Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

kasza75 gratulacje super schudłaś ponad 10 kg to sukces, u mnie nigdy tak dobrze nie było, chudnę 3kg i znowu waga skacze o 4kg, zawsze z dodatkowym balastem, może teraz mi się uda, jestem zmobilizowana po przeczytaniu waszych wypowiedzi, wczoraj kg mniej, dzisiaj niestety waga uparcie zatrzymała się. Trzymajcie się dzielnie :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w mokry poranek :sad:

Coś troszke przycichło forum. U mnie waga równiez stoi w miejscu, ale i tak ważę najmniej od trzech lat :) Teraz jestem na warzywach, więc nawet nie wchodzę na wagę. Musze zacząć robić ćwiczenia, bo słabo schodzą mi centymetry w pasie - tylko 1 cm na cały okres diety :lol: Ale trzymam się w postanowieniu dobrnięcia do wagi marzeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja pomalutku w dół idę, (choć dla mnie 300 g dziennie to sukces), ale wciąż nie doszłam do wagi z suwaczka, która jest taka piękna (72,7) nie zmieniam tego, żeby się nie załamać od jutra tak jak Śliweczka same proteiny. A obwód brzucha na proteinach mniejszy a na warzywach rośnie, bo fermentacja i wzdęcie się robi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dziewczyny,

nie zaglądałam od paru stron, bo zarobiona jestem na maxa. W każdym razie od 2 lutego 5,4 kg w dół, a w sumie obwodów 31,5 cm mniej!!!!

Od jutra znowu warzywka - 5 dni, szczególnie na warzywach, szybko leci. Dziś wracając z pracy wymyśliłam, że dałoby się zrobić francuskie tosty - protochlebek w plastrach wymoczony w jajku z mlekiem 0% i na patelnię :sad:.

Czekam na 12 marca i tę nową książkę z 350 przepisami protalowymi!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dziewczynki moje kochane.

Sesje mam z głowy więc to nie przez egzaminy no i na szczescie nie przez jojo i moją załamke :sad:

Nie zaglądałam bo nie byłam w stanie . 2 tygodnie nie robie diety , grypa dopadła mnie i całą moją rodzine. Po prostu zwaliła nas z nóg. Nie miałam sił z wyrka sie zwlec nie mówiąc juz o robieniu proteinowego jedzenia. Jadłam mało bo mnie brzuch strasznie bolał ale jadłam to co miałam pod ręką. Najwięcej to zjadłam słonych paluszków bo tylko po nich nie bolały mnie bebechy .

Strasznie mnie sponiewierało, teraz biore antybiotyk bo nie moge dojsc do siebie. Podreperuje sie troche i wracam do diety prawdopodobnie od przyszłego tygodnia. Fajnie,ze pamiętałyście o mnie, bardzo mi miło chudziny moje .

nadrobie zaległości,w wolnej chwili przeczytam wszystkie strony ale z tego co widze to świetnie sobie radzicie co mnie ogromnie cieszy. Widze,ze nawet ciasta pieczecie post-9750-1235673465_thumb.gif,niesamowite . Wkleje Wasze pomysły na wż. Dziewczyny sie ucieszą. Tęskniło mi sie za Wami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie piekne, coraz szczuplejsze kobietki :sad:

trzymac sie, trzymac, nie puszczac!

ja najmłodsza chyba stazem protalowym, bo od piatku (prawie tydzien). do tej pory jestem na samych bialkach, bo maz, za moją namową (wazy nieco ponad 120 kg.) zaczal diete od poniedzialku i czekam na niego, on ma byc na proteinkach 5 dni. wiec jeszcze tylko jutro i od soboty białka z warzywami :)

dziewczyny, mam w zwiazku z tym pytanie do Was. w sumie na samych proteinkach bede 8 dni. czy na bialkach z warzywkami tez mam byc 8 dni? z ksiazki nie skumalam tego... jakas ciemna chyba jestem. w rezultacie chce robic 5/5

aaaa! i sie jeszcze nie pochwaliłam. jestem 3 kg. lzejsza! huuuraaa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie na samych proteinkach bede 8 dni. czy na bialkach z warzywkami tez mam byc 8 dni? z ksiazki nie skumalam tego... jakas ciemna chyba jestem. w rezultacie chce robic 5/5

aaaa! i sie jeszcze nie pochwaliłam. jestem 3 kg. lzejsza! huuuraaa!

Witaj nowa protalówko!

Jesli chcesz robic 5/5 to po fazie uderzeniowej,która u Ciebie trwa 8 dni przechodzisz do fazy II i robisz 5 ( nie 8 ) dni protein z warzywami, pozniej 5 dni czystych protein i tak az do uzyskania idealnej dla Ciebie wagi

Pozdrawiam i gratuluje 3 kg.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dziewczynki moje kochane.

Sesje mam z głowy więc to nie przez egzaminy no i na szczescie nie przez jojo i moją załamke :sad:

Nie zaglądałam bo nie byłam w stanie . 2 tygodnie nie robie diety , grypa dopadła mnie i całą moją rodzine. Po prostu zwaliła nas z nóg. Nie miałam sił z wyrka sie zwlec nie mówiąc juz o robieniu proteinowego jedzenia. Jadłam mało bo mnie brzuch strasznie bolał ale jadłam to co miałam pod ręką. Najwięcej to zjadłam słonych paluszków bo tylko po nich nie bolały mnie bebechy .

Strasznie mnie sponiewierało, teraz biore antybiotyk bo nie moge dojsc do siebie. Podreperuje sie troche i wracam do diety prawdopodobnie od przyszłego tygodnia. Fajnie,ze pamiętałyście o mnie, bardzo mi miło chudziny moje .

nadrobie zaległości,w wolnej chwili przeczytam wszystkie strony ale z tego co widze to świetnie sobie radzicie co mnie ogromnie cieszy. Widze,ze nawet ciasta pieczecie post-9750-1235673465_thumb.gif,niesamowite . Wkleje Wasze pomysły na wż. Dziewczyny sie ucieszą. Tęskniło mi sie za Wami .

Ooo,jest Dorotka!!!

Szybkiego powrotu do zdrowia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorota, do cholery odzywaj sie gdzies czasem bo juz myslałam ze cos moze nie tak po tej diecie,na szczescie jestes!!! Dawaj znac gdziekolwiek,pisz cokolwiek tylko nie milcz tak długo bo strachu mi napedziłaś!!! Wracaj do zdrowia i walcz z kilogramkami,juz pewnie jestes blisko mety :sad: Sciskam,trzymaj sie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje ci ślicznie śliweczko!

Buziaki

Dorota, patrzyłam właśnie na Twój pierwszy post, czy zaczęłaś dietę w kwietniu 08? Napisz nam proszę (ku wspomożeniu) w której jesteś fazie , jak długo byłaś w fazie II i ile udało Ci się zredukować wagi

Pozdrawiam, życzę zdrowia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.