Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Przejrzałam swoje zapiski i jest tak że przez ostatnie 3 tygodnie schudłam tylko 1 kg. To bardzo mało i nie wiem dlaczego bo tylko 1 raz pozwoliłam sobie na odstępstwo od diety , zresztą w ramach wsciekłości że przestałam spadać z wagi. Jeszcze jutro warzywa a potem znowu 5 dni bez warzyw.

Ale mimo to obwód w talii zmniejsza się i to znacznie jednak w biodrach tylko trochę, od początku diety mniej o 4 cm, w talii mniej o 12 cm.

Powiedzcie mi bardzo Was proszę jakie konkretnie serki homogenizowane kupujecie ? U nas jogurtow jogobelli tych niskoprocentowych ludzkie oko nie widziało więc nie mam szans. No i podobno można jeść te serki wiejskie ale wszystkie które widziałam mają po 6% tłuszczu to jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wyników :]

jak tak patrzę na moją mamę to widzę że i jej ubyło, w brzuchu ;]

Polecam jogurty owocowe firmy somlek sokółka są przepyszne, a na dodatek mają 0% tłuszczu :D

Jogurty z Sokółki kupuję cały czas bo są naprawdę smaczne.Pozatym Sokółka leży tuż obok mnie :) (mieszkam niedaleko) i zawsze kupuję produkty tej mleczarni (pyszna śmietana,ale niedozwolona  :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jogurty z Sokółki kupuję cały czas bo są naprawdę smaczne.Pozatym Sokółka leży tuż obok mnie :) (mieszkam niedaleko) i zawsze kupuję produkty tej mleczarni (pyszna śmietana,ale niedozwolona :D )

a jesz je codziennie? chodzi mi o te duże (400g chyba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też oglądam ten program,jest super.Ale nie wyobrażam sobie że można dobrze wyglądać nago mając 128 kg hehe.Może nie jestem zgrabna i powabna,ale napewno mądra i bystra...A najważniejsze to sie nie załamywać i nie przejmować chwilowymi trudnościami.Trzeba wierzyć w to że będzie lepiej.

Śliweczko na pewno jest ktoś (nie koniecznie mąż - bo oni czasami kłamią), kto uzna twoje okrągłości za cudowne zjawisko. Prowadzący ten program na pewno znalazłby w Tobie to COŚ!!!! miał do czynienia z grubszymi kobitkami i przekonał je, że grube też jest piękne. Ważne żebyś to Ty w siebie uwierzyła. Moje okrągłości tak właściwie to nigdy mi nie przeszkadzały (nie są w końcu aż TAAAAAK wielkie) jeśli się odchudzałam to dla poprawy kondycji, bo jakiś fajny ciuch leżał w szafie parę lat, no i dla.... męża?

Pierwszy raz odchudzam się leżąc na kanapie hi hi he ale jak tylko przyjdzie sucha wiosna to do biegania się zabieram.

Pozdrowionka !!! cieszę się że poradziłaś sobie z chwilową niedyspozycją wzrokową - no, że widziałaś wszystko w czarnych kolorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihi!!! przez 5 dni zgubiłam po 3 cm w brzuchu, piersiach i w tyłku!! :D :) :) a poza tym wreszcie coś ruszyło i jest 1 kilo mniej!!!!!!!! :) :) :)

A mnie jest szkoda.........cycków- też mi tam ubyło, tam to mi zawsze zginie najszybciej. Muszę zacząć zbierać na operację plastyczną he, he, he czy ktoś mnie wspomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam na chwile sie pochwalic, że dzisiaj przekroczyłam magiczna bariere setki. W dół oczywiscie. Dzisiaj ważę:

99,5 kg

a lubiacym flaki, polecam. Mozna je jeśc na Dukanie, maja duzo białka i mało tłuszczu. Oczywiście wołowe. Ja wczoraj zrobiłam, zjadłam chynba pół litra, a dzisiaj prosze jaki spadek (wczoraj było równe 100).

Tylko nie moge zmienic suwaczka, bo zapomniałam hasła, może mi którac podpowie?

moje gratulacje Yvo8!!!!!!

spróbuj wejść na polski suwaczek, nie są takie ładne ale zawsze po polsku a zmieniając dane nie musisz wchodzić na stronę. Macho podawała link zgłoś się do niej.

Pozdrowionka!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Przejrzałam swoje zapiski i jest tak że przez ostatnie 3 tygodnie schudłam tylko 1 kg. To bardzo mało i nie wiem dlaczego bo tylko 1 raz pozwoliłam sobie na odstępstwo od diety , zresztą w ramach wsciekłości że przestałam spadać z wagi. Jeszcze jutro warzywa a potem znowu 5 dni bez warzyw.

Ale mimo to obwód w talii zmniejsza się i to znacznie jednak w biodrach tylko trochę, od początku diety mniej o 4 cm, w talii mniej o 12 cm.

Powiedzcie mi bardzo Was proszę jakie konkretnie serki homogenizowane kupujecie ? U nas jogurtow jogobelli tych niskoprocentowych ludzkie oko nie widziało więc nie mam szans. No i podobno można jeść te serki wiejskie ale wszystkie które widziałam mają po 6% tłuszczu to jak to jest?

Kochana!!! ja schudłam 5 kilo i cooooo...... W pasie nic, w biodrach nic tylko piersi mi zanikają....

Jako panienka miałam w biodrach 90 cm, w talii 60 cm w biuście 90 cm - fajne cooo!!!

po trójce dzieci mam: 98 cm w biodrach - przybyło 8, w pasie 98cm - przybyło 38, biust ominę (żeby nie wzrost byłabym kwadratem). Jeśli w pasie przybywało Ci szybciej to i szybciej będzie Ci spadać niż w biodrach.

Ja należę do jabłuszek czyli, że sadełko odkłada mi się na brzuchu. ćwicząc brzuszki można się pozbyć dużej ilości tłuszczu na brzuchu, ale ja mam już tak rozciągniętą skórę, że nawet jak schudnę to i tak mi ona wisi i wygląda to niezbyt estetycznie. Chciałam sobie kupić ten krem z Mango na rozstępy ale nie jestem pewna czy te opinie na jego temat są prawdziwe.

Więc, tak sobie chodzę i ciągle szukam coś słodkiego.

Stwierdziłam, że już niedługo będę robić kurczaka (ogólnie mięsa) na słodko. Dopóki nie używałam słodzika nie ciągnęło mnie na słodkie ale teraz odczuwam bardzo mocno braki cukrów łatwo przyswajalnych. Wczoraj na stole (byłam na zabawie karnawałowej) leżały na talerzu serniczki i jabłeczniki - całą noc na nie patrzyłam i kombinowałam żeby zjeść ten jeden jedyny kawałeczek sernika. Wymyśliłam że jeśli ściągnę lukier i oddzielę spód od ciasta to zostanie mi samo białko....itp. w końcu go nie zjadłam ale walka była wyczerpująca, lepiej było chyba zgrzeszyć i wyspowiadać się na forum.

Jeśli chodzi o serki to ja kupuję z Piątnicy '' serek wiejski lekki 3 % tłuszczu'' - do kupienia prawie w każdym sklepie lub ''Cottage Cheese light 0.4 % tłuszczu z firmy Linessa - do kupienia tylko w Lidlu. Musisz poodwiedzać różne sklepy nawet te daleko umiejscowione. śliweczka albo MamaKasia mają sposoby aby samemu zrobić jogurty chude, napisz do nich lub cofnij się o kilka stron tam gdzieś jest instrukcja jak zrobić samemu.

Pozdrowionka!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benek daruj sobie ten krem. poczytaj troszke opinii na temat osób, które go używały. Jest drastycznie drogi. Ja również chciałam go kupić ale po lekturze na różnych forach sobie odpuściłam. Pogodziłam się już z moimi ozdobami na brzuchu :D a mam ich naprawdę duuużo :). Stosowałam kilka różnych kremów, ale one nie dziłają. Rozstępy, są zwykłymi bliznami niestety. A wszystkim Paniom, które planują dzidziusia radzę przeciwdziałać rozstępom za wczasu :) Odniśnie diety to moja waga stoi od 10 dni w miejscu, ale się nie daję. pozdrawiam

I jeszcze link do poczytania:

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3722546

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benek ja używam raczej kremow na blizny na rozstępy, cepan trochę niezbyt ladnie pachnie , mam go teraz ale miałam tez wcześniej lepszy tylko zapomnialam w tej chwili jak się nazywał. Jak mi pamięć wróci to tu napiszę. I jest też taki krem na blizny też podobno niezły na rozstępy ale go nie miałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.