Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem dziewczynki moje kochane.

Sesje mam z głowy więc to nie przez egzaminy no i na szczescie nie przez jojo i moją załamke :sad:

Nie zaglądałam bo nie byłam w stanie . 2 tygodnie nie robie diety , grypa dopadła mnie i całą moją rodzine. Po prostu zwaliła nas z nóg. Nie miałam sił z wyrka sie zwlec nie mówiąc juz o robieniu proteinowego jedzenia. Jadłam mało bo mnie brzuch strasznie bolał ale jadłam to co miałam pod ręką. Najwięcej to zjadłam słonych paluszków bo tylko po nich nie bolały mnie bebechy .

Strasznie mnie sponiewierało, teraz biore antybiotyk bo nie moge dojsc do siebie. Podreperuje sie troche i wracam do diety prawdopodobnie od przyszłego tygodnia. Fajnie,ze pamiętałyście o mnie, bardzo mi miło chudziny moje .

nadrobie zaległości,w wolnej chwili przeczytam wszystkie strony ale z tego co widze to świetnie sobie radzicie co mnie ogromnie cieszy. Widze,ze nawet ciasta pieczecie post-9750-1235673465_thumb.gif,niesamowite . Wkleje Wasze pomysły na wż. Dziewczyny sie ucieszą. Tęskniło mi sie za Wami .

Witaj Kochana!

...ojojoj paskudne grypsko afe:)

Życzę szybkiego powrotu do zdrówka Tobie i całej rodzince.

Buziaki, M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to dobrze że się Kasia odezwała , jak ktorej dłużej nie ma to zaczyna to byc niepokojące a jeszcze dzieci były chore. MamoKasiu chcę Ci powiedzieć że jak już schudniemy to stawiam Ci bardzo duże piwo i nawet z sokiem za informację o Bodymaxie. Nie pamiętam właściwie od kiedy go biorę ale to jest albo tydzień albo 2 tygodnie i uważam że różnica jest odczuwalna. Przede wszyskim przestało mnie trząść z zimna a więc Dorotko też sobie kup, to mi naprawdę pomogło , może Tobie też pomoże. No i naprawdę mam rano siłę i możliwości zwlec się z łóżka bo przedtem to nie bardzo.

Tylko te cholerne zaparcia. Juz dzisiaj usmażyłam sobie filet drobiowy na oleju parafinowym i zjadłam właściwie bez oporu. Teraz żałuję że przez cały miesiąc go nie używałam. A jeszcze sos do sałatek mogę na nim zrobić i jutro napewno zrobię bo od jutra mam etap z warzywami.

Jutro też nastąpi dzień prawdy bo się zważę. Tak naprawdę to jak schudłam te prawie 5 kg w okresie uderzeniowym to potem już właściwie nic . Tylko waga tak się wahała w tę i wewtę a korzyści z tego żadnej. Nie wiem co pocznę jeśli jutro okaże się że nadal nic. Może już po prostu osiągnęłam tyle ile mogłam na tej diecie ale to mi nie wystarcza!

Ale tym zacznę się martwić jutro o ile będzie powód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko te cholerne zaparcia. Juz dzisiaj usmażyłam sobie filet drobiowy na oleju parafinowym i zjadłam właściwie bez oporu. Teraz żałuję że przez cały miesiąc go nie używałam. A jeszcze sos do sałatek mogę na nim zrobić i jutro napewno zrobię bo od jutra mam etap z warzywami.

Samanto ,ja używam już sporo czasu oleju parafinowego i nie mam problemu z zaparciami.Robię z tego oleju majonez ,jem z tym majonezem jajka i dodaję do sałatek.Majonez jest gęsty i może nie smakuje tak jak prawdziwy ,ale nie jest najgorszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że ostatnio się prawie nie odzywam, ale mi wstyd :)

Wyobraźcie sobie, że jak doszłam do siebie po tej cholernej jelitówce, to od wczoraj zaczęłam grzeszyć - pierwszy raz od początku diety. Nawet nie wchodzę na wagę, ale waga z suwaczka jest na 100% nieaktualna, niestety :lol: . Skutecznie nadrobiłam zaległości spowodowane choróbskiem...

Pochłonęłam wczoraj wieczorem garść paluszków (podkradłam dzieciakom - wyrodna mamuśka :sad: ), kilka sucharków z jogurtem naturalnym. A dziś - wieczorem to samo.

Wstyd, wstyd mi strasznie :grin:

Ale koniec użalania się i od jutra koniec grzeszenia; w końcu zaczął sie post więc będzie łatwiej (?) sobie odmawiać...

malgonek, śliweczka dzięki za pamięć. Buziaki!

Dobrze że się odezwałaś MamoKasiu,jakos pusto tu było bez Ciebie  :grin: Nie rozpamiętuj tych małych grzeszków,było minęło... :D Bedzie lepiej  :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MamoKasiu myślę że to nie paluszki tylko sól zatrzymała wodę, zawsze tak mam, ale też lubię przegryzać czasem paluszki albo orzeszki oczywiście solone. Niestety czasami trzeba coś zakazanego, a później dalej walczyć, dlatego ważne jest wsparcie. Trzymajcie się dziewczyny wspólnie damy radę.Pozdrawiam :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane dzisiaj byliśmy w odwiedzinach u rodzinki i zostałam zauważona tzn. nie ja tylko moja waga :sad: Niby schudłam tylko jak na razie 2kg ale po moich ciuchach widać jakby było więcej... nie mam już takiego ogromnegooooooo brzucha, piersi mi zmalały i tyłek jakby mniejszy się zrobił!!! :) Jak to możliwe??? Na pewno skurczył mi się żołądek, bo nie jem już tak dużo a czasem mam wrażenie, że nawet troszkę jakby za mało....

U mnie już wiosna prawie jest - dziś świeciło słoneczko a moja duszyczka się raduje! :lol::):grin:

Jestem szczęśliwa, że tu do Was trafiłam i, że moja waga mnie coraz mniej kocha! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko, ja do tego oleju nie mogę się przekonać....ale muszę spróbować. Kupuje się w aptece tylko?

Malgonek,ten olej (parafina ciekła) można kupić tylko w aptece,100g kosztuje ok 3 zł.Rozumiem Twoje obawy,ja też je miałam,ale od kiedy spróbowałam oleju parafinowego moje problemy z zaparciami zniknęły.Nawet kiedy smażę coś na teflonie to troszeczkę wlewam go na patelnię  :sad: Nie ma raczej żadnego smaku ani zapachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane dzisiaj byliśmy w odwiedzinach u rodzinki i zostałam zauważona tzn. nie ja tylko moja waga :sad: Niby schudłam tylko jak na razie 2kg ale po moich ciuchach widać jakby było więcej... nie mam już takiego ogromnegooooooo brzucha, piersi mi zmalały i tyłek jakby mniejszy się zrobił!!! :lol: Jak to możliwe??? Na pewno skurczył mi się żołądek, bo nie jem już tak dużo a czasem mam wrażenie, że nawet troszkę jakby za mało....

U mnie już wiosna prawie jest - dziś świeciło słoneczko a moja duszyczka się raduje! :grin: :grin: :D

Jestem szczęśliwa, że tu do Was trafiłam i, że moja waga mnie coraz mniej kocha! :D

ja też schudłam zaledwie 3kg (może nawet i mniej bo nieraz mi podskoczy do góry waga) ale w szkole zauważyli że schodłam, mimo że nawet ja sama tego aż tak nie zauważyłam. Może po za tym, że się zmieściłam w spodnie stare :)

Gratuluję wyników! Oby tak dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu sie tloczno robi - super... Wrocilam z ferii, trochę sobie popuściłam, ale waga nie poszla do góry- stoi i fajnie. U was widze waga leci....leci...leci...Ja od wczoraj już ścisle i spadło 300g. takie niewiele co -a cieszy że warto dietkowac. Mamo Kasiu u mnie dzieciątko od wczoraj z miska siedzi, więc i nas nie omija grypka, widzę że Nasze guru Dorota powrocila, Śliweczko kochana ty to tu stróżujesz i fajnie. Poczytałam sobie oj poczytałam -nie prożnujecie. Wiele nowych osób - pozdrawiam, a znowu gdzieś nam Czarna znikneła, Milenka... jakos człowiek się przyzwyczaja, ze są a potem...wracajcie wszystkie, zagladajcie , odezwijcie sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Śliweczko kochana ty to tu stróżujesz i fajnie. Poczytałam sobie oj poczytałam -nie prożnujecie.

:D  Jakoś tak lżej mi się robi na duszy kiedy sobie poczytam,popiszę... :D Trochę mi smutno bo moja waga nadal stoi,chociaż drugi dzień jem same białka  :) A do gubienia zostało sporo co widać na suwaczku  :lol: Mam nadzieję że wkońcu waga ruszy bo... będę płakać... :grin: Wiem że tak może być że waga staje i ani drgnie (dobrze że nie rośnie) ale do tej pory tak dobrze szło... :grin: Ale trzymam się dzielnie,walczę dalej i się nie poddam  :sad: A kysz kilogramy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też schudłam zaledwie 3kg (może nawet i mniej bo nieraz mi podskoczy do góry waga) ale w szkole zauważyli że schodłam, mimo że nawet ja sama tego aż tak nie zauważyłam. Może po za tym, że się zmieściłam w spodnie stare :)

Gratuluję wyników! Oby tak dalej :grin:

haha... ja też do starych jeansów się zmieściłam ale mam jeszcze dwie pary mniejsze i jeszcze mniejsze :grin: więc po kolei będę się wcinać w nie :lol:

zastanawia mnie to czy to normalne jest, że wieczorem (mimo dietki) mam od 0,5 do 1kg więcej niż rano?? :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kochana ja to nawet do 1kg mam wieczorem więcej ale to normalne tym nie należy sie przejmowac, przestalam sie ważyc wieczorem :sad: - najważniejsze, że rano jest lżej- a i coraz mniej centymetrow tu i ówdzie.

Śliweczko co jakiś staje chyba wszystkim a szczegolnie na początku białek tak to na sobie przyuważyłam ale w 5 dniu... no pochwalisz sie nam mam nadzieje..Trzymaj sie- dasz radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.