Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

witam Proteinki

Moja waga znów stoi w miejscu :) już sama nie wiem czy dalej ciągnąć dietę. Wybieram się na zabiegi vacu well, żeby troszkę popracowac nad cellulitem. Dziś odkryłam jogurt grecki light. Jest przepyszny bez dodatków, a po osłodzeniu słodzikiem smakuje jak serek homogenizowany. Ma podobne wartości odżywcze do serka wiejskiego light. Troszke dziś doskwiera mi gardło, a właściwie jeden migdałek. Ciągle mam wrażenie jakbym coś tam siedziało, przez co mam kaszel. Mam nadzieję, że nie zrobi sie z tego angina :sad: Postanowiłam że tym razem pociągnę białka przez siedem dni a później zrobię tylko trzy dni z warzywami, chceiałabym, żeby waga troszkę drgnęłą z miejsca. Miałam nadzieje osiągnąć cel do pierwszego dnia wiosny, ale już wiem, że raczej to nieosiągalne wyzwanie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Proteinki

Moja waga znów stoi w miejscu :grin: już sama nie wiem czy dalej ciągnąć dietę. Wybieram się na zabiegi vacu well, żeby troszkę popracowac nad cellulitem. Dziś odkryłam jogurt grecki light. Jest przepyszny bez dodatków, a po osłodzeniu słodzikiem smakuje jak serek homogenizowany. Ma podobne wartości odżywcze do serka wiejskiego light. Troszke dziś doskwiera mi gardło, a właściwie jeden migdałek. Ciągle mam wrażenie jakbym coś tam siedziało, przez co mam kaszel. Mam nadzieję, że nie zrobi sie z tego angina :sad: Postanowiłam że tym razem pociągnę białka przez siedem dni a później zrobię tylko trzy dni z warzywami, chceiałabym, żeby waga troszkę drgnęłą z miejsca. Miałam nadzieje osiągnąć cel do pierwszego dnia wiosny, ale już wiem, że raczej to nieosiągalne wyzwanie :grin:

spokojnie, sporo już schudłaś i organizm się teraz broni, ale w końcu się podda, więc TY SIę NIE PODDAWAJ! jesteś tak blisko celu :) dasz radę

Hejka:)

Ja go nie jem często zazwyczaj zjadam go gdy w sklepie brakuje twarogu chudego, ostatnio Ostrowię zrobiłam z jogurtem z Lidla ale nie z linessy tylko, Ballino wyszukałam go ostatnio czteropak taki nie rzucający się w oczy ma 0,2 tł. nawet zjadliwy hehe;)

Buźka, M

są pyszne :lol:

nawet są czekoladowe hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko, dam radę, milenko dziękuję Wam za słowa otuchy. Zła jestem na siebie za niekonsekwencję przestrzegania diety, ale cóż za błędy (pizza-ale była naprawdę rewelacyjna, mniam...) trzeba odpokutować.

Dziś trzymam się całkiem dobrze, ale nie chwalmy dnia przed zachodem (upss, chyba właśnie zaszło ..).

Za 25 dni mój mąż ma ważny dzień w pracy - premierę. Chcę wyglądać w tym dniu naprawdę inaczej niż mnie wszyscy u niego w pracy znają. I te kilka kg mniej też dobrze wpłyną na mój wizerunek. Ale zamiast gadać trzeba się wziąć do roboty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MamaKasia!!!!

Spróbuj jakieś ćwiczenia, brzuszki czy skakanka przyspieszą przemianę materii a 25 dni to dużo i pod koniec powinnaś zacząć gubić kilogramy, poza tym wysiłek poprawia nastrój. Masz już kilka kilogramów mniej, więc na pewno to już widać i wszyscy znajomi to zauważą. Przygotuj sobie jakąś super kreacje (najlepiej numer mniejszą) będziesz w stałej mobilizacji. O pizzy zapomnij (mniam, mniam...och) i do pracy, ciężkiej pracy nad sobą a na efekty długo nie będziesz musiała czekać.

życzę wytrwałości i pamiętaj, że wierzymy w Ciebie, no i trzymamy mocno kciuki aby ten wieczór należał do Ciebie mimo, że to mąż ma premierę.

PAAAAAAAA!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MamoKasiu!!!!

Moja recepta na nudne serki:

- suszony lub świeży koperek - pyszne, zupełnie zmienia smak

- granulowany czosnek

- szczypiorek

Wszystkie te propozycje zjadam razem z plasterkami wędlin z indyka lub kurczaka (w postaci naleśnika) nie widzisz białego koloru a smak też jest inny.

Oczywiście zjadam serki także i przede wszystkim na słodko, dwa lub więcej razy dziennie, posypuje je cynamonem więc nie są już białe (serek wiejski smakuje jak ryż zapiekany z jabłkami - przynajmniej mi). Spróbuj posypać kakao jeśli nie lubisz cynamonu.

Eksperymentowałam z aromatami ale drętwiał mi język, zresztą ja lubię tylko pomarańczowy a wtedy nie miałam, więc wzięłam cytrynowy, ale nie za bardzo mi smakowało.

życzę nowych pomysłów PAAAAAAA!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamo Kasiu a ja mam pytanie odnośnie serniczka, pisałaś, ze go udoskonalasz moze sprzedasz nam recepturke plisssss.

Ja co prawda dzis praktycznie nic nie jem w związku z bolem brzucha ale pewnie jutro bede miala smaki to może bym go upichcila?!

Do przepisu podstawowego dodaję: zamiast jogurtu i mleka - serek homo (1op), pół łyżeczki proszku do pieczenia, łżkę skórki pomarańczowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samanta a może buraki pomogą, na mnie naprawdę działają. W ostateczności może Xenna, lub inny środek wspomagający, herbatki maja lekkie dziłanie i trzeba je pić dłuższy czas, by zaczęły działać. A jeżeli Twoje proble trwają naprawdę długo...choć to raczej mało przjemne w aptece możesz kupić lewatywę, to już napewno zadziała :sad:

Mam coraz większą chęć na słodkości. Wręcz nie przestaje myśleć o kawałku czekoladki. Aż starch pomyśleć co będzie przed okresem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.