Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam drogie Panie, Przeżyłam imprezę ostatkową, jadłam kurczaka z korniszonem, choć na pewno nie był przygotowany dietetycznie to myślę, że grzech nieduży. Dziś natomiast musiałam zjeść kawałeczek tortu, bo ciocia specjalnie niskokaloryczny zrobiła i tłumaczeń nie przyjmowała. Dobrze że Wielki Post idzie, mi wtedy zawsze łatwiej bez słodyczy. a na wtorek zrobię ptasie mleczko.

Wracając do jogurtu ja podgrzewam mleko do 37 stopni w specjalnej maszynie, i też 6-7 godzin w cieple trzymam potem. Ciekawe czy 60 stopni daje rzadszy, gęstszy jogurt?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie jest szkoda.........cycków- też mi tam ubyło, tam to mi zawsze zginie najszybciej. Muszę zacząć zbierać na operację plastyczną he, he, he czy ktoś mnie wspomoże?

Benek ja przy wzroście 158cm mam rozmiar miseczki D więc wierz mi mam co zgubić i wcale nie jest mi żal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkie koleżanki na diecie !!!

Ja nie ograniczam jajek,nie mam podwyższonego cholesterolu więc nie muszę ich ograniczać.Chociaż już zbrzydły mi jajka i ostatnio niewiele ich jem  :D Ale w książce jest napisane że powinno się ograniczac jaja,ale nie pamiętam do ilu tygodniowo.

A co do otrębów to ja wiem tylko tyle że powinny to być otręby pszenne i owsiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yva8 podpowiedz mi jak zrobić flaczki? Robiłam je raz jedyny w życiu i do dnia dzisiejszego pamiętam ten odór w kuchni, kiedy się gotowały...

MamoKasiu,przepis na flaki Yvy8 znalazłam na innym forum i skopiowałam go do wątku z przepisami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kremów na rozstępy słyszałam ,że krem /maść Fissan jest skuteczny,co prawda jest przeznaczony dla dzieci ale i dla dorosłych się sprawdza:).

Który serek homo jecie ? Albo raczej zapytam ,czy znalazłyście jakiś poniżej 3% tłuszczu?

I gdzie można mąkę kukurydzianą kupić? Bo jakoś nie mogę jej nigdzie znaleźć.

Buziole :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszystkie po krótkiej przerwie.

Byłam 3 dni na urlopiki no i jeszcze weekend - nie siadałam do kompa także miałam duże zaległości w czytaniu. Widzę, że trochę nas tu przybyło no i fajnie. Powiem Wam, że w tłusty czwartek pierwszy raz zgrzeszyłam bo zjadłam 2 pączki i 2 racuchy ale rano następnego dnia waga nie wzrosła i miałam 75,9. W sobotę aż się zdziwiłam jak zobaczyłam 73,5 czy to możliwe - aż niedowierzałam! Mam nadzieję, że się utrzyma i nie będę zaskoczona gdy teraz wejdę znów i zobaczę inną wyższą liczbę. Ale w cm nie mam nic mniej. I czemu tak jest. Niektóre z Was piszą że mają mniej cm a waga stoi w miejscu a ja mam odwrotnie. Piję dużo i jem to co trzeba (z wyjątkiem czwartku). A dzisiaj na obiadek może spróbuję naleśniczki....bo od dziś mam znów czyste proteinki...i....serniczek......

Pozdrawiam Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, ja mam na suwaczku 72,7, a dziś rano znów 73,3, ale nie zmieniam, nie będę się dołować. W talii mam 8 cm mniej, spodnie się nie wżynają i to super, moja mama twierdzi, że to dlatego, że nie mam wzdęcia (hehe), ale nawet jeśli to też dobrze. Przygotowałam dziś paprykę duszoną z mięsem mieszanym wołowo - indyczym, więc gotuję dłużej niż w przepisie, a w drugim garnku najprawdziszy strogonoff...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.