pożegnania warzyw, zrobiłysmy sobie z mamą sałatę z warzywkami, winegretem i grillowanymi krewetkami, jak tak oglądam moją mamcię co kilka dni, to widzę efekty. Pokazywała mi wczoraj, że jej schudła szyja i spojrzałam pod tym kątem na swoją - też jest szczuplejsza, a to zabawne, bo o tym to w ogóle nie myślałam, że mi może schudnąć szyja!!!

Czy jadacie owocowy jogurt light jogobelli? tłuszczu ma 1,1 i pozwalam sobie czasem na niego w ramach "szaleństwa" :D a jest pyszny i wydaje mi się megasłodki!

pozdrawiam wszystkich!!!

(dziś miała dołączyć do diety moja współniczka, ciekawa jestem, czy zaczęła dzień jak trzeba :) specjalnie czekała, aż znowu będę na samych białkach)

Gratuluję wyników :]

jak tak patrzę na moją mamę to widzę że i jej ubyło, w brzuchu ;]

Polecam jogurty owocowe firmy somlek sokółka są przepyszne, a na dodatek mają 0% tłuszczu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.