Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Febi, najlepiej zainwestować w patelnię do grila i na niej posadzić jajka, bez tłuszczu :D , lub kropla oleju roztarta ręcznikiem papierowym :) , brokuły dopiero w fazie z warzywami, jak najbardziej, a rolmopsy - w occie to mogą być w proteinowej (nie za dużo korniszona czy cebuli) ale myślę, że raczej nie w fazie uderzeniowej, rolmopsy w pomidorach dopiero w fazie z warzywami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slicznie dziekuje malgonek - a moglabys w wolnej chwili poradzic jakies zestawy na 5 dni fazy uderzeniowej? z natury duzo nie jadam w ciagu dnia (praca,praca,praca) ale wieczorami padam ofiara lodowki :D czekam i z gory dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benek ja przy wzroście 158cm mam rozmiar miseczki D więc wierz mi mam co zgubić i wcale nie jest mi żal :D

Wykarmiłam nimi trójkę dzieci i jak mi tam zginie to :) ..... niezbyt mi się to podoba - tam też mam rozstępy - więc są takie.....naleśnikowate? nie obrażając naleśników. O to chodzi anusiaanulka żeby tam nie znikało. jestem gotowa nawet dźwigać F byle by nie wisiały.

Pozdrowionka!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki a ja dzisiaj zjadłam tak malutkoooooo i nie jestem głodna!!! Hip hip hurra!!! Duży jogurt naturalny z otrębami i dwa jajka sadzone ale ugotowane na wodzie :) Nie pytajcie mnie jak to się robi bo nie mam pojęcia :) Jutro podpatrzę Panią z mojej stołówki to Wam powiem ale wyglądają i smakują jak sadzone z patelni :D Dzisiaj już wierzę w to, że z tą dietą uda mi się zrealizować jedno z moich tego rocznych postanowień noworocznych :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest Małgonek, chodziło o Contratubex, bardzo dobrze mi to robiło na rozstępy i wcale nie były one takie świeże. Zreszta o ile wiem to na świeże nie wolno.

Anachoda mąka kukurydziana jest w sklepach ze zdrową żywnością napewno a powinna też być w większych sklepach.

No niestety serka z ostrowii u nas ludzkie oko nie widzia ło ani ucho nie slyszało o takich 0%

Doris, jak miło że tu jesteś , może byś zapodała jakie konkretnie zabiegi warto robić w salonie i na co zwracać uwagę? jak nie tu to na @: elax16@wp.pl

Anusiaanulka takie jajka zrobisz na wodzie lekko posolonej i zakwaszonej, na wrzącą ale nie za bardzo mocno wodę wlewasz ostroznie jajka ze spodeczka i gotujesz 2-3 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Samanta nawet sama nie wiedziałam jak się je robi ale wiem za to jak smakują :)

Mamo Kasiu zjem na pewno dzisiaj ale potwierdza się to co napisałyście wcześniej, że żołądek się zmniejsza i nie potrzeba już tyle jedzenia a tym bardziej u mnie - takiego głodomora :)

jestem dzisiaj bardzo szczęśliwa co rzadko się u mnie zdarza w poniedziałki :D a i od męża dostałam prezent urodzinowy - wymarzonego Ipoda :) .... chciałam się pochwalić :) Pozdrawiam Was serdecznie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie wolna - młode poszły spać :D

Wiecie co mnie irytuje? Te zdjęcia jedzonka po prawej stronie. Tłumaczę sobie, ze to dobra metoda na budowanie silnej woli...

Tak ,zgadzam się,te zdjęcia są irytujące  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.