Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziewczyny,od dzisiaj mocne postanowienie rozpoczynam z Wami dietkę.

od miesiąca czytam wasze zwierzenia i nadszedł mój dzień, niestety nie posiadam książki dlatego będę korzystać z waszych doświadczeń, moją największą słabością są słodycze właśnie one są przyczyną mojej nadwagi, stosowałam setki diet ale zawsze przegrywałam, może tym razem się uda???pozdrawiam wszystkie odchudzające się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim!

No niestety moja mała też podłapała przeziębienie - od wczoraj temperatura nawet 38,7 i syropiki a dziś idziemy do lekarza. Im wcześniej się zareaguje tym lepiej. Na razie jelitówka to nie jest ale pewnie grypa bo i nieraz zakaszlnie no i gardło...od tego idzie gorączka.....a tak mi jej szkoda :D

Z dietą u mnie ok - cm stoja w miejscu (już od miesiąca) tylko waga trochę zaszła w dół. Dziś mam sałatkę z tuńczyka, jajka, cebulki i ogóka (do smaku), jogurt naturalny a na obiad pieś z grila....i serniczek....:) Mniam...mniam

Pozdrawiam Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a powiedzcie mi jeszcze jak Wasze cera przy tej diecie? Ja jestem na niej już od miesiąca ale przez cały czas na policzkach mam krosty - jak uczulenie, takie jakieś czerwone plamy....i podejrzewam że to od białka. Czy któraś z Was też tak ma? Może wiecie jak temu zaradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczka skąd dokładnie jesteś? Pytam bo w tamtych rejonach mieszkają moi teściowie...

Witam kochane chudzielce  :D te "stare" i nowe  :)

MamoKasiu,mieszkam koło samej granicy z Białorusią ,niedaleko Kuźnicy Białostockiej (przejście graniczne).Rzut beretem i jestem na Białorusi  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a powiedzcie mi jeszcze jak Wasze cera przy tej diecie? Ja jestem na niej już od miesiąca ale przez cały czas na policzkach mam krosty - jak uczulenie, takie jakieś czerwone plamy....i podejrzewam że to od białka. Czy któraś z Was też tak ma? Może wiecie jak temu zaradzić?

Ja przeciwnie,mam czystą skórę,nic mi nie wyskakuje na twarzy i cera mi się poprawiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MamoKasiu a napisz co przykładowo jesz....ja też nie wiem od czego to zależy ale w talii i biodrach pozstaję taka sama przez cały czas diety od samego początku. Trochę mnie to denerwuję....bo kiedy sobie założę coś mniejszego? Fakt, ze nie ćwiczę...trudno mi się zabrać za ćwiczenia na brzuch....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Proteinki

U mnie waga po prawie dwóch tygodniach wreszczcie drgnęła w dół - o pół kilo :D ale zawsze to coś. Ja rónież nie mam problemów skórnych a nawet zauważałam jeszcze jeden korzystny wpływ tej diety. Po ciązy został mi na nodze spory żylak, a teraz się zmniejszył, nie jest już wypukły, choć nadal widoczny;:) to mnie starsznie cieszy, bo nie miałam kasy na laserowy zabieg ( około 3000 zł ), a na chirurgiczny jeszcze się nie kwalifikowałam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a powiedzcie mi jeszcze jak Wasze cera przy tej diecie? Ja jestem na niej już od miesiąca ale przez cały czas na policzkach mam krosty - jak uczulenie, takie jakieś czerwone plamy....i podejrzewam że to od białka. Czy któraś z Was też tak ma? Może wiecie jak temu zaradzić?

U mnie też cera się pogorszyła i nie są to zwykłe syfki, ale jakieś większe krosty ,które się dlugo trzymają i goją;/ Niestety nie wiem, co je powoduje i czym je leczyć.

Moja waga niesety idzie :D o zgrozo do góry mam + 1kg mimo ,że na samych białkach jestem,chyba muszę się w cierpliwość uzbroić ech..

Dzięki Kobitki za radę o mące kuk.- już ją kupiłam.

A co do ćwiczeń to niezbyt mam ochotę,tłumaczę to sobie tym ,że mając pracę fizyczną i wtedy się nieźle nagimnastykuję :) chociaż niekiedy wskakuję na rowerek stacjonarny.Byle do wiosny ,wtedy moja aktywność fiz. zwykle wzrasta.

Coś się rozpędziłam z tym pisaniem;)

Pozdrawiam prawie wiosennie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem w szoku!! Cuda się zdarzają!! Oprócz dozwolonych rzeczy zjadłam dzisiaj 2 cukierki czekoladowe, łyżkę ziemniaków i malutkiego pomidorka a zgubiłam przez cały dzień 0,5kilograma!! Hip hip hurra!!!! :D Szczęśliwa i pełniejsza wiary kładę się spać z nowymi siłami na jutrzejszą dalszą walkę z kilogramami!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.